Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 1. 2009 23:14

include takže jsi ho nakonec neprodal nebo budeš kupovat znova?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 7. 1. 2009 23:27

Ještě pryč není ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JayTee 8. 1. 2009 01:19

Prodej ho, je to sracka. Prece nebudes zvysovat procentuelni oblibenost v Cechach, ukaz ze jsi Cech a ze milujes PS! na ni je spousta krasnych her!
PC Engine - CD32 - N64 - GBC -GC - NDS - Wii - DSi-LL
JayTee
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 1. 2009 11:54

Nové tenchu na Wii nemusí být špatné http://www.youtube.com/watch?v=6MTRhz8Tlzc
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dr.miša 8. 1. 2009 13:30

Hmmm pro Tenchu mám slabost, ale poté, co od hry odešli Activision (nekonečně hustej první díl pro PSX a pak řekněme remake prvního dílu pro PS2 Tenchu: Wrath of Heaven) tak šla hra strmě dolů. Nacpali se do toho From Software, kteří hru pohřbili dílem Tenchu Z a pro PSP SEGA (viděl jsem s jedoucího vlaku)

Škoděnka, snad to dopadne a Ubi Soft nedokoná práci From Software
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 1. 2009 20:07

Nez vyjde neco co me chytne tak se budu snazit trochu naucit SSBB. I kdyz mi prijde ze je to spis o haluzi nez o skillu... A samozrejme GH, na to nedam dopustit :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Smoke 8. 1. 2009 20:26

Jo no...i když musíš trochu vědět co dělat. Proto jsem pořád porážel přítelkyni, protože ona pořád nevěděla co vlastně dělá...ale v podstatě je to takový freestyle :D
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 12. 1. 2009 17:18

Tak dnes mi od Smoka dorazilo No More Heroes :)
Zatím jsem hrál zhruba hodinku, dal jednoho bosse a koukl se po městě a vydělal nějaké peníze :) Povedená hra :)

Hrál ji někdo? Za jak dlouho jste ji dali? :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 1. 2009 18:37

Include hrál jsem ji ale nedohrál, čekám až si někdy koupím originál

Tak konečně první third party Wiimote od firmy NYKO http://www.destructoid.com/ces-2009-nyk ... 7680.phtml vypadá fakt povedeně a možná bude i lepší než originál jak to tak vypadá...hlavně k tomu ta násadka pistole, která snímá konečně ty tlačítka digitálně a ne jak u těch dosavadních, že jakmile jste zmáčkli spušt pistole, zmáčklo se mechanicky tlačítko B
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 1. 2009 20:08

Ten ovladac vypada luxusne...i ta pistole vypada moc hezky (rozhodne lip nez Zapper). Otazka je kolik to bude stat, jestli to nebude drazsi nez origos..
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 1. 2009 12:54

Uplně jsem zapoměl na hru deadly creatures na Wii...ten koncept se mi zamlouvá vypadá to fakt dobře http://www.gametrailers.com/player/44322.html konečně snad nějaká povedená hra v herním Wii suchu

Pak se snad taky vydaří conduit a Little king story (obdoba pikminu se tam nezapře), uvidíme co vykouzlí madworld a tenchu....snad fakt konečně na Wii něco pořádného vyjde...u předělávek dead rising a overlord už mám docela pochybnosti jak na Wii dopadnou

EDIT: Doporučuji ještě shlédnout tohle video od firmy NYKO http://www.gametrailers.com/player/44309.html ten nový Wiiremote bude fakt super a ta pistolka ještě lepší....navíc to má ještě 3pinový vývod na připojení dalších periferií...jsem na to moc zvědav
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dr.miša 14. 1. 2009 13:17

Peter S. Kenedy píše:Uplně jsem zapoměl na hru deadly creatures na Wii...ten koncept se mi zamlouvá vypadá to fakt dobře http://www.gametrailers.com/player/44322.html konečně snad nějaká povedená hra v herním Wii suchu

Hmmm tak to vypadá velice zajímavě!
dr.miša
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Coft 14. 1. 2009 13:21

Ano na deadly creatures jsem velice zvědavý, pokud u nás vyjde tak si ji jednoznačně kupuju
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 1. 2009 13:23

Ještě jsem zapoměl na nový House of the dead...ten vypadá taky velice nadějně
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dr.miša 14. 1. 2009 13:23

Moc se mi líbil ten člověk v pozadí, jak projde s rýčem, nabízí to parádní kontrast a ještě tak vybuzuje kvelačnost. Zatímco on si tam chodí, v mikrosvětě to vře!
dr.miša
Unstoppable

Předchozí stránkaDalší stránka