Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Smoke 13. 12. 2008 12:48

No tak o Wii music radši mluvit nebudu... :-! Hrál jsem, ale..no nevím. Nelíbilo se mi to.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 13. 12. 2008 15:16

Včera a dneska jsem u Logana trošičku podrtil Shaun White Snowboarding: Road Trip a normálně se mi to moc líbí :love: Logan tu hru dotáhl i s Balance Boardem a musím říct - kam se na tohle hrabe gamepad :twisted: Grafika je na poměry Wii výtečná. Ačkoliv SWSNB je multiformát, vývojáři Wii verze nešli obvyklou cestou ("nerfnutím" X360/PS3 enginu na míru Wii, což znamenalo značně osekanou grafiku a vůbec nehezký vzhled ala "levoboček"), nýbrž vyvinuli nové Nintendo SKU právě pro Wii verzi této hry. Hezký je efekt při pádu, kdy obrazovku zaplní sněhový rozprašek a postavička je obalená sněhem :!: :shock: Precizně vyhlížející Motion Capture dává hře skvělý feeling z jízdy, zvláště ve spojení s Balance Boardem. Zajímavý a velmi dobře poslouchatelný soundtrack celou atmosféru skvěle dobarvuje.

Ovládání s Balance Boardem dává společně s výtečným MC a pěknou grafikou vynikající feeling z SNB jízdy. Pravda, zážitku se skutečným prknem se to ani zdaleka nevyrovná, ale ne každý to umí/může si to dovolit :) Prostě jsem se musel chovat jako na skutečném prkně (na kterém jsem nikdy nestál :D ) a přenášet těžiště svého těla na strany (zatáčení), případně dopředu (zrychlení) či dozadu (brždění). Wiimote mi sloužil k provádění triků a spouštění tzv. Respect boostu (každá postava má svůj vlastní). Prostě ovládání s BB je perfektní (Wiimote-only variantu jsem nezkoušel) a je jen škoda, že BB (byť s Wii Fit) je fakt dost mastnej (dneska jsem ho viděl v Brně za 2,5k) :-( :-/ Fitko jsem nezkoušel, ani jsem se k němu nedostal :D SWSNB je spíše taková casual záležitost, ani zdaleka není tak hluboká jako třeba SSX, ale s Balance Boardem je to prostě maso ^^ :twisted: Gamepady se prostě NECHYTAJÍ :-*

Viděl jsem v akci i Wii Music (ovšem jsem nehrál). No...není to až dvakrát něco extra, ale je s tím sranda...Logan může vyprávět :D
Naposledy upravil Torham dne 13. 12. 2008 15:22, celkově upraveno 1
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 13. 12. 2008 15:22

feeling??? Kde to sakra žijeme???
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Torham 13. 12. 2008 15:24

beat píše:feeling??? Kde to sakra žijeme???
:roll: Ty raději budeš idiotsky mačkat tlačítka na Sixaxisu/DS3, že?...Tady jde o to, že při ovládání SNB Balance Boardem musíš pracovat tělem téměř jako na skutečném prkně, to ti gamepad nenabídne ;-) Je to fantastické, já se u toho fakt bavil...

PS: Zkusil jsi to někdy? Myslím ovládat Shaun White Snowboarding s pomocí Balace Boardu...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 13. 12. 2008 16:56

Torham: Mě šlo o to ingliš slovo 8-P
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 12. 2008 17:05

jo vono feeling to lip vystihuje, ale pro tebe beate - pocit.. :) a ten je tam paradni - grafika je vkusne upravena tak, aby zakryla slaby vykon wii a zameruje se na stylizaci v post cell shade...

jinak nevim, proc trhaj wii music, ja ted hodinu sedel a jenom zkousel ruzny nastroje a pokousel se, aby vyluzovaly dobry tony... mate to nekdo? hrajete? me se hodne libi galactic drums - vydavaj takovy 80s dicko zvuky... :-D
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 13. 12. 2008 17:12

beat píše:Torham: Mě šlo o to ingliš slovo 8-P
OK, to vše vysvětluje. Omlouvám se :-)

PS: já inglish používám docela dost, takže si na to u mne zvykni :-P
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 12. 2008 16:08

Logane já jsem se na začátku s Wiimusic taky docela bavil, ale jakmile jsem zjistil že výběr písniček jde docela mimo mě a navíc máš prostě melodii už danou a jen mácháš do rytmu, tak to moc teda není ono a proto to tak strhávají...ale jo nahrávání CD a vyrábění pobalu které následně můžeš ohodnotit a poslat kamarádovi je docela fajn ale prostě po nějaké době to přestane bavit

Ty sis koupil Wiifit s ballance boardem?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 14. 12. 2008 16:29

Peter S. Kenedy píše:Logane já jsem se na začátku s Wiimusic taky docela bavil, ale jakmile jsem zjistil že výběr písniček jde docela mimo mě a navíc máš prostě melodii už danou a jen mácháš do rytmu, tak to moc teda není ono a proto to tak strhávají...ale jo nahrávání CD a vyrábění pobalu které následně můžeš ohodnotit a poslat kamarádovi je docela fajn ale prostě po nějaké době to přestane bavit

Ty sis koupil Wiifit s ballance boardem?


no jako neni to az tak hrozny... 7/10, vic ale ne...

mam z prace puceny...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 12. 2008 18:45

Aha tak to jo...a máš k tomu Wiifit?Opravdu se to za ty prachy vyplatí?

Wiimusic bych dal max 6/10
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 14. 12. 2008 18:54

wii fit se rozhodne vyplati - je tam kopec cviku a tak, takze pro nekoho, kdo si chce zvednout kondicku, rozhodne... hricky jsou tam taky fajn... a kvuli balance boardu, ktery se da pouzivat u shauna whita nebo family ski je to jasne koupe...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 14. 12. 2008 21:12

Mám otázku, nemám u Wiička vyplněný záručák, dá se to nějak dodatečně vyplnit? Mam normal ten záručák (malej papírek) od Conquestu. Díky za info.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 12. 2008 21:17

ano stačí napsat meil přímo do conquestu a oni by ti měli poslat vyplněný záručák nebo jim pošleš svůj co máš nevyplněný a oni ti ho vyplní
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 14. 12. 2008 21:38

Heh, takže to ten záručák mohu mít klidně nevyplněný do doby, než se něco pokazí? ;)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 15. 12. 2008 08:25

Wii Fit + board jsem chtěl pořídit na Vánoce, ale rozmyslel jsem si to a s bráchou jsme se shodli na Mario Kart Wii. Tyto Vánoce budou doslova propařené.

Includes: ...už něco mastíš na Wii, kromě Wii Sports? ... (golf je nejlepší hříčka, a ve více lidech to je brutal) ...

Wii Music? ... to jde těžce mimo mě. Radši Guitar Hero :)
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků