Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 21. 11. 2008 13:06

Micane neslyšel jsem o tom že by nový update blokoval homebrew channel tak nevím nevím

EDIT: Nintendo Wii, které přehrává cartridge z N64 http://gonintendo.com/?p=63730 :tleskani
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crewxson 21. 11. 2008 16:47

JJ - opravdu velmi šikovná wii modifikace - BRAVO!!!

EDIT: Taky vyckavam z updatem HB kanalu! Jdu "posondovat", jak se veci maji!
CrewXson
Wii: 6194 5725 5728 3307
SSB Brawl FC: 1204-1051-5769
Mario Strikers FC : **** **** ****
Metroid Hunters FC: 1461 0795 3903
The Conduit FC: 0216-9006-6490
crewxson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 21. 11. 2008 17:36

Dneska jsem si zkusil COD5 a musím souhlasit s loganem...zase to vypadá katastrofálně...Wii má proboha na víc...takhle to fakt vypadá jako PS2 gameska
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 21. 11. 2008 20:08

aspon to nema poklesy frameratu a ty vybuchy taky ujdou... jen modely postav (kdyby byly tak hezky jako v conduit a to neni conduit vrchol grafiky wii...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 21. 11. 2008 20:45

teď jsem četl na www.mojenintendo.cz že electronic arts vydají hru na Wii v češtině. Hra se má jmenovat MySims Kingdom
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 21. 11. 2008 21:46

Ta už vyšla ne? Dneska mi přišel nintendo katalog a podle něho to už vyšlo a mám pocit že jsem i na jetixu viděl reklamu :D .
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 21. 11. 2008 22:07

ty taky koukáš na Jetix?? :D :D

Já žádnej nedostal :( tak snad v pondělí
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 21. 11. 2008 22:11

Ale tak jo občas se kouknu :oops: skvělý oddychový kanál když jinde nic nedávají a kromě snad power rangers se tam dá dívat prakticky na všechno :D jasný jsou tam lepší kousky a horší ale celkově to prostě neni tak špatný :-] , jinak zdá se mi to nebo je tam teď poslední dobou hodně wii/ds reklam? Ne na zrovna killer tituly ale i tak.
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 21. 11. 2008 22:18

tjn nejlepší na jetix je naruto :D :D
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 21. 11. 2008 22:26

Na to by ti teda něco řekli fandové naruto v originálním znění :D protože na jetixu vystřihly hrubší mluvu a vystříhaly spoustu scén které na kanálu pro děti být prostě nemůžou :-D ale i tak na jetixu je to nadprůměr ;-) já spíš můžu yin yang yo 8-D "co dělá ta záchodová štětka ve stojanu na deštníky?" "to je stojan na deštníky? tak to vysvětluje proč se mi ho nikdy nepodařilo spláchnout" :D . To já když už nějaké anime tak v originále a nebo na animaxu taky dávají v původním znění s titulky :-)) . Ale i tak na Naruto, Bleach, One Piece a podobné 200+ ongoing anime se prostě nedívám shlédnout 200 dílů a potom se ještě každý týden čekat až vyjde nový díl :twisted: .
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 21. 11. 2008 23:25

Tak...mám za sebou první dungeon v Zeldě, prvního bosse a pokračuju dále. ... zatím osm hodin herní doba ... ... trochu to protahuju, párkrát jsem se kousl, hlavně ze začátku . . .

A už mám doma Metroida...ale toho si nechávám na Vánoční prázdniny...od Zeldy mě zatím nic nedostane . . . škoda, že na to mám jen krátký víkend :(
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 22. 11. 2008 08:29

Zelda je dobrá a dlouhá...perfektně si to užiješ a po dohrání tě bude bavit pořád ;)
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 11. 2008 13:02

Coft píše:teď jsem četl na http://www.mojenintendo.cz že electronic arts vydají hru na Wii v češtině. Hra se má jmenovat MySims Kingdom

Myslím si že už to tady někdo dokonce psal že tyhle hry vyšly v češtině...bylo to v NDS sekci vlastně...a ano ty hry už vyšly

HALI mě se taky zelda docela protáhla, ale jelikož už jsem hrál Windwakera a trochu OOT tak zas tolik jsem se nesekl...měl jsem to za nějakých 40 hodin projeté takže máš toho ještě dost před sebou :-)

S metroidem si taky užiješ...je to parádní gamesa...pro mě možná i ta nejlepší na Wii
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 11. 2008 15:20

Tak jsem si udelal pred vanocema radost a koupil jsem si GH: World Tour, jak jsem rikal. Ten desighn te kytary je uplne paradni, touchpad je tam uplne uzasna vychytvka. Mno zatim jsem se do toho moc neponoril, nestacil jsme prolizt vsechny moznosti co ta hra nabizi, ale kdyby nekdo mel zajem tak muzeme pres net zahrat. :-D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 23. 11. 2008 11:23

World Tour mam v planu koupit az prijde ubytko... Takze pak muzem zadrtit... :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků