Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod HALI32 15. 11. 2008 10:27

Davee: Je to Zelda Twilight Princess...

Vstal jsem, pojedl a jdu na to, je to úžasná hra.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 15. 11. 2008 10:33

Zelda TP je opravdu vynikající. O tom svědčí i fakt, že ačkoliv nemám rád moc dlouhé hry, tak tuhle Zeldu jsem dohrál a celou dobu mě bavila.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 15. 11. 2008 10:53

no TP je úžasná hra... hali, schválně zkus i wind wakera nebo OoT skrze virtual console (vážně se to vyplatí)...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 15. 11. 2008 15:56

Tak jsem v prvním Dungeonu :) ... je to super, spousta hádanek a nápadů...
Pokud bude možnost, moc rád si zahraju předchozí díly . . .
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 15. 11. 2008 16:03

tak se mi do paratu dostal de blob na recenzi a ... je to pecka... hratelnost a napady suprovy, ale co vic! graficke zpracovani je naprosto dokonale! na wii takrka nevidane, barvy, modely, vse ostra a detailni!
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 16. 11. 2008 11:47

HALI32 píše:Tak jsem v prvním Dungeonu :) ... je to super, spousta hádanek a nápadů...
Pokud bude možnost, moc rád si zahraju předchozí díly . . .

Pokud budeš chtít, jsem ochoten ti půjčit Ocarinu na GC...mam doma 2.... :-D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 17. 11. 2008 11:09

Tuuurek: Dík :) . . .

Ale nemusíš půčovat...myslím, že Ocarina je zrovna k dispozici na Wii přes tu službu nějakou... :)
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 17. 11. 2008 11:51

V noci jsem dohrál SUPER MARIO GALAXY a tak to trochu shrnu...

Chytne na začátku a drží dost dlouho. Sbíral jsem každou hvězdičku apod. Až teď ke konci jsem rovnou přeskakoval k Bowserovi, protože už tam těch levelů bylo docela dost. Ale jinak grafika parádní!!! A nejvíc teda Bowser. Ten nemá chybu. V těch videích vypadá graficky naprosto úžasně. Příběhově je to jakž takž....no jo dá se to. Nejlepší je stejně ten konec. Musím teda říct, že to je zábava na hodiny a hodiny. I já když jsem to teď dohrál, budu dále sbírat hvězdy...Myslím, že tady Nintendo ukázalo, že se dá na Wii vytvořit dobrá rozsáhlá hra s dobrou až výbornou grafikou...Jsem velice potěšen. Final kolo bylo docela obtížné, ale myslím, že někteří bossové byli obtížnější...Bowser je poměrně lehký. Každopádně myslím, že to je NAPROSTÁ nutnost. Minimálně to dohrát a nejlépe dokončit na 100%.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 17. 11. 2008 12:00

No jestli to bude se 100% obtížností těžký jako Sunshine, tak se máš na co těšit.... :-D
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 17. 11. 2008 12:26

Ne to ne...Sunshine byl o dost těžší. Tohle jde vidět, že se snaží udělat pro všechny. Aby si zahráli normální hráči, ale aby to zvládli i ostatní.
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 18. 11. 2008 10:20

Super Mario Sunshine je podstatně těžší... myslim, že u Mario Galaxy je celkem reálná šance dohrát hru na 100% bez větší újmy na psychice 8-P
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xb0x 18. 11. 2008 11:59

Prodam Wii, par mesicu stare. Podpora NTSC her. Vymena za notebook mozna.
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 11. 2008 12:55

A je to tady...Xb0x asi po třetí zjistil že na Wii nejsou FPS typu crysis a Wii prodává :-) no každého věc

Jinak jestli už někdo zkoušel Animal crossing ozvěte se na ICQ a dáme návštěvu :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 18. 11. 2008 13:18

Už zase se mi updatuje wii, co je v těch updatech v poslední době?? nic novýho tam není, změny si nevšímám a o tom wii fit channelu kterej prej byl udajně na www.mojenintendo.cz, radši nemluvit.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 11. 2008 15:11

Cofte stačí umět hledat na internetu a víš co přinášejí ty updaty...nintendo ted hlavně bojuje s pirátstvím takže většina updatů nějak blokuje homebrew scénu

Dnešní update přinesl podporu klávesnice do Mii channelu, zlepšuje podporu rodičovského zámku, zlepšuje načítání některých her a hlavně velmi zrychluje přenos na SD kartu

EDIT: Jak jsi to myslel s tím Wiifit channelem?Ten přece nainstaluješ jakmile vložíš hru do Wii co já vím...co by měl dělat jako na mojenintendo.cz?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků