Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod HALI32 25. 12. 2008 14:49

Takže jsem se ponořil do hraní...

Metroid Prime 3: Zatím jsem se k tomu moc nedostal, hraje se spíše Mario Kart...
Ale mám za sebou něco přes hoďku a tahle hra je hodně dobrá. Chytla mě o něco více, než Zelda, je to hodně akčnější a asi to bude trochu výzva, doufám teda. Uvidíme ;) ... ! . . . zpracování je parádní, grafika jednoduchá, ale okouzlující ...

Mario Kart Wii: ... první závod, veliké zklamání, grafika opravdu otřesná, volant...ježiš, to je trapas :) ... ... ... no...potom jsem do toho pronikl, vychytal jsem ovládání, jezdím s nunchakem, driftuju jak blázen...baví mě to dost, mám naježděných přes 4 hodiny v kuse ... ... už se těším na online, ještě musím ale vychytat tratě ... a zkusit porazit nějaké duchy ... ale myslím, že s Wii se dá vymáčknout daleko více...např. SMG je graficky úžasný...Mario Kart Wii opravdu vypadá otřesně...
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crewxson 25. 12. 2008 18:43

Žhavá novinka ze světa konzole Wi:

http://www.news24.com/News24/Technology ... 12,00.html
CrewXson
Wii: 6194 5725 5728 3307
SSB Brawl FC: 1204-1051-5769
Mario Strikers FC : **** **** ****
Metroid Hunters FC: 1461 0795 3903
The Conduit FC: 0216-9006-6490
crewxson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 12. 2008 00:55

Pres den jsem hral chvilku WarioLand - Shake Dimension. Musim priznat ze ackoliv Maria ani Waria moc nemusim tak to neni spatny. Vtipne, barevne , jednoduche. Uvidime co bude dal.

Na druhou stranu me zklamal Force Unleashed. Tesil jsem se na kvalitnejsi ovladani. No co uz. Jinak ten hlavni hrdina vypada v xichte dost divne, asi jako svyho casu prvni Max Payne. :-D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 26. 12. 2008 01:34

no tak som mam doma to wii, k nemu wii fit a guitar hero 3 (a samozrejme wii sports)... dnes bolo u mna par kamaratov a musim uznat ze sme sa dobre zabavili, ci uz sme proti sebe hrali tenis (nedalo mi to a este den pred vianocami som bezal kupit druhy ovladac) alebo niekto z nas hral na guitar hero alebo sme sa predbiehali kto doskoci dalej v skoku na lyziach vo wii fit, bola to fakt zabava :D
guitar hero som uz stihol prejst na easy :D

inac neviem ci to riesit tu, este som to nikde nezistoval, ale ked nastavim krajinu na slovensko, tak ma nechce pustit do wii shopu, ani do pocasia ale ked nastavim napriklad anglicko, takto ide, akurat ze neviem ho donutit aby mi defaultne ukazoval pocasie z bratislavy (pricom ked tam idem cez zemegulu, tak to normalne vidim)...

trochu ma mrzi ze som nekupil gh world tour, mohol by som dokupovat songy cez net... ale takto mam aspon dovod kupit dalsi diel a ziskat dalsiu gytaru :D
aacid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 26. 12. 2008 02:45

Wii ani za pat korun o<:) dovi...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crewxson 26. 12. 2008 10:02

aacid - Wii pres slovensko ani cesko nepripojis, neni pro to zrizen zadny zdejsi server, to znamena, ze ti ani nepojede pocasi v Bratislave na default. Ale nezoufej, kdyz se pripojis pres zapadni servery, tak vsechno funguje ok! Ja uz mam spoustu softwaru z wiishopu a funguje to na "jednotku!"
CrewXson
Wii: 6194 5725 5728 3307
SSB Brawl FC: 1204-1051-5769
Mario Strikers FC : **** **** ****
Metroid Hunters FC: 1461 0795 3903
The Conduit FC: 0216-9006-6490
crewxson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 12. 2008 11:52

aacid píše:guitar hero som uz stihol prejst na easy :D

Na easy to IMHO nema cenu ani hrat :-D Me to v pulce prestalo bavit a zacal jsem znovu na normal.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 26. 12. 2008 13:53

No tak to už rovnou můžeš říct že to nemá cenu ani na medium, protože pořád nepoužíváš všechny klávesy :D to rovnou Hard/Expert :-] .
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 12. 2008 13:58

HALI máš někdy podivné názory...mě se třeba grafika MK na Wii moc líbí...použité různé blur a bloom efekty vypadají fakt dobře, oproti GC verzi fakt super...navíc na Wii je dost málo graficky aspon srovnatelných her
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 26. 12. 2008 14:04

no tak u MK je hezkejch par trati... jine jsou dost hnusne (predevsim ty retro jsou převedeny dost prasacky...)...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aacid 26. 12. 2008 15:35

Lo!Zza píše:Na easy to IMHO nema cenu ani hrat :-D Me to v pulce prestalo bavit a zacal jsem znovu na normal.

no vzhladom na to ze z tych ludi co to u mna zatial hrali skoro nikto nezahral ani prvu pesnicku na easy, myslim ze easy ma svoj vyznam :D

dnes som vyskusal prvy song na medium a velice rychlo som pohorel...

len mna stve ze niektore songy neodblokujem pokial nezozeniem druhu gytaru a nezacnem co-op...
aacid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Batou 26. 12. 2008 15:41

U GH4 je ještě obtížnost beginner kde jenom brnkáte na strunu, ani nemusíte držet žádné tlačítko :-D jinak jasný, kromě lojzy podle mě všichni dojeli hru nejdříve na Easy :D ono problém je že mezi easy-medium-hard-expert je hrozně velký rozdíl v obtížnosti. Ale to se naučíš ;-) když jsem poprvé zkusil medium tak jsem si taky myslel "hmm tak to asi budu pořád hrát na easy" ale to se ti potom dostane do ruky a půjde to :-D .
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 12. 2008 15:50

To zas ne, easy jsem hral jen na pochopeni tech mechanismu. Ono mackat tri tlacitka porad dokola ti ten pocit ze ses kytarovej hrdina fakt neda. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 12. 2008 17:11

Nevím kam s tím, ale myslím, žesem se to hodí docela přesně: http://www.youtube.com/watch?v=Val7hmRL ... ec67760496
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alcil 26. 12. 2008 19:21

GH: World tour je fakt hodně dobrej, ale trojka má rozhodně lepší tracklist...ve čtyřce není moc dobrejch moderních věcí, ale naštěstí to jistí 60. , 70. a 80. léta...spíš mi vadí klesající obtižnost...trojka je trojka...nejtěžší díl :-)
Alcil
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků