Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Batou 1. 1. 2009 17:13

Mě to právě nedá když jsem viděl tohle video http://www.youtube.com/watch?v=lxlR3UxqYoA :D který hraje na stejnou strunu jako Wii Fit parodie "Proč dělat normální kliky, když si můžete koupit Wii Fit a dělat kliky na něm" ;-)
Batou
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 3. 1. 2009 19:01

Vím že to tu nepatří, ale tak dám to tady:

Prodám hry na Wii

Super Mario Galaxy.............700Kč
No more heroes.................600Kč
Guitar Hero III + kytara.......1500Kč

SZ nebo email heroldp@email.cz

// vážně to sem nepatří, ale jelikož mám ještě vánoční náladu, tak to tu nechám... příště jen do příslušného tématu! Logan
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 1. 2009 12:02

Pěkná aukce http://www.aukro.cz/item521889621_alone ... o_wii.html škoda že ta hra na Wii je docela propadák, jinak bych se asi taky přidal ke dražení
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 5. 1. 2009 13:48

Peter S. Kenedy píše:Pěkná aukce http://www.aukro.cz/item521889621_alone ... o_wii.html škoda že ta hra na Wii je docela propadák, jinak bych se asi taky přidal ke dražení


nad tim jsem uvazoval jen jako na vystavku na policku... ale jaksi nejsou penize nazbyt... jinak bych do toho sel...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 1. 2009 20:01

To mi ani nepripominejte, tu Wii verzi bych jim nejradsi omlatil o hlavu. >:-( Ale zbytek te limitovane edice na policce mam a koukam ze se nijak nelisi od PC edice.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 6. 1. 2009 11:37

No...takové edice by měli dávat častěji. Třeba k Zeldě, nebo k Metroidovi... :) ... ... aspoň to trochu oživit. Určitě bych nečekal na bazarovku, ale radši si koupil nějakou hezkou speciální edici :) ... ... závdidím plecháče na xboxu a ps3 ...

...hra je děsný propadák, ale na PSX jsem ji měl rád :)
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 6. 1. 2009 13:06

HALI32 píše:... závdidím plecháče na xboxu a ps3 ...


Problematika specálních edicí se posunala kamsi, kde přestávají mít limity tak trochu význam. Rozuměj, když ti vyjde (konkrétně u mrkváču jsou na to experti!) k takřka každé hře limitovaná edice a u některých dokonce 2 limitované edice :hm tedy 3 verze pro jednu hru (HALO pro X360) tak to je tragiš.

HALI32 píše:takové edice by měli dávat častěji. Třeba k Zeldě, nebo k Metroidovi


NINTENDO je v tomhle dost konzervativní, ostatně celej jejich přístup je takoví. Vzpomínám, že jsem kdysi viděl limitovanou Metroid kostku, že já ji tehdy nekoupil.

HALI32 píše:...hra je děsný propadák, ale na PSX jsem ji měl rád :)


Jo jo hra pro PSX byla petelice, když jsem ji ve svém čase hrál, tak jsem trochu padal na hubu. Součastně jsem nemohl uvěřit tomu, jak je možné jednu hru tak vymazlit a součastně ji druhým diskem pohřbít! Nemožné!
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 1. 2009 13:26

Jo AITD 4 byla parádní hra a taky jsem ji tehdy pařil na PSX...bylo to poslední hra co jsem dokonce na PSX pařil než jsem se ho zbavil když jsem dostal nové PC...ta hra mě hodně bavila, ale nedostal jsem se do druhého disku a vidím že jsem asi udělal dobře, protože takhle je pořád v mém srdci :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 6. 1. 2009 15:41

dr.miša píše:
HALI32 píše:takové edice by měli dávat častěji. Třeba k Zeldě, nebo k Metroidovi

NINTENDO je v tomhle dost konzervativní, ostatně celej jejich přístup je takoví. Vzpomínám, že jsem kdysi viděl limitovanou Metroid kostku, že já ji tehdy nekoupil.

Pokud se nepletu na GC a Wii vyšla pouze Zelda WW a Alone in the dark limitované, jinak nic (v Evropě).
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 6. 1. 2009 16:18

Pro Evropu to bude pravděpodobně vše.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 6. 1. 2009 17:01

mam taky pocit ze som niekde videl Zeldu Twilight Princess v plechovom obale, ale neviem ci to bolo pre Europu ... :hm
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 7. 1. 2009 21:16

Pokud vše vyjde jak má, tak na konci příštího týdne bych měl mít nějaké peníze, tak uvidím, zdalipak investovat do Wii či se ho zbavit ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 7. 1. 2009 21:31

No já mám teď políčeno hlavně na mario kart wii, ale chtěl bych mnohem víc her;) docela si mi líbí de blob a taky super smash bros a v neposladní řadě zack and wiki;) možná toho vychází na wii míň jak na ostatní systémy, ale sou to pecky a bohužel ani tak nemám čas je všechny stíhat :-/ no uvidíme jak dopadnu, příští týden jedu s autem do servisu a pak se teprve uvidí na co mi zbudou prachy;) zda vůbec na něco
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 1. 2009 22:32

Me se spis zda ze vic her vychazi na DSko. Na Wii je teda jenom par titulu ktery bych si jeste chtel poridit nebo me nejak zajimaji. (SM Galaxy, Sonic Unleashed, nova Castlevanie, Residenti...vic me toho nenapada). Zato DSko posledni dobou nestiham - Castlevania: OOE, Chrono trigger, The World Ends With You, Zelda (kua tu uz hraju dlouho), Sonic Chronicles...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 7. 1. 2009 22:46

no smg sem teď dohrál a mám sucho. Sice tu mám ještě metroida, ale na ten potřebuju mít náladu, navíc mě tak nebaví :-) uvidíme co na nás vybafne letos, ale já budu optimista a myslím, že se pár pecek objeví;)
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků