Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 12. 6. 2009 12:19

no jako sakra zábava, ale conduit bude taky dobrý ... ;) hodně se na to těším ... :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 6. 2009 12:22

Tak ten grandslam nakonec asi nebude tak špatný http://www.officialnintendomagazine.co. ... hp?id=8813
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod crewxson 12. 6. 2009 14:45

> dr. Míša: kdyby si se zase zasekl v Okami tak rekni a klidne pis postrehy, tohle dilo si zaslozi vic pozornosti! :-))

Vsichni jsou cim dal tim vic odvareni z freesbee modu v novem Tigerovi -

http://www.youtube.com/watch?v=yWjjreDCJ2s

http://www.youtube.com/watch?v=YOIKuPvd ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=4KzJymZM ... re=related

Pokud teda uvazujete o vice bundlech s wm+ chnapnul bych prave jeden s TGW 10.

ign: 9/10 :tleskani

edit: http://wii.ign.com/articles/992/992667p1.html

edit_2: drobátko jsem se nudil, tak jsem napsal mini recenzi na Wii pro Heureka.cz - http://herni-konzole.heureka.cz/nintend ... enze/?ok=5
:D
Naposledy upravil crewxson dne 12. 6. 2009 18:13, celkově upraveno 1
CrewXson
Wii: 6194 5725 5728 3307
SSB Brawl FC: 1204-1051-5769
Mario Strikers FC : **** **** ****
Metroid Hunters FC: 1461 0795 3903
The Conduit FC: 0216-9006-6490
crewxson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod K1LL 12. 6. 2009 16:20

dr.miša: Těší mě, že hraješ Okami, tahle hra je opravdu rozsáhlá, takže pokud bys měl s něčím problém, klidně se ozvi (i když řadu věcí si už asi pamatovat nebudu - ta rozloha je masivní - sám jsem v ní strávil něco kolem 100 hodin a ani zdaleka jsem neměl splněny všechny sidequesty). Až jsem dostal chuť si ji znovu projet, akorát bych si potřeboval nějak uvolnit přebytečných 30+ hodin.
Aces High
K1LL
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 6. 2009 11:22

Tak motion plus by se jistě hodilo i v Indym, který se kupodivu povedl ... Grafika je sice poskládaná z textur z PS2 verze, ale je tam vidět snaha přidat nové efekty a vyhladit tu grafiku, takže to není tak zlé ... Ovládání je taky velice povedené, akce střídá akci a jen by se hodilo trochu více vyprávečského umu ... Dneska večer ještě testnu Ghostbusters, teď musím na oslavu ... :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Coft 13. 6. 2009 13:31

Před chvílí jsem začal hrát Super Mario Galaxy a jsem nadšen ... grafika je perfektní, ovládání je skvělé, nemůžu se od toho odtrhnout a navíc to nadchlo i brášku, což jsem rád.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 13. 6. 2009 13:39

s mladou si nehrajes?
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Coft 13. 6. 2009 13:43

Ta má zápas, hraje tenis :-).
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod Logan007 14. 6. 2009 09:05

Tak jsem odzkoušel i Ghostbusters a ty se kupodivu taky povedly ... Grafika je ucelená v komiksovém stylu, prostředí se dá hezky rozbít, ovládání je příjemné, kyselé hlášky jsou tu taky, ... Já se bavil ...

Jinak jsem pokročil i v Indym a tam jsem průběhem poměrně zklamán ...

Zatím Indy 6,5/10, Ghostbusters 7,5/10 ... Rozhodně ale můžu oba tituly doporučit, jako bazar do 500+- se vyplatí!! A na Wii je to rozhodně příjemné rozproudění těch průměrných vod, poněvadž je zde spousta her nad 8/10 a spousta her pod 6/10, ale mezi nic ...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod HALI32 14. 6. 2009 10:48

Díval jsem se na Ghostbusters a vypadá to výborně. Láká mě i ten Indiana Jones. Emperors Tomb na PC a PS2 byl super. Ale jsem docela zhýčkaný Zeldou, tak nevím, jestli u mě zaboduje Indy :D

Já jsem ted na konzoli dlouho nesáhl. Ale min. týden jsem se konečně pohl dále v Metroidovi a jsem na konci Resident Evil 4. Dneska už nebude čas, ale tento týden už se uzavřou známky ve škole a konečně to zapnu. :)
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 14. 6. 2009 18:48

tak jsme s bráchou zkusili Ghostbustery ve dvou .. docela sranda ... jen by to chtělo kvůli přehlednosti větší TV, ale to je technický problém ...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Coft 14. 6. 2009 19:23

Tak Super Mario Galaxy je vážně boží, některé mise jsou psycho na entou. Už se nedivím že Next Level dal 10/10. Tahle hra si to opravdu zaslouží a předčila i mé očekávání. Doporučuji si ji zahrát.
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod Torham 15. 6. 2009 06:14

Coft: Psycho? :-) Hráls Psychonauty? TO je PSYCHO! :mrgreen:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod Coft 15. 6. 2009 12:03

No někdy přijít na řešení nebo třeba to plavání je psycho :-D
Coft
Rampage

Odeslat příspěvekod HALI32 17. 6. 2009 14:30

Já ještě Super Mario Galaxy nemám. Hlavně teď nemám peníze a stahovat to fakt nechci :D ... ... po brigádě první věc, co mě bude zajímat. :)
HALI32
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka