Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Smoke 28. 11. 2008 19:40

Through the fire and flames na easy - 95 %.... :)) a už jsem to projel i na medium ale hard zatím nedávám :D to už je fakt hard. Ale musím říct že to je hodně dobrá farka...nemůžu se odtrhnout, hraju to několik hodin denně :))
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 11. 2008 19:50

Na easy jsem to ani nedojel, nebavilo me mackat 3 knofliky. Na hard jsem zkoncim u posledniho setu myslim.
A World Tour je na normal taky pokoren, jdu s brachou na Band karieru, a neco malo na Hard..
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 1. 12. 2008 16:41

Trošku to tady s novinkami upadá tak tady zas něco postnu:

Oficiální nintendo magazín potvrdil Fatal Frame 4 pro Evropu http://gonintendo.com/?p=64635 (paráda protože ta japonská verze je na nic když neumím japonsky :-) )

vývojáří Excite trucku vyvíjejí nějakou novou hru pro Wii http://gonintendo.com/?p=64501
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Logan007 1. 12. 2008 19:39

fatal frame - nevim no... me to proste nejak nechytlo...

a o tomhle bych radeji pomlcel a pockal na ofic. prohlaseni...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 12. 2008 19:47

Tak jsem vcera hral zas chvilku Metroida..hele je normalni, ze souboje s bossama mi trvaji treba i 10 minut? Nebo to jsem takova lama?

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Logan007 1. 12. 2008 19:57

no vetsinou jde o to, ze musis zjistit, co na koho plati... takze to normalni je... nebo jsme lamy oba... :-D
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 1. 12. 2008 20:42

Logane tak nenadchla tě proto, že jsi viděl jak 10 minut běhám po baráku nic víc...zrovna nudná pasáž, ale jestli nemáš rád hororovky tak pak se není o čem bavit
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Logan007 1. 12. 2008 20:49

no nevim, musel bych tomu dat vetsi prostor... hororvky muzu, ale proste tohle nevim no... uvidime, az to vyjde v anglictine a nejak se to ke me dostane... skoda absence dem na wii...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 12. 2008 20:52

Ja prave nevim...zrovna vcera jsem mlatil toho jak ma lefovej stit a musis mu ho nejdriv sundat tim tahanim..a to si myslim ze sem ho daval celkem rychle teda...takze ja vazne nevim :-(

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Logan007 1. 12. 2008 21:16

hele, takovy veci neres - hlavne, ze se bavis.. ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 12. 2008 21:34

No jo jenze pak je clovek vynervovanej na konci, pac vi ze kdyz ho zabije tak to zas bude delat znovu :-D

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Batou 5. 12. 2008 20:39

Mhuhehe po tolika strastech a zkoušení wifi max jsem si koupil router a jsem konečně online 8-D tak kdybyste někdo chtěl zahrát ten Guitar Hero 3,4, Aerosmith (a nebo popřípadě jiné hry) tak mi napište na icq 445770641 a domluvíme se.

Jinak stou obtížností se to má tak (zkoušel jsem čtvrtý díl) že jeden může hrát klidně easy a tem druhý expert je to jedno :) .
Batou
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 12. 2008 23:31

Mno ja bych si cas na par pisnicek urcite udelal...trojku uz mam ohranou takze spis ale tu ctverku, tu ale jeste nemam taky nijak natrenovanou :-)

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Batou 6. 12. 2008 09:59

Hehe to se neboj ;-) mě to to taky ještě moc nejde, jinak hraju na medium, ale jestli ty třeba na hard tak to nevadí protože jak jsem psal podle všeho by jeden mohl hrát klidně na easy a druhý na experta ^^ . Tak kdyžtak napiš na to icq a domluvíme se ;-) .
Batou
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 12. 2008 12:28

Ok po poledni napisu a dame :) Jinak nevim jestli jste prihlaseni na http://community.guitarhero.com.. Kdyztak si me muzete pridat do pratel jsem tam jako LojZza

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka