Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Smoke 23. 11. 2008 11:50

Mě zítra přijde GUitar Hero III, takže já zadrtím sám :D Možná s Batou...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Batou 23. 11. 2008 12:06

Já zase ještě nemám router :-D ale v nejbližší době se ho chystám pořídit ;-) .
Batou
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 11. 2008 12:23

Smoke: 3ku mam taky ;-)
Zatim jsem se koukal na ty stahovatelny songy, je jich vsehovsudy asi 10 (nejvic me tam zaujala ale pisnicka od Jacka Whita z novyho Bonda). Kazda stoji 200 pointu, takze zadna hruza. No ja doufam ze se to casem rozsiri, precejenom je to venku teprv par dni :)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Mican 24. 11. 2008 20:07

Škoda že mám GH3 na xbox a ne na Wii, dal bych s váma :-(
Zkoušel jsem to online proti náhodnýmu soupeři ale vylosovalo to nějakej docela těžkej song a ještě na HARD, takže bez šance... Musím přijít na to jak se to přepíná na Medium.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 11. 2008 20:25

To na Xku nemate, za si oba hraci muzou pred pisnickou nezavisle na sobe vybrat obtiznost? Ja myslel ze je to vsude stejny.. :-)

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Mican 25. 11. 2008 19:55

Lo!Zza píše:To na Xku nemate, za si oba hraci muzou pred pisnickou nezavisle na sobe vybrat obtiznost? Ja myslel ze je to vsude stejny.. :-)

Já ti nevím, možná jo. Já to zase tak důkladně nezkoumal. Zato už jsem uhrál "Through the fire and flames" na Easy na 98%!

A vlastně ještě něco: Rozebral jsem kytaru a namontoval jsem si mikrospínač paralelně k zelenému tlačítku na druhou stranu hmatníku a budu tak moci mačkat zelený čudlík palcem. To snad vykompenzuje můj handicap pouhých pěti prstů na levé ruce a budu se moci pustit i do Hardu.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 11. 2008 20:00

Jn , na easy uz je to celkem hardcore....medium uz se neda a na hard a extreme jsem to radsi ani nezkousel. (uprime by me zajimalo kolik lidi si pri tehle pisnicce znicila ten ovladac..)

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Mican 25. 11. 2008 20:20

V TTFAF jsou nejhorší ty častý změny rytmu, spíš se netrefíš do toho než aby jsi zmáčknul špatný tlačítko. Chce si to naposlouchat (zrovna tahle písnička se dá legálně sosnout z netu, i když celý album stojí za poslech) a pak už to na easy celkem jde.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 11. 2008 20:31

Prave ze moje nejvetsi slabina v GH jsou takovy ty pasaze kdyz jsou po sobe vsechny tlacitka, to ty prsty proste nezkoriguju a zahraju to bud brzo nebo pomalu, a uz vubec u toho nestiham brnkat ten rytmus :(

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Smoke 25. 11. 2008 22:27

Kua Guitar Hero nepřišlo, tak doufám že zítra tu je na 100%...potom se domluvíme a dáme nějaký song...
Nenávist je přítěž.

Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 11. 2008 14:15

Tak pak dej nejak vedet...snad to pujde.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Smoke 26. 11. 2008 18:35

Uaaaa tak musím říct, že guitar hero je PECKA!!!! Teď jsem to hrál 3 a půl hodiny :D sekl jsem se u Raining blood. Ta písnička je hardcore :D a strašně jsem si užil One od Metalicy, tu miluju... Nechtělo se mi od toho odejít teda hodně dlouho!!!

Jak teda na ten multiplayer? Jsem zkoušel to wi-fi...tak sem viděl že se tam dá nějak založit hra. Tak to musíme pozkoušet...Lo!Zzo přidej si muj friendcode, dával jsem ho předtím do toho topicu s kodama...
Nenávist je přítěž.

Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Batou 26. 11. 2008 19:13

a na jakou to hraješ obtížnost? :-))
Batou
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 26. 11. 2008 19:55

Na easy :D vždyť to mám sotva pár hodin...ale už jsem zkoušel tu One na Medium, ale ještě si to nedávám tak dobře. Musím prostě pocvičit...ale to raining blood..to se snad budu muset naučit nazpaměť :D
Nenávist je přítěž.

Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 11. 2008 20:21

Jj ty posledni jsou uz celkem drsne tezky, ja ted hraju teda spis tu World Tour.
Metallicu tam mam taky nejradeji, a pak jeste Pearl Jam, ty hraju casto.
Ja se te teda pokusim najit, kdyztak mi ho posli do SZ. Jinak jsem si donesl Wiicko do pokoje takze prijimam vyzvy a nemusim u toho ani stoupat ze zidle :D

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka