Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Logan007 26. 10. 2008 23:47

takze prvni dojmy z disasteru:

grafika - na Wii slusna, lepsi nez PS2, cca srovnatelna s XBOXem...

hudba,zvuky - prumer, dramaticka hudba je fajn,...

vyprava pribeh - pecka :)

gameplay - hraje se to fajn, hodne cut-scen, ale jinak v klidku... je tam spousta napadu - treba kdyz vam volaj vysilackou, tak se to ozyva z motu a tak...

kazdopadne to stoji za zahrani, takze sup do kramu... ;)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod srato 27. 10. 2008 11:36

po navsteve u kamarada s tebou musim souhlasit, snad jen pesimisticky dodavam, ze za zahrani stoji ale kdyby to nebyla tolik vyhypovana hra tak by po ni nejspise ani pes nestekl.
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 27. 10. 2008 13:03

Jinak jak se vám líbil Red Steel? Rezence jsou docela nízké :hm
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Logan007 27. 10. 2008 18:17

Smoke píše:Jinak jak se vám líbil Red Steel? Rezence jsou docela nízké :hm

co to je? nejaky prispevek rok a pul starej, ne? :D:D
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Batou 27. 10. 2008 19:33

Všechny vás tady zdravím, včera jsme udělali s kamarádem výměnu wii za xbox 360 (já nehrál na xku on zase na wii tak jsme si řekli proč si to nevyměnit, já jsem si ještě dohrál Fable 2 a on Disaster) a bylo to to nejlepší rozhodnutí které jsem kdy udělal :tleskani on je celý šťastný z grafiky xka a já celý šťastný zté kupy zábavných her (grafiku vem čert :twisted: ) takže sem asi teď začnu taky přispívat komentáři ^^ . Jako první jsem rozehrál Disaster a nemůžu se od toho odtrhnout, vtéhle hře snad nikdy nenastane stereotyp protože to na vás vrhne vždycky něco nového, to střílení je vážně parádní, jízda autem taky, no prostě skvělý start do Wiička ;-) .
Batou
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HALI32 27. 10. 2008 20:54

Tohle spoustu lidí nepochopí, že nezáleží na vizuálním zpracování hry... :) ... vítám tě...
Já teda nemám toho ještě moc co kecat...Wii mám 3 měsíce, mám zatím 3 hry...z toho Wii sports mě vůbec nedostal...ale Mario Football paráda a Excite Truck...na chvilku potěší...ale to nejlepší mě snad ještě čeká :) ... už se těším na Vánoce...
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Logan007 27. 10. 2008 21:23

hali - jak budes chtit neco pujcit nebo tak, tak dej vedet... at nemas moc velky pust... :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Batou 27. 10. 2008 21:36

halii - jj on právě ktomu žádného maria nemá >:-( ale chystám se rozhodně koupit, alespoň galaxy a footbal
Batou
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 28. 10. 2008 09:04

To si rozhodně kup!
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod HALI32 28. 10. 2008 10:11

No Super Mario Galaxy určitě.
Ten Mario Football, jako je to pecka, ale po měsíci hraní už pouze tak na multiplayer. Je to přece jenom pořád dokola a člověk to nevydrží hrát dlouho. Já když to jednou za čas zapnu, tak max. hodinku a to když se marně pokouším dobýt Strikers Cup, vlastně ještě nemám ani Crystal Cup, protože mě ve finále dneska DidyKong rozstřílel, ale málem jsem to měl :) ...
...no a pak jsem tam samozřejmě Wi-fi connection...
jinak za 1200, nebo kolik za to chcou, to bych asi dal přednost něčemu jinému. :) ... ... ... ... ale je to hezky zpracované, chvilku trvá, než se člověk naučí používat speciální schopnosti, je důležité to hlavně využít.
Třeba Wario si prdne a všechny kolem confusuje a může pohodlně vyslat na branku megastrike, což je více střel najednou no a jen čeká, jestli to tam spadne :) ... ... no ale vychytat to, to je celkem dřina, samozřejmě se bavím o vyšší obtížnosti :D ...
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 28. 10. 2008 11:37

Já jsem do Super Mario Galaxy zažraný jak cip teďka. Metroid taky, ale teď sem se sekl, tak faram Maria a sbírám jednu hvězdu za druhou. Musím říct, že to je fakt nádhera. Ta grafika je fakt povedená a ovládání super! Už bych měl zase zapnout Metroida, ale nemůžu se odtrhnout od Maria :D
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod HALI32 28. 10. 2008 12:44

Je vidět, že Mario je prostě klasika a to hodnocení nedostal zadarmo. Už se moc těším. Z toho Metroida mám takové divné pocity, už jen pro to, že nesnáším scifi. Ale říkal jsem si, že metroid to může změnit.
A zanedlouho vychází Animal Crossing...
Chystá se na něho někdo? :) ... ...
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Batou 28. 10. 2008 14:58

to smoke - hele právě jsem dohrál to disaster a taky hraju Metroida a možná že jsem se zasekl na tom stejném místě jako ty, jsem u takového kamenného golema ale nemůžu ho aktivovat a abych se dostal někam dál potřebuju nějaký hák ale nevím kde ho sehnat
Batou
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HALI32 28. 10. 2008 17:14

Coft se zasekl myslím na stejném místě :D ... ... jak jsem s ním naposled mluvil. To ted Disaster je docela krátký, ne?
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Batou 28. 10. 2008 17:30

Nějakých 8 hodin jsem měl nahráno když jsem to tu hru udělal, ono to hrozně rychle odsípá a hlavně jsem se od toho nemohl odtrhnout :) doufám že bude druhý díl (podle alternativního konce to ale vypadá že by být mohl :D ) Jinak stim metroidem teda nevíš co dělat u toho golema? Protože když čtu nějaké walktroughty tak jako bych byl někde úplně špatně :) to kde sem já tam prostě vůbec nemůžu najít.
Batou
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka