Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alcil 27. 12. 2006 21:41

quest log, malej svět? Čoveče, vždyť to tam vůbec není potřeba, tohle není RPG, svět je malej, ale hezkej :-)
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod Alcil 27. 12. 2006 21:47

oblivion je taky konzolovej :-)
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod spajdr 27. 12. 2006 21:49

No o marvelu píší na gamespot jako
BAD
The Bad: Wii controls feel clumsy and tiresome; graphics suffer from indistinct textures, nasty aliasing; only console version without online multiplayer.

Což není nic vyloženě špatného :)
Tež tě tak bolí hlava Waltr? ... :D
Blbec, ignorant a pan důležitý na funkci nejvyšší - to je jd - z games.tiscali.cz :-)
spajdr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod werther 27. 12. 2006 21:54

ja teda ani nevim jak tu instalaci voken zrusit, kde to najdu. puvodne sem to delal z toho cd, ale to se hned pri nacteni hodi eror a konec.

se zeldou to vidim podobne, ac to nerad..v OoT i v MM byli jiny zaseky. teda je pravda ze to celkem zvolna graduje, ale cim dyl to hraju mi zas pripada nekompaktni pribeh. ale treba jeste dojde ke zlomu a nebude to jen sbirani zrcatek
werther
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alcil 27. 12. 2006 21:57

ono na Wii vyšlo víc Zeld? Já vůbec nevěřím svým očím, co to tu čtu :-)
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod hrtak 27. 12. 2006 23:40

rodier píše:HEEEEEEEEEEEEEJ NAREZ PODLE DVDCRAVE UZ VYSLO TOHLE
http://www.marvelultimatealliance.com/p ... php?id=455
NAREZ !!!
OBJEDNAVAM....

lol me vzdycky dostane jak se zacnes z neceho opozdene radovat :o)))). Tuhle hru jsme meli na shopu uz nekdy minuly pondeli
Zamysli se nad tím, budeš chtít, aby Howard volil mezi sexem a Halo.
NE! Budu chtít, aby volil mezi sexem a Halo 3.
Leonard vs Sheldon. Big Bang Theory.
hrtak
Rampage

Odeslat příspěvekod rodier 28. 12. 2006 00:32

hrtak > mel si leda *****. celou dobu mate na webu ze preorder navic to mate o 30% drazsi nez AUStralie..

Ja se raduju z toho, ze je to konecne prvni hra ktera "nejak" vypada.. i kdyz radeji bych poradnou strilecku..kdy neco vyjde?

Alcil > vysla jen jedna zelda, ale zatimco ty jsi fanatik, ja jsem neutral :)) Zelda je herne fajn, ale proste mi neunikne srovnani s klasickym RPG na PC. V podstate jsem asi i rad ze to nema velky svet..ale fakt mi vadi ze to nema quest log. Kdyz to clovek tejden nehraje spatne se navazuje :(

btw jak se hraje NFS carbon? ma nejakou wii featuru nebo je to nejak osklive packou?
rodier
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod spajdr 28. 12. 2006 00:43

No vypadá .. ten tvůj screen z Wii verze není, už jenom podle rozlišení obrázku, ono na tom gamespotu je vidět že tam to tam ostré není :) i když mi přijde že ten zdroj obrazu je taky nějaký pofidérní :)
Tež tě tak bolí hlava Waltr? ... :D
Blbec, ignorant a pan důležitý na funkci nejvyšší - to je jd - z games.tiscali.cz :-)
spajdr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rodier 28. 12. 2006 01:00

no mne se libi z videi co sem videl.. ma to celkem fajn grafiku ale jde mi hlavne o napad.. o hru vis jak. proste paradni rezba s hrdinama :)

hrtak - nejak nechapu bordel na gamehouse..treba u elebits:
Rezervujte si. Vydání zpožděno: 2006-11-30."

uz je 27.12. a porad hru nemaji skladem.. (maji tam psano vydani 3.11.)

nebo tohle
http://gamehouse.cz/nintendo-wii/projec ... r-3388.php
tam neni zadne datum..

hrtak nezlob se na mne, ale kdo dela ten ehsop by zaslouzil nafackovat.
BUd maji byt tak slusni ze nemaji davat na web veci co nemaj. Nebo maj mit uvseho co neni skladem ze neni skladem nebo tam dat preorder s datem vydani.. ale tohle?
rodier
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod rodier 28. 12. 2006 01:40

Tak je to Gamehouse - 5956Kc vs DVDCrave - 5500Kc s postou za takovou sbirku co bych chtel :-))

btw neproda nekdo Red Steel nebo CoD3? :) pripadne jine hrh?
rodier
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod fif1 28. 12. 2006 10:23

Lidi mám problém se spuštěním internetu. Včera jsem Wii připojil přes router k netu a hned si stáhnul aktualizaci. Nedaří se mi ale spustit internetové služby. Pořád mi píše že to mám nastavit ve Wii settings nebo že služba není dostupná. Můžete mi někdo poradit? Díky
fif1
First Blood

Odeslat příspěvekod Mican 28. 12. 2006 10:47

fif1 píše:Lidi mám problém se spuštěním internetu... Pořád mi píše ... že služba není dostupná. Můžete mi někdo poradit? Díkyd/quote]

Nemáš tam nastavenou Ćeskou Republiku? Z nějakého důvodu v našich končinách vůbec nic síťového nefunguje a musí se nastavit nějaká západnější země. Takže "UK" jestli umíš anglicky, nebo jiná země podle tvých jazykových znalostí. Vždycky ale ta, ve které má Nintendo oficiální zastoupení.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod Alcil 28. 12. 2006 11:51

rodier píše:Alcil > vysla jen jedna zelda, ale zatimco ty jsi fanatik, ja jsem neutral :)) Zelda je herne fajn, ale proste mi neunikne srovnani s klasickym RPG na PC. V podstate jsem asi i rad ze to nema velky svet..ale fakt mi vadi ze to nema quest log. Kdyz to clovek tejden nehraje spatne se navazuje :(

Buhaha, to ti namluvil kdo, že já jsem fanatik? Tyhle kecy si nech od cesty, jsem stejně objektivní jako ty. Jen by mě zajímalo, jak by dopadlo třeba takové srovnání Tomb Raidera (v TB byl nějaký quest log?) s klasickým RPG na PC. Zelda je prostě akční adventura, pokud bychom byli nuceni škatulkovat podle klasických archetypů her. Jenomže pokud bychom nebyli nuceni, zjistili bychom, že to je spíš RPG lepší než RPG z PC, žádné quest logy, žádné vylepšování hrdiny, pouze dokonale promyšlené dungeony a pohlcující fantasy atmosféra, tuny možností, co dělat, nic tě nebrzdí, máš pořád daný jasný cíl. A nikdy jsem nezažil takové zklamání, jako když jsem našel Ilju a zjistil jsem, že si mě nepamatuje :cry:
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod Smoke 28. 12. 2006 14:29

Alcil píše:ono na Wii vyšlo víc Zeld? Já vůbec nevěřím svým očím, co to tu čtu :-)-/quote]

Jo občas se tu ukážou naprosté raritky :)

Btw.: Malý svět? Myslíte opravdu Twilight princess nebo se bavíte o jiné????
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod AlienX 28. 12. 2006 14:36

Wii vyhrala na GTTV ocecenie "najelspia inovacia" roka 06 - dalsi nominovany boli napr. sixaxis, okami
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka