Wii friend codes (Seznam všech Wii codes v 1. příspěvku)

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod hrtak 14. 12. 2006 18:29

to je divny, normalne jenom naklepat ID do adress booku a potvrdit? Nb jeste neco?
Zamysli se nad tím, budeš chtít, aby Howard volil mezi sexem a Halo.
NE! Budu chtít, aby volil mezi sexem a Halo 3.
Leonard vs Sheldon. Big Bang Theory.
hrtak
Rampage

Odeslat příspěvekod JayTee 14. 12. 2006 18:47

ano, to staci. Mas tam pak ty lidi nepotvrzeny sede a ty co ti odpovedi jsou cerny a muzes jim psat
PC Engine - CD32 - N64 - GBC -GC - NDS - Wii - DSi-LL
JayTee
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 12. 2006 20:37

ani ve spamu nic nebylo a tak jsem si to nechal zaslat na centrum a tam to bylo hned tak nechápu...hrtak musí si tě i v ostatní zaregistrovat ve Wii...já jdu ted zaregistrovat tvé číslo
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod rodier 14. 12. 2006 23:39

ohledne toho redirektu mejlu.. normalne v nastaveni mailu na webu pri zalogovani na seznamu/centru si v nastaveni das ve Filtrech aby ti preposilal kopie nebo jen upozorneni na tu tvoji wii mail adresu :)

jinak az budu online prdnu sem svoje cislo :)
rodier
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod pierek14 15. 12. 2006 21:52

Já mám mejl na Gmailu stejně jako většina mých kamarádu, tak těm ty mejly z Wii došly a dokonce neskončili ve spamu. Dokonce jednomu kamarádovi co má seznam došel, ale se zprožděním.

Hrtáku: mě tvé zprávy došly. Odpověděl jsem - došlo ti to?
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod rodier 15. 12. 2006 23:48

Co se stema kodama da vlastne delat?
Moje 3661-2698-8306-8390
(uz jsem online)
rodier
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod JayTee 15. 12. 2006 23:58

ja si te pridam
JayTee
Killing Spree

Odeslat příspěvekod rodier 16. 12. 2006 00:08

tak jsem si taky pridal par lidi + vyzval k registraci muj email rodier@seznam.cz na kterym samozrejme odpovim no a nintendo novinky si necham posilat na tenhle email stim ze v seznam filtrech dam redirekt na wii mail ;-D

update.. tak mam zatim registered jen jayteeho (poslal jsem mu sveho Mii pandulaka.. btw NEJSEM TO JA ;-DD nevypadam tak.. jen se mi libil no ;-DD )
a nekdo mi poslal pandulaka jmenem Mican...

Porad ale to Mii parade nechapu.. ze si ty mii sami cestuji jen tak mi prijde divne.. podle mne to fakt jde jen tak, ze si vas nekdo regne vy to acceptnete a potom vam muze poslat svoje Mii..... nebot jak by to poznalo ze mi to ma poslat cecha? kdyz mam nastaveno UK kvuli Wiishopu? No doufam ze mne taky regnete a poslete mi vase mii ad mam co nejvic vasich miicek :-D
rodier
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod pierek14 16. 12. 2006 10:33

Rodier: přidám si tě a pošlu ti svého Mii.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 12. 2006 12:55

rodiere taky si tě za chvíli přidám....na posílání Mii je ikonka toho dopisu...miiparade je prostě něco jiného...kdyby to sloužilo jen jako posílání Mii co ti kamarád může poslat přes ten dopisek tak proč by to tam bylo?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hrtak 16. 12. 2006 13:15

vzdyt je to tak easy, pokud u Mii zaskrtnete (v editaci - prvni obrazovka) Mingle, tak postavicka zacne cestovat po mii parade u uzivatelu, ktery mate v Adress Booku
hrtak
Rampage

Odeslat příspěvekod JayTee 16. 12. 2006 13:18

no je zajimavy, ze Mican se mi pridal do adress booku, ale Mii nedorazilo. A jeste zajimavejsi je, ze Crewxsononuv bratranec zvany zed_X mi prisel do Mii Parade a ja si ho k ostatnim musel dat Send to Plaza a vsichni ostatni, co jste mi posilali byli v Plaza rovnou (ze jo ta animace jak nebohy Miicak kotrmelcem vlitne na namesti :). Akorat to hodi requester : Novy Mii dorazil. U zeda_X tomu tak nebylo. Proc?
JayTee
Killing Spree

Odeslat příspěvekod hrtak 16. 12. 2006 14:01

protoze zed_X se ti neposlal primo jako my ostatni, ale dorazil k tobe pres Mii parade (pri vytvareni zaskrtli Mingle). Je tam i moznost ho pri Mii parade "poslat ho do ***":o)
hrtak
Rampage

Odeslat příspěvekod JayTee 16. 12. 2006 14:05

to sou veci :)
JayTee
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 12. 2006 18:21

Njn taky jsem si říkal jestli to náhodou nepujde jen u uživatelů co jsou v adresáři a je to tak...a já myslel že mi tam přijdou do miiparade mii z celého světa :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka