PANZER DRAGON SAGA

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 8. 2. 2007 22:39

Ohledne her na Saturn ktere clovek musi mit bych jmenoval i multi tituly a hlavne hry co v palu vubec nevysly...ne jen ty nejznamejsi o kterych se mluvi(lo).. ale teda z tech znamejsich: Panzer Dragoon 1,2, Burning Rangers, Virtua Fighter 1, "remix" a "2" a hlavne Fighter Megamix, pak treba Bug, Bug Too, Sonic R, Sonic Jam, Sonic 3D, Nights, Virtua Cop 1,2 House of Dead, Manx TT Superbike, Daytona USA championship circuit edition, Sega rally atd.. ja osobne bych to doplnil o plno titulu, ktere byly mnohdy i lepsi ale tohle je takove to Best of Saturn... :)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 8. 2. 2007 23:01

sega.maniac píše:Ohledne her na Saturn ktere clovek musi mit bych jmenoval i multi tituly a hlavne hry co v palu vubec nevysly...ne jen ty nejznamejsi o kterych se mluvi(lo).. ale teda z tech znamejsich: Panzer Dragoon 1,2, Burning Rangers, Virtua Fighter 1, "remix" a "2" a hlavne Fighter Megamix, pak treba Bug, Bug Too, Sonic R, Sonic Jam, Sonic 3D, Nights, Virtua Cop 1,2 House of Dead, Manx TT Superbike, Daytona USA championship circuit edition, Sega rally atd.. ja osobne bych to doplnil o plno titulu, ktere byly mnohdy i lepsi ale tohle je takove to Best of Saturn... :)
Díky, a mohl by si uvést které z nich vyšlo v palu? Můžeš uvést klidně i další, budu jen rád :wink:
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 9. 2. 2007 00:14

jj mas to na SZ..
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 25. 3. 2007 04:14

OCELOTR:
Určitě si stáhni Shenmue + Chankast. Opravdu to stojí za to a v chankastu to jede i celkem bez chyb. Akorát tě varuju, že když jsem to udělal já, tak jsem nakonec musel koupit Dreamcast i s Shenmue, abych si to mohl na plno vychutnat. :D No a to nemluvím o dalších hrách pro DC jako Space channel 5 nebo Rez. Před pár dny jsem udělal nahrávku z hraní prvního levelu Rezu (na konci souboj s bossem) v lepší kvalitě než ty kostičky na youtube: http://stage6.divx.com/members/675989/videos/1163723

ZERO TOLERANCE jsem na MD hrál taky. Mám pocit že tam byl i deathmatch pro dva hráče a tuším i nějaký kooperativní režim. Se divím, že ve FPS obvykle coop režim nebývá.

Jinak na Saturnovi jsem hrál celkem dost her. Ten Wipeout (2097) mě nějak nikdy nebavil. Když to srovnám se SEGA Rally Championship, tak Wipeout je s prominutím nudná sračka. :) Nechápu kvůli čemu je z toho taková "kultovní" hra.

A co GUN GRIFFON, znáte? Super mechovka. Abych pravdu řekl, tak jsem ani žádnou jinou nikdy nehrál. Má pro mě nezapomenutelné intro http://youtube.com/watch?v=UWl4HLNCLvY Je v něm vidět v čem spočívá samotné hraní, protože v intru je v podstatě to, co i ve hře.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 25. 3. 2007 09:32

Eso Rimmer píše:Jinak na Saturnovi jsem hrál celkem dost her. Ten Wipeout (2097) mě nějak nikdy nebavil. Když to srovnám se SEGA Rally Championship, tak Wipeout je s prominutím nudná sračka. :) Nechápu kvůli čemu je z toho taková "kultovní" hra.
t/quote]

Kultovní byla hlavně kvůli hudbě a i dobré grafice.
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 25. 3. 2007 11:48

Eso: nudna s*acka.. :shock: klouzal si se nekdy dzungli...?? :) to je trochu mimo realitu saturna :wink: ale uz sem to slysel i na adresu Sega Rally tak proc ne na Wipeout 2097.. jinak Gun Griffon je narez o tom zadna to same dvojka..
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 26. 3. 2007 12:21

Ja bych k tomu Saturnu jeste pridal Exhumed jak sem psal vyse. Totalni pecka. Skoda ze nikdy nevysla dvojka.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 26. 3. 2007 13:34

Vyslo nieco z tejto serie aj mimo konzoli od Segi?
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 26. 3. 2007 13:44

Loneck píše:Ja bych k tomu Saturnu jeste pridal Exhumed jak sem psal vyse. Totalni pecka. Skoda ze nikdy nevysla dvojka.


Exhumed jsem hrál na PSX (pravděpodobně totéž) a nevzala mě, ukdyž jsem hrál tak do 1/2, zdálo se mi to trochu nepřehledné...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BluX 26. 3. 2007 16:57

Hurricane píše:Vyslo nieco z tejto serie aj mimo konzoli od Segi?


Na X-Boxu byl Panzer Dragoon Orta, zatim posledni (a asi nejlepsi) dil serie.
BluX
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 26. 3. 2007 17:34

A ake su diely na Saturne?
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 26. 3. 2007 17:50

Panzer Dragoon 1,2 a Saga... jinak jak si se ptal tak vetsina z tech her pokracuje treba na Xboxu, PS2 ci PC..
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 26. 3. 2007 17:52

Aj na PC? Ako sa vola nejaky diel na PC?
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 12. 9. 2007 12:18

Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loneck 12. 9. 2007 12:19

Hurricane píše:Aj na PC? Ako sa vola nejaky diel na PC?


Na pc vysla jenom jednicka a jmenuje se stejne jako na Saturnu Panzer Dragoon.
Vítr ve vlasech! - Gamertag Xbox Live - LoneckCZ
Loneck
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků