X360 Club - uzamčeno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kirby64 21. 6. 2007 21:44

he he tak možno dakedy inokedy ked budeme mať čas ale cez vykend len tak po obede večer väčšinou nebyvam doma ale na druhu stranu mam nadstavene NAT open takže ked robim server to ide o dosť plynulejšie
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 22. 6. 2007 10:14

Žebříček prodejnosti HW v Japonsku od 11. do 17 června

Wii - 65 521 - 64 529 - 1 815 251
PS3 - Sb]9 481 [/b]- 8 776 - 471 436
Xbox 360 - 7 583 - 2 533 - 112 060


Jen houšť a větší kapky. Snad bude MS vydávat víc takových her, co osloví japonce., protože pak by to mohlo přitáhnout i další japonské firmy k vývoji na X360.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kirby64 22. 6. 2007 12:03

enternal sonata sa v japonsku moc nepredavala asi preto že to japonci moc nepoznaju alebo bola na to slaba reklama nie ako na blue dragon
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 22. 6. 2007 12:38

Hurricane píše:Hru PGR3 si musim jednoznacne zohnat. Mam demo a vkuse ho hram dokola. Je to perfektna hra, tak akurat v pomere realisticka - arkadova. Grafika je naozaj pekna, len trochu cudne vyriesena kolizna fyzika. Ale co ma na tejto hre najviac dostalo je pohlad z vnutra auta. Je to prva hra v ktorej stale jazdim s touto kamerou. Paci sa mi detailne spracovany interier, ale aj celkovo pri hre, ako to s vami nadhadzuje a tak. Proste nadhera! Tu hru musim mat!


Skvěle si to vystihl s tím poměrem arkáda/realita - podle sebe vím, že sedne přesně lidem, pro které je NFS moc arkádové a GRAN TURISMO či FORZA moc realistické. Koupil jsem plnou verzi za nějakejch prašivejch 400,- a zábava to je. Jediné co mi vadí je chybějící "antialias" okrajů aut, ale herní systém je bez chyby a má ten správný spád co mi chyběl u GT.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lepus 22. 6. 2007 21:51

Mohl by mě někdo prozradit co je to ta ethernal sonata na IGN sem cosi zahlídl ale nějak zvášt sem se po tom nepídil :?:
trolling is a art
Lepus
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kirby64 23. 6. 2007 10:16

na enternal sonata by mala byt niečo ako hry zo serie tales of... tušim to pod bandai- namcom robi aj ten isty tým
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lepus 23. 6. 2007 11:45

kirby64 píše:na enternal sonata by mala byt niečo ako hry zo serie tales of... tušim to pod bandai- namcom robi aj ten isty tým
trolling is a art
Lepus
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mahorero 23. 6. 2007 12:48

2Lepus

To se casem jiste zlepsi... nekde, nekdy se zacit musi ;-)
Skládám O*R*I*G*A*M*I* jedním prstem \^_^/´
Mahorero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 23. 6. 2007 14:56

kirby64 píše:enternal sonata sa v japonsku moc nepredavala asi preto že to japonci moc nepoznaju alebo bola na to slaba reklama nie ako na blue dragonn/quote]

ja mel pocit, ze docela dobre...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 23. 6. 2007 16:48

Dle pravidel fora musim toto tema zamknout. Prosim, pokracujte zde http://forum.doupe.cz/viewtopic.php?p=258256#258256
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků