X360 Club - uzamčeno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 12. 2006 09:40

Zopakuji svůj dotaz ze včera, který trošku zanikl (Jediný ESO RIMMER mi na jednu otázku odpověděl za což mu dodatečně děkuji - Jsi ESO! :wink:)

1) Dá se otevírat DISC TRAY přes menu (na dálku), i když je v X360 DISK ? Na místě, kde je normálně OPEN TRAY je po vložení disku PLAY GAME (nebo PLAY CD/DVD atp.)

2a) Jaké formáty X360 umí přehrávat (audio/video) ?
2b) Mp3 přehrávat umí, ale dají se zkopírovat na HDD, resp. v jakém formátu X360 rippuje hudební CD ?

3) Existuje update aby se dali stahovat obrázky/hudba/cokoliv na HDD i z DVD/CD ?

4) Žil jsem v přesvědčení, že se dá na HDD nainstalovat celá hra - ale zatim jsem si toho nějak nevšiml (že by součást anticopy systému ?)

Mohl bych Googlovat, ale je to zbytečné, když zde na fóru jsou na slovo vzatí EXPERTI (pokus o úplatek :mrgreen:)
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 28. 12. 2006 12:52

uz som pisal, ze mp3 si mzoes zripnut na hdd a pustat si ich pocas hrania aj
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sidka 28. 12. 2006 13:12

je cas osvetlit budoucnost PS3 a vysvetlit vsem ze neni moc dobra.takze to schrnem do bodu.
1:na xbox vijde pristi rok bioshoch,virtual fighter 5,The Darkness,brother in arms hells highway a asi na 80% i MGS 4 ale az par mesicu po PS3 vydaní.
2:Xbox 360 ma vetsi podporu vyvojaru a je to hlavne nepovedenym lauchem PS3.protoze aby se vyplatilo vydat hru musi se ji prodat aspon 500 000 kusu.
3:a za treti to je tim ze krome procesoru CELL nema PS3 nic lepsiho.A podle oficialnich informani(podtrhuji OFICIALNICH) podporuje Ati chenost zakladni stavebni kameny DX10 ne sechny ale zakladni ano takze grafika vypada lepe jak na PS3.
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sidka 28. 12. 2006 13:14

ale na druhou stra ma PS3 lepsi reputaci v japonsku a mozna v evrope.A urcite na nej vijde spousta titulu.mam predobjednany PS3 xbox uz mam a co jsem videl grafiku i rychlost hry na PS3 je kvalitni ale ne tak dobra jako na Xboxu 360.
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 28. 12. 2006 13:14

sidka: :roll:
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 28. 12. 2006 13:17

druhe dva body su blaboly

MGS4 na buduci rok? a este aj na 360 :)

a tie hry z bodu jedna > bioshock bude ja na pc, VF5 bude skor na PS3 a brothr in arm- dalsia fps z druhej svetovej - chod tam, zober to, vyhod do luftu kanon cislo 1 a 2, zober dokument - dakujem neprosim, toto tu uz bolo za cias PS1, Darkness moze byt dobra hra, ale zeby spravila dieru do sveta??..uvidime
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajdr 28. 12. 2006 13:28

No nezapomněl bych na Lost Planet a taky Mass Effect pro Xbox360 :)
Tež tě tak bolí hlava Waltr? ... :D
Blbec, ignorant a pan důležitý na funkci nejvyšší - to je jd - z games.tiscali.cz :-)
spajdr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chovi21 28. 12. 2006 13:33

Na Lost Planet se těším moc. :twisted:
Xbox360 je fakt nářez
chovi21
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 28. 12. 2006 13:39

spajdr píše:No nezapomněl bych na Lost Planet a taky Mass Effect pro Xbox360 :)>/quote]
mass effect vyzera zaujimavo ako celok, lost planet podla mna nedopadne tak ako sa cakalo - uvidime
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajdr 28. 12. 2006 13:59

Single lost planet asi podle toho co jsem četl extra nic nebude, prý trošku stereotyp s krásnou grafikou :) ale online coop to je něco pro mě :)
spajdr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 28. 12. 2006 14:11

spajdr píše:Single lost planet asi podle toho co jsem četl extra nic nebude, prý trošku stereotyp s krásnou grafikou :) ale online coop to je něco pro mě :):/quote]
radej mali zamakat na singlaci
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miki24 28. 12. 2006 14:32

ocelot69
1-myslim,že nedá
2-DVD-Video, DVD-ROM, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD-DA, CD-ROM, CD-R, CD-RW, WMA CD, MP3 CD, JPEG Photo CD
3-pokud vim tak není
4-řekl bych,že něco podobného bude možné u PS3,ale nejsem si jistej u x360 to nejde
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 28. 12. 2006 14:35

podla gametrailers.com je hrou roka na xbox360 - TES : Oblivion, dalsi nonimovany boli Gears of War, R6 Vegas, TH Project 8, Graw
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miki24 28. 12. 2006 14:41

Ono těch her,které by to mohli být je celkem dost.Já osobně bych volil Gears of War,ale hraju i Rainbow Six: Vegas také parádní akce.Jinak co se týče Tonyho tak toho bych nevolil,protože ta hra se hodně trhá.Nejdříve jsem myslel,že je to jen můj případ,ale jak jsem zjistil na jiném foru-není.A co se týče GRAW tak to je online klasika a už se těšim na dvojku.
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 28. 12. 2006 14:44

pomerne dost hier tam trha
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků