X360 Club - uzamčeno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod miki24 23. 12. 2006 14:54

Ten obraz bude hlavně ostřejší už jsem to viděl na dosti telkách určitě bude časem třeba lepší telka,která má HD,ale na hraní je dostačující i normální CRT televize.Ten kabel bych koupil.
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ReacT 23. 12. 2006 15:04

Kup starej CRT Monitor, poradne velkej ale nevyhaslej, hodne her nema nastavitelnou svetelnost.. , grafika je stokrat lepsi.. Na televizi neni nijak markantni rozdil mezi next gen a old gen xboxem.. A hlavne.. Hodne her je delano hlavne pro HD, tj pokud mas rad Dead rising, tak si hodne textu na obycejne CRT TV ani neprectes.. Proste najdi jeste par korunek a investuj, dam ruku do ohne ze me po te das za pravdu..
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ReacT 23. 12. 2006 15:06

Dodatek: Od te doby co mam monitor si skoro myslim, ye poriyovat x 360 pro obycejnou TV nema smysl, To mas spousty her i na PS2 a za polovicni cenu... Rozdil neni zase az tak velikej..

Asi ti nic neříká něco jako editovat příspěvek co :wink: PSK
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajdr 24. 12. 2006 14:40

Nechce se mi to hledat, jestli to tady už někdo nedával, ale jestli se chce někdo podívat na kratší video v 1280x720 z Gears of War .. tak jsem něco hodil na edisk :)
http://data1.edisk.cz/stahni/07260/169_ ... .99MB.html
Kdyby byl zájem, tak toho z placeného gamespotu hodím více.
Tež tě tak bolí hlava Waltr? ... :D
Blbec, ignorant a pan důležitý na funkci nejvyšší - to je jd - z games.tiscali.cz :-)
spajdr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chovi21 24. 12. 2006 22:04

Tak právě pařím Rainbow six Las Vegas a je to fakt nářez a navíc to vypadá pěkně i na normální tv.(přes RGB scart).Jo rozdíl mezi cinch koncovkami a RGB scartem je dost velký.Akorát to ovládání ale na to si člověk zvykne.(naposledy jsem v ruce držel gamepad ze Sega Mega Drive 2)
Xbox360 je fakt nářez
chovi21
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kirby64 25. 12. 2006 10:39

pokial mate 100 hz tv je RGB cabel jasne najlepšia volba nehovoriac o tom že niektore TV nepodporuju 60hz hry bez RGB cabla a niektore hry ako napr. gears of wars bežia len na 60 hz
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 25. 12. 2006 10:48

Mám otázku:
Dá se připojit k Core verzi 360 HDD? Jak moc bude vadit když tam není?? Jak se připojím k internetu? Vezme mi to Nintendo Wi-fi usb connector? Asi ne že :)
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 25. 12. 2006 11:05

HDD je volitelné příslušenství, takže ho připojíš stejně jako u premium verze, akorát prostě není součástí balení. Když disk nemáš, tak asi logicky nemáš kam uložit věci stažené z Live a hry si pak musíš ukládat na paměťovku.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sidka 25. 12. 2006 11:14

ja mam core verzi a mam starou TV a nevim cim to ale proste ja nemam 480p ale asi mam rozkliseni 1024*768 a to je ta televize 5 let stara.no a chci se zeptat ten scar cabel to co?
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dave 25. 12. 2006 11:35

sidka píše:1024*768 a to je ta televize 5 let stara


myslím že ne :)
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 25. 12. 2006 11:44

Eso Rimmer píše:HDD je volitelné příslušenství, takže ho připojíš stejně jako u premium verze, akorát prostě není součástí balení. Když disk nemáš, tak asi logicky nemáš kam uložit věci stažené z Live a hry si pak musíš ukládat na paměťovku.u/quote]


Aha a za kolik se dá sehnat?? Přibližně...a jak je to s tím připojením k netu???
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 25. 12. 2006 11:46

napriklad zde
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=41511
je za 2 582,-Kc
Edit: urcite najdes lacinejsi, ja si jen vzpomnel ze sem ho tam videl tak aby si mel predstavu o cene
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 25. 12. 2006 11:53

No na Gamehouse maj za 2800 :) Asi mi potom bude muset chvilu stačit Memory card...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajdr 25. 12. 2006 12:54

Lidi nevíte jestli se někde u nás dá sehnat Xbox360 Premium + Gears of War kolem těch 12000Kč? nějaké jiné kolekce najdu, ale tuhle zrovna ne a z UK mi tuhle kolekci fakt nepošlou :)
Tež tě tak bolí hlava Waltr? ... :D
Blbec, ignorant a pan důležitý na funkci nejvyšší - to je jd - z games.tiscali.cz :-)
spajdr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajdr 25. 12. 2006 18:00

XFPS 360 v AKCI (aneb místo gamepadu, se použije myš + klávesnice)
http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=573099
Tež tě tak bolí hlava Waltr? ... :D
Blbec, ignorant a pan důležitý na funkci nejvyšší - to je jd - z games.tiscali.cz :-)
spajdr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků