X360 Club - uzamčeno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dave 20. 12. 2006 13:57

má to k tomu hodně blízko..
"In the world without walls and fences, who needs Windows and Gates?"
Dave
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 20. 12. 2006 15:53

bitskull:
pro multiplayer je potřeba aby měli všichni stejné podmínky, jinak je to o ničem. A to, že někdo hraje s klávesnicí a myší a jiný s gamepadem, rozhodně stejné podmínky nejsou.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 20. 12. 2006 15:58

2 eso: to mas jako kdyby ti vadilo, ze nekdo hraje na PC na netu nejake zavodni hry a nekdo to hraje na volantu, jina na gamepadu a jiny na klavesnici. At si koupi kazdy to, na cem se mu hraje lip. Taky to neni rozdeleno, ze ti s volanty hraji spolu a ti s gamepady jinde. Nebo to, ze ma nekdo silnejsi PC a zapnute vetsi detaily apod.
Adam Bernau
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 20. 12. 2006 15:59

Eso Rimmer: je pravda, ze treba arcade stick je take vyhoda proti gamepadu, ale na druhou stranu alespon to ma paku a tlacitka... tohle je uplne jiny koncept ovladani...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod bitskull 20. 12. 2006 18:18

Podle me je to jen alternativni moznost ovladani. A koupit si to ma moznost kazdy.
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 20. 12. 2006 21:36

Ocelot uz masti asi :)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 21. 12. 2006 07:50

AlienX píše:Ocelot uz masti asi :)


Houby s voctem, trošku jsem přecenil rychlost české pošty, ale z PLAYCENTRA mi poslali včera v 9:00 SMS, e-mail a ještě mě sami od sebe ujistili telefonem, že je to odeslaný tak pokud to dneska do 16:00 nebudu mít doma na stole očekávejte sebevražedné útoky na českou poštu. Hodlám jich podniknout takovej pět až šest.

Pro zkrácení času jsem od kámoše koupil PSP za 3000,-, ale 360 je 360 :mrgreen: .
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 21. 12. 2006 10:52

ocelot69 píše:
AlienX píše:Ocelot uz masti asi :)


Houby s voctem, trošku jsem přecenil rychlost české pošty, ale z PLAYCENTRA mi poslali včera v 9:00 SMS, e-mail a ještě mě sami od sebe ujistili telefonem, že je to odeslaný tak pokud to dneska do 16:00 nebudu mít doma na stole očekávejte sebevražedné útoky na českou poštu. Hodlám jich podniknout takovej pět až šest.

Pro zkrácení času jsem od kámoše koupil PSP za 3000,-, ale 360 je 360 :mrgreen: .e/quote]


staci ked ti to pride az zajtra nie :mrgreen: ?
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 21. 12. 2006 11:01

AlienX píše:
ocelot69 píše:
AlienX píše:Ocelot uz masti asi :)


Houby s voctem, trošku jsem přecenil rychlost české pošty, ale z PLAYCENTRA mi poslali včera v 9:00 SMS, e-mail a ještě mě sami od sebe ujistili telefonem, že je to odeslaný tak pokud to dneska do 16:00 nebudu mít doma na stole očekávejte sebevražedné útoky na českou poštu. Hodlám jich podniknout takovej pět až šest.

Pro zkrácení času jsem od kámoše koupil PSP za 3000,-, ale 360 je 360 :mrgreen: .e/quote]

staci ked ti to pride az zajtra nie :mrgreen: ?


TAK TO TEDA NESTAČÍ!!!!!!!! :evil: :mrgreen:
Protože to už zavání tim, že by to přijít nemuselo a tyhle vánoce by zařadili mezi ty nejhorší, co jsem zažil, hned za ty, kdy sem měl ve třetí třídě dostat LEGO a dostal jsem CHEVU (každej kdo vyrostl za komančů ví v čem je rozdíl). Nehledě na to, že nemám žádnou dovolenou a tyhle 4 dny jsou jediná možnost 360 pořádně testnout a případně že je to klump hodit z okna
:mrgreen: .
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 21. 12. 2006 11:04

ocelot69 - neboj dojde to. Na kamenny shop nebol cas ?
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 21. 12. 2006 11:11

AlienX píše:ocelot69 - neboj dojde to. Na kamenny shop nebol cas ?


Jsem línej jak veš a z PLAYCENTREM mám ty nejlepší zkušenosti :wink: Navíc jsem kupoval čtyři hry, lepší SCART, druhej ovladač , všechno mě to vyšlo na 16L, což je pohoda - bojim se, že tomuhle "MÁMTOHOVKRABICIHODNĚ PŘÍSTUP", nemůže holá PS3 za 18L asi konkurovat (pro obyč. člověka, co neví co je pixel, natož BLUERAY). :|
Nesmim zapomenout dneska na tatrovku tužkovejch baterek - malejch, nebo velkejch ? :mrgreen:
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ReacT 21. 12. 2006 12:02

Zdarec lidicky.. Tak jsem zase nachvilku prijel do CR.-. Vanoce.. Zpravy ohledne X360? Gears of War je sracka.. Takze jakozto clovek ktery PS3 nedaval moc sanci menim nazor.. X360 mela dost casu na to aby nam ukazala svoje kvality.. To dokazala, ale jakoby se vyvojari snazily tento stroj sabotovat.. Hry jsou nedodelane, Kdyz si vemu ze GRAW a Oblivion je porad jednou z nejzabavnejsich tak se musim pousmat.. Ted nemluvim o prehnanonosti, hral jsem kazdy titul ktery do ted vysel nejmene do pulky a to byl limit, kdy jsem hrat prestal.. Za opravdu vychatene a pravdepodobne nejlepe podanou simulaci aut bych pasoval 100 procentne TEST DRIVE, ktery bere dech.. Zkuste TVR ktery je opravdu takovy jako v realite.. Zkuste stary Lotus Esprit, ktery neni az tak vykonny, ale neco ma take dosebe a nebo Kawasaki Ninja.. Wii mela v Britanii obrovske Hype, ale nakonec zklamal jak by smet.. Nejlepsi darek pro vanoce? Az k nevire je to stale dobry PS3..
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 21. 12. 2006 12:13

No to ti dík :lol: Dneska X360 očekávám .
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 21. 12. 2006 12:18

React: Zda se, ze hypu jsi podlehl pouze a jen ty a jestli chces pod stromek PS3, tak tam s nejvetsi pravdepodobnosti najdes pouze listecek s napisem : Ha, Ha :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tenebrae 21. 12. 2006 13:02

ocelot69 píše:No to ti dík :lol: Dneska X360 očekávám .
Tenebrae
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků