X360 Club - uzamčeno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod HAck_SG 8. 4. 2007 16:55

Majklbig píše:njn, nekstdžen, a co je teda lepší Wii nebo X360? :twisted:-/quote]

PS3 a ono to všem časem dojde :D
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 8. 4. 2007 17:01

HAck_SG: nebo taky ne...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 8. 4. 2007 17:30

Logan007 píše:
Peter S. Kenedy píše:Majkle vybral bych si Wii

já taky.... ;)>/quote]

PSK: v pohodě, jen mě zajímal názor někoho, kdo má obě konzole
Logan007: ty máš X360, že si si tak jistý? :twisted:
Majklbig
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Skinny 8. 4. 2007 17:40

Majklbig píše:PSK: v pohodě, jen mě zajímal názor někoho, kdo má obě konzolek/quote]

obě? :twisted: a co ten černej vzadu, vystrkuje na nás hlavu (zrovna se to sem hodilo)
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod hrtak 8. 4. 2007 18:08

Cirou nahodou - titulky k serialu Viva Pinata, nevite nekdo jestli existujou? Aspon ENG
Zamysli se nad tím, budeš chtít, aby Howard volil mezi sexem a Halo.
NE! Budu chtít, aby volil mezi sexem a Halo 3.
Leonard vs Sheldon. Big Bang Theory.
hrtak
Rampage

Odeslat příspěvekod PC 9. 4. 2007 00:13

Jojo X360 je supr vysavač - hlukem si s ním nezadá... (To myslím 100% vážně !!!)Koupil jsem si VGA kabel, napojil na to monitor(sedmnáctka, plochý Samsung Syncmaster 793DF), ale ouha - zjistil jsem že nejde zvuk-jak by mohl když monitor nemá repráčky. Pak mě napadlo kouknout se jestli maminčina věž nemá potřebné výstupy - rádio ani moje věž (spíše mikro věž) nic takového nemá. Měla je. Tak jsem si ji vypůjčil, napojil a - super ! I když je to hodně starý typ je kvalitní a má i surround takže rázem dostalo hraní zcela jinou úroveň ! Velký rozdíl oproti stařičké televizi, počítač jsem přestěhoval na vedlejší stolek a jsem spokojen. Škoda že k PS-3 žádný VGA kabel není...

GoW je opravdu skvělá hra - připadá mi že je velmi, velmi dlouhá a zábavná (konečně po dlouhé době hra kde nejste sám proti všem ale vždy jde někdo s vámi)přesto jsem se nyní zasekl - jsem v jeskyních a setkal jsem se s podivným obrovským "něco jako pavouk ale asi to pavouk není" -nevím jak ho zabít - možná se musí střílet do opasku co má kolem břicha (vypadá to že se mu to nelíbí) ale je na to potřeba šílená spousta munice a nevypadá to že by chtěl zcepenět. Poradíte mi jak na něj ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod sidka 9. 4. 2007 00:55

musis mu strilet do pricha a az se zdvedne do vzduchu musis ho rycle srelit do pusy.takhle to opakuj asi 4-5 krat a pak rostrilej zelezne spoje ktere jsou na zemi.
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 9. 4. 2007 11:08

Obrázek Obrázek

:P 8) :)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Uživatel 9. 4. 2007 11:25

sega.maniac: to je prece blbost :), to si snad radsi koupim normalni USB klavesnici...

dobre je, ze Marketplace bude mit nove vlastni "blade"
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 9. 4. 2007 13:09

no Fake to neni, na usb klavesnici normalne nehrajes a tohle slouzi jako herni messanger...

tak treba PS3 verzi si predstavit nedokazu... :)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod PC 9. 4. 2007 13:13

K PS-3 jde připojit normální USB klávesnice... Dokonce i USB headset-u Xboxu nefunguje a musíte tam používat toho divného bastarda z krabice... Grrr....
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Uživatel 9. 4. 2007 13:18

sega.maniac: podle me je tam ta klavesnice kvuli Windows Live Messenger, takze to s hrami moc nesouvisi...
Na sixaxis na to neni zadny konektor, ale teoreticky by to mohlo jit take... ale je to prilis blbe, nez aby to nekdo delal...

PC: u Xbox360 jde pouzivat take USB klavesnice a jestli je PS3-alternativou k Xbox360 headsetu drat, ktery vede misto do gamepadu az do konzole... :)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 9. 4. 2007 13:29

PC: k X360 mas normalni usb redukci.. a zapojis vse.. i ps2 controller i kdyz ani nevim proc by to nekdo delal..
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Uživatel 9. 4. 2007 13:32

sega.maniac: minimalne asi kvuli bojovkam... arcade stick od Hori je snad dost velka vzacnost...

EDIT: seznam zmen v kvetnovem update pro USA, ale castecne se snad da odhadnout, co bude fungovat v Evrope:
http://www.xbox.com/en-US/community/new ... 408-im.htm
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smoke 9. 4. 2007 20:15

Nejspíš si budu kupovat tyto sluchátka..

http://www.dvdcrave.com/products/product.jsp?pid=25900
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka