X360 Club - uzamčeno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod miki24 28. 12. 2006 16:08

AlienX-Já nevim člověk by skoro i řekl,že to může být tím jak je tady TES dlouho,ale když se podíváš na prodejnost Gearse tak ta je také obdivuhodná.A ono také porovnát hry,když je každá od jiného žánru také není lehké.Já bych dal bud Gearse nebo Graw jakou hru bys volil.
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 28. 12. 2006 16:10

miki24 píše:AlienX-Já nevim člověk by skoro i řekl,že to může být tím jak je tady TES dlouho,ale když se podíváš na prodejnost Gearse tak ta je také obdivuhodná.A ono také porovnát hry,když je každá od jiného žánru také není lehké.Já bych dal bud Gearse nebo Graw jakou hru bys volil.o/quote]
gearsov, na druhe miesto by som dal tonyho
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 12. 2006 16:11

miki24 píše:ocelot69
1-myslim,že nedá
2-DVD-Video, DVD-ROM, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD-DA, CD-ROM, CD-R, CD-RW, WMA CD, MP3 CD, JPEG Photo CD
3-pokud vim tak není
4-řekl bych,že něco podobného bude možné u PS3,ale nejsem si jistej u x360 to nejde /quote]

THX, konečně odborník :wink:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajdr 28. 12. 2006 16:25

XCM XFPS 360 recenze
Do toho jdu :)
Už tady o tom byla zmínka, ale tady jde vidět že to v COD3 reaguje v pohodě :)
http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=13000
Tež tě tak bolí hlava Waltr? ... :D
Blbec, ignorant a pan důležitý na funkci nejvyšší - to je jd - z games.tiscali.cz :-)
spajdr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod miki24 28. 12. 2006 16:39

ocelot69-Doufám,že ti to pomohlo jestli ještě něco tak se ptej.
spajdr-Tak tohle hodně lidem usnadní hraní na x360,ale bude zajímavé sledovat jak tohle přijme online komunita.Přeci jen bude znát rychlá reakce u myšky.Já jsem si také dlouho zvykal,ale už je to dobrý a hraní na gamepadu,které jsem si dříve ani nedokázal představit mi připadá jednoduché.Je pravdou,že reakce je pořád lepší na myši,ale tady jsou stejné podmínky pro všechny(zatím).
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 28. 12. 2006 16:54

miki24 píše:ocelot69-Doufám,že ti to pomohlo jestli ještě něco tak se ptej.
spajdr-Tak tohle hodně lidem usnadní hraní na x360,ale bude zajímavé sledovat jak tohle přijme online komunita.Přeci jen bude znát rychlá reakce u myšky.Já jsem si také dlouho zvykal,ale už je to dobrý a hraní na gamepadu,které jsem si dříve ani nedokázal představit mi připadá jednoduché.Je pravdou,že reakce je pořád lepší na myši,ale tady jsou stejné podmínky pro všechny(zatím).t/quote]

Reakce jsou na myši možná lepší, na druhou stranu pro člověka nezvyklého na tento způsob hraní je nepřekonatelná překážka klávesnice. Jakmile z ní na chvilku zdvihnu ruku, tak se musím podívat kam ji mám zase položit, znovu roztáhnout prsty do "chobotnice" a stejně místo skrčení běhám, nemůžu najít správnou zbraň, no prostě jedličkárna na výletě. To na GAMEPADU je vše jasné, u klávesnice musím neustále něco hledat a odtrhnout oči od obrazovky, což je u FPS často smrtelné. Holt klávesnici si nechte na WINDOZE, nebo na FIREFOX, tam jo. Ale na hraní NO WAY!
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 28. 12. 2006 16:54

volant u auticok je na podobnu temu:)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 12. 2006 16:57

J8 nechápu jedno...PS3 i Wii mají internetový prohlížeč...ale xbox360 kde nic tu nic...a to microsoft dává do windoze IE tak proč ho nedali do xboxu360??
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod miki24 28. 12. 2006 17:02

ocelot69-Já jsem hlavně rád,že klávesnice chodí na chat,protože psát zprávu na gamepadu mi moc nejde.Co se týče myšky a klávesnice tak to si myslim patří k PC a ne ke konzolím.Jinak na jaké telce hraješ já už hrál na dosti telkách a hry vypadají dobře i na normálních crt tv.
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod miki24 28. 12. 2006 17:04

Peter S. Kenedy-Mám dojem,že to už by se asi moc podobalo PC což se hodně x360 vytýkalo.Jinak prohlížeč by nebyl špatný.
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 28. 12. 2006 17:17

Jakmile z ní na chvilku zdvihnu ruku, tak se musím podívat kam ji mám zase položit, znovu roztáhnout prsty do "chobotnice"t/quote]

Tyhle problemy jsem resil (no spis neresil) nekdy v roce 1990 u Test drive2. Zvyknul jsem si celkem rychle.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod spajdr 28. 12. 2006 20:20

jak už má člověk zmapovanou klávesnici, kde co je a nemusí se na ní dívat, tak tohle je pak páradní, to online hraní to asi ovlivní, něco podobného tady už bylo dřív, tak nevím proč by si na to někdo měl snad stěžovat :)
Blbec, ignorant a pan důležitý na funkci nejvyšší - to je jd - z games.tiscali.cz :-)
spajdr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sidka 29. 12. 2006 00:28

Jestli nekdo dohral GoW tak me da zapravdu ze to byl uzasnej konec hlavne ta podelavka s temi lotusy kdy prezili proste narez.doporucuju 100% koupit je to jedna z nej her ktere jsem kdy hral.
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 29. 12. 2006 17:55

miki24 píše:Jinak na jaké telce hraješ já už hrál na dosti telkách a hry vypadají dobře i na normálních crt tv.c/quote]

Já někde říkal, že vypadaj hnusně, nebo teď fakt nevim vocogo ? :shock:
Vždyť já jsem tak v p***** z grafiky GOW na obyčejné CRT, že si to na LCD můj mozek odmítá představit :wink: .

-quote="sidka"]Jestli nekdo dohral GoW tak me da zapravdu ze to byl uzasnej konec hlavne ta podelavka s temi lotusy kdy prezili proste narez.doporucuju 100% koupit je to jedna z nej her ktere jsem kdy hral.

I když je možná konec jasnej od začátku, mohl jsi alespoň upozornit, že SPOILUJEŠ.... kvůli lidem co to ještě nedohráli.

equote="_DAVE_"]
Jakmile z ní na chvilku zdvihnu ruku, tak se musím podívat kam ji mám zase položit, znovu roztáhnout prsty do "chobotnice"t/quote]

Tyhle problemy jsem resil (no spis neresil) nekdy v roce 1990 u Test drive2. Zvyknul jsem si celkem rychle.

Jakožto opravdu velmi příležitostný hráč PC her (a člověk co umí psát všemi šesti :mrgreen:) tento problém řeším dodnes. Navíc jako bývalí AMIGISTA mám v sobě hluboko zakořeněn odpor k hraní na klávesnici :) , ale spíš mi to jen prostě nejde, dokonce i ty FPS se mi zkrátka hrají lépe na joypadu a nemám problémy z přesností atp.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajdr 29. 12. 2006 21:28

tak Xbox360 Premium + GoW + MS VGA kábel doma :)
spajdr
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka