X360 Club - uzamčeno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod timeforce 25. 12. 2006 21:36

Hi chci se zeptat kde se da sehnat ten digitalni kabel a jak moc se me zlepsi zvukova stranka ??Mate nekdo skusenosti dik .)
timeforce
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 12. 2006 22:03

Smoke píše:No na Gamehouse maj za 2800 :) Asi mi potom bude muset chvilu stačit Memory card..../quote]

Ani sis neužil Wii a už kupuješ xbox360??WTF :lol:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 25. 12. 2006 22:07

Nekupuju.....ale plánuju po prázdninách velkých....ještě uvidíme, není to jisté...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kirby64 26. 12. 2006 14:57

tam ide obyčajný optický kabel ktorý môžeš kupiť v každom elektre ale musíš mať aj reciever ktorý podporuje dolby digital a zvuk je potom uplne ako ked pozeráš dvd film nádherá dd 5.1
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sidka 26. 12. 2006 19:29

chci se zeptat jestli me pujde GoW kdyz mam CORE verzi bez HDD i pametovky.PS jde me jen o to jestli to spustim a zahraju si to.
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Jont 26. 12. 2006 19:49

no pojede ti to, ale nebudeš moc ukládat. a proč sis kupoval core verzi ?
PS4ever
Jont
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sidka 26. 12. 2006 20:42

no ja mam onjednany HDD a GOLD na rok takze me to prijde vihodnejc a levnejc nez premium
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 12. 2006 09:01

Tak jsem strávil čtyři dny s X360 a defacto jen s GEARS OF WAR. Singl je pecka, ale mulťák v jakékoliv formě je nehoráznej nářez. A grafika - bože můj, tak takhle vypadá ten NEXT-GEN... LEVEL v dešti je to nej. co jsem kdy kde viděl, ta VODA stéká dokonce i po zdích (stromech, zábradlích, všem přesně jako ve skutečnosti).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 27. 12. 2006 11:50

ocelot69 píše:Tak jsem strávil čtyři dny s X360 a defacto jen s GEARS OF WAR. Singl je pecka, ale mulťák v jakékoliv formě je nehoráznej nářez. A grafika - bože můj, tak takhle vypadá ten NEXT-GEN... LEVEL v dešti je to nej. co jsem kdy kde viděl, ta kb]VODA[/b] stéká dokonce i po zdích (stromech, zábradlích, všem přesně jako ve skutečnosti).
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 12. 2006 11:52

AlienX píše:
ocelot69 píše:Tak jsem strávil čtyři dny s X360 a defacto jen s GEARS OF WAR. Singl je pecka, ale mulťák v jakékoliv formě je nehoráznej nářez. A grafika - bože můj, tak takhle vypadá ten NEXT-GEN... LEVEL v dešti je to nej. co jsem kdy kde viděl, ta kb]VODA[/b] stéká dokonce i po zdích (stromech, zábradlích, všem přesně jako ve skutečnosti).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 27. 12. 2006 11:54

ocelot69 píše:
AlienX píše:
ocelot69 píše:Tak jsem strávil čtyři dny s X360 a defacto jen s GEARS OF WAR. Singl je pecka, ale mulťák v jakékoliv formě je nehoráznej nářez. A grafika - bože můj, tak takhle vypadá ten NEXT-GEN... LEVEL v dešti je to nej. co jsem kdy kde viděl, ta kb]VODA[/b] stéká dokonce i po zdích (stromech, zábradlích, všem přesně jako ve skutečnosti).
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jont 27. 12. 2006 12:13

AlienX píše:
ocelot69 píše:
AlienX píše:
ocelot69 píše:Tak jsem strávil čtyři dny s X360 a defacto jen s GEARS OF WAR. Singl je pecka, ale mulťák v jakékoliv formě je nehoráznej nářez. A grafika - bože můj, tak takhle vypadá ten NEXT-GEN... LEVEL v dešti je to nej. co jsem kdy kde viděl, ta kb]VODA[/b] stéká dokonce i po zdích (stromech, zábradlích, všem přesně jako ve skutečnosti).
PS4ever
Jont
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 27. 12. 2006 12:21

Jont píše:
AlienX píše:
ocelot69 píše:
AlienX píše:
ocelot69 píše:Tak jsem strávil čtyři dny s X360 a defacto jen s GEARS OF WAR. Singl je pecka, ale mulťák v jakékoliv formě je nehoráznej nářez. A grafika - bože můj, tak takhle vypadá ten NEXT-GEN... LEVEL v dešti je to nej. co jsem kdy kde viděl, ta kb]VODA[/b] stéká dokonce i po zdích (stromech, zábradlích, všem přesně jako ve skutečnosti).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 27. 12. 2006 12:22

no uvidim ako sa to vyvinie po starte v Eu, na rok 07 nie je planovanych podla mna vela dobyrch hier na ps3, zato na 360 je ich uz pomerne dost /5-6/, v prospech ixka hovori aj nizsia cena a xlive
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jont 27. 12. 2006 12:44

ale za live musíš platit (asi 1800kč ročně). her se na příští rok chystá hodně (motorstorm, oblivion, gta 4, mgs 4, lair, mercenaries 2, turok, virtua fighter 5, ninja gaiden sigma). Ale na xbox 360 budou dvě hry, které si chci zahrát alan wake a bioshock. xbox sice stojí míň, ale v ps3 dostaneš víc věcí - wifi, br přehrávač, 60GB pevný disk.
PS4ever
Jont
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků