X360 Club - uzamčeno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Uživatel 30. 11. 2006 10:35

Eso Rimmer: treba temi koncepty jen cuchaji nervy lidem v Sony ;)
ale zrovna nedavno snad nekdo z MS rikal, ze momentalne se handheld neplanuje
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 30. 11. 2006 10:56

nj, tak MS vždycky všechno neguje. Zezačátku myslím negovali i tu HD DVD mechaniku, ne? To samé teď s velkým diskem pro X360 i když je jasné, že dřív nebo později s tím stejně musí přijít. No a o tom handheldu se šušká už taky pěkně dlouho, ale zatím nikdy nebylo nic oficiálního.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 30. 11. 2006 11:04

Eso Rimmer: ja mam pocit, ze negovali jen interni mechaniku (ovsem takovym zpusobem, ze jednou asi skutecne bude) a hry na HDDVD (tam to znelo dost rezolutne, ale az cas ukaze), je ale klidne mozne, ze se pletu...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 30. 11. 2006 12:07

Zdielam s Vami podobny nazor.Naco pchaju do handheld-ov neviem aku grafiku a vykon.Podla mna v tomto urobilo Nintendo velke gesto kedy nepostavilo DS ako konkurenciu PSP ale islo svojou cestou a ako to vyzera tak aspon co sa tyka DS urobilo dobru volbu a zameralo sa na veci ako hratelnost a jednoduchost.Ci to bude slavit uspech u Wii uvidime casom.MS by podla mna zbytocne vrazal a delil svoje sily na handheld ktory by bol len a len na vyrovnanie PSP.Nech sa drzia XB360 tky a pracuju na nej ako do teraz a uspech je zaruceny.MS ma vsak peniaze na to aby takuto vec sponzoroval a uviedol na trh.
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 30. 11. 2006 18:14

Famitsu udajne dalo Blue Dragon 37/40 (10/9/9/9)...

Mimochodem, jedna Xbox360 hra se v Japonsku minuly tyden dostala do top 10 v prodejich... "prekvapive" DOAX2...
Culcept Saga pak byla na 15. miste.
Naposledy upravil Uživatel dne 30. 11. 2006 19:23, celkově upraveno 1
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 11. 2006 18:52

Eso Rimmer píše:no nevím, ale já mám takový pocit, že handheldy typu PSP jsou slepou uličkou. Je sice hezké mít nabušený HW, ale představa že na tom mám hrát víceméně identické hry jako jsou na konzolích a PC, mi přijde dost o ničem. Proč bych měl hrát hru typu Q3A na handheldu, když ovládání i displej je oproti PC/TV dost nepohodlné. Na handheldech by podle mě měly být jen hry založené na jednochých herních principech, kdy člověk může odehrát celou misi za 5 minut a ne že musí hrát třeba hodinu, než se dostane do dalšího levelu apod. Hrát tu hodinu rozkouskovanou po 5 min úsecích je o ničem. Přijde mi, že se z handhaldů zbytečně snaží dělat zmenšenou konzoli.s/quote]

Tak pod tohle bych se i podepsal :wink:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AlienX 30. 11. 2006 18:59

Urcite nie, chcem poriadne hry ktorych obsahom su aj minihry.
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 12. 2006 02:19

Tak to je asi na kazdym jak se na to diva, ja bych urcite Xbox portable uvital, ale stejne jako u PSP by neslo o handheld ale o portable/zmenseninu velkych konzoli coz ma sve vyhody i naopak. proto taky nechapu spory typu PSP vs. NDS kdyz kazde de jinym smerem.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Paar 1. 12. 2006 13:26

ale oba jsou primi konkurenti
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Nikopol 1. 12. 2006 16:07

sega.maniac píše:Tak to je asi na kazdym jak se na to diva, ja bych urcite Xbox portable uvital, ale stejne jako u PSP by neslo o handheld ale o portable/zmenseninu velkych konzoli coz ma sve vyhody i naopak. proto taky nechapu spory typu PSP vs. NDS kdyz kazde de jinym smerem.

Nevím. MiniXboxík do ruky, kde by byly "miniverze" velkých her? Už teď je deprimující hrát GTA na PSP, když jedeš autobusem 20minut, takže vlastně nic pořádně neuděláš. Podle mého názoru by měly handheldy jít jinou cestou než jejich velcí sourozenci.
Nikopol
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tenebrae 1. 12. 2006 22:17

Nevíte někdo o nějakých videích na netu která ukazují hraní na X360 na normální TV a HDTV? Nebo alespoň fotky? Chci si Xko koupit ale mám pouze normální TV a všude píšou,že se na to téměř nedá koukat. Je to pravda? :( Dík za info!
Tenebrae
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 12. 2006 23:28

No koukat se na to rozhodne da, kdyz je hra dobre udelana vynika i na CRT televizi (GOW,RR6,NFS MW atd.) klidne bych do X360 sel, HD muzes dokoupit kdykoliv...
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 1. 12. 2006 23:38

sega.maniac píše:HD muzes dokoupit kdykoliv...

Ne kdykoliv, ale až budeš mít peníze. A to nemusí být zase tak hned.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 2. 12. 2006 00:43

Eso Rimmer: jo, penize... ale ja myslim, ze to je o prioritach... pokud mu spis nez o "HD" jde o hrani, tak Xbox 360 ted a HDTV/PC-monitor casem...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod chovi21 2. 12. 2006 09:55

Mám takovej blbej dotaz.Má oficiální Xbox 360 český menu a č.manuál???Ještě jsem ho v žádným obchodě nezkoušel.
Xbox360 je fakt nářez
chovi21
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka