X360 Club - uzamčeno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 10. 2006 11:06

sidka píše:ted jsem myslel ze gear of war bude hodne podobna MGS 4
nezmysel zrovnavat strielacku v metalom, ukazky z gears of war ma vobec nelakaju ..
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 10. 2006 11:07

podobnych pistolkovych hier su tucty, gear of war vynika podla mna len grafickou strankou
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Uživatel 29. 10. 2006 11:18

AlienX: ja si myslim, ze to nebude jen o grafice, uvidime...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 29. 10. 2006 11:38

Este raz to uvediem na spravnu mieru ,ked si kuknete par zaberov z hry Gears of War tak si vsimnete to skyvanie sa za prekazky.Myslim hlavne ten v stoji ,ktory mi trosku pripominal MGS seriu,ale taktiez mi moze pripominat Tenchu a Splinter Cell seriu.
Ide len o to skyvanie sa za prekazky ,nic viac nic menej.

MGS a GoW sa neda porovnavat,bude a su to uplne odlisne hry.Ide len o ten prvok skryvania.Cize nemusite rozoberat ,ze su podobne...

Nie su ,su to uplne ine hry v inom svete a s inou tematikou.Verim ,ze obidve budu jedne z lajlepsich na svojich systemoch.
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 29. 10. 2006 18:46

Tak asi sklamem fanusikov PES6 na XB360-tke.Potvrdili sa spravy o nezmyselnom restrikte od KONAMI alebo MS.

porovnanie:

PS2 version
---------------
32 stadionov
4x4 online
Completny EDIT MODE
Daju sa ukladat Replay-e

XB360 version
---------------
8 stadionov
1x1 online
Osekany EDIT MODE (velmi)
Replay bez moznosti ukladania

a to som vybral len par pikosiek.

Dufam ,ze MS nevyda zvysok ako update cez Marketplace za peniaze lebo to by bol pekny podraz...

Nemam XB360 ,ale prave PES6 som povazoval za killer titul ,ale toto :( Zatial som sklamany :(
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 29. 10. 2006 19:24

Sh0dAN: jak MS? snad spis Konami...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sidka 29. 10. 2006 20:11

no ja chtel rict(a ted nikoho nechci urazit)ze asi nevite ze v novem MGS se bude vsechno borti a vi musite utikat a ne rambo sti ale kryt se za prekazky strilet vojaky popripade onracit
ala SC 4 takze v ohledu Coover Shooter maji docela blisko az na tu strelbu
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 29. 10. 2006 21:03

Peter S. Kenedy píše:Edit: Eso ty české stránky jsou strašné...je to spíš jen český překlad těch anglických...třeba hardware napsai jako hardvér...WTFh/quote]

Však jsem psal, že ještě nejsou oficiálně otevřené.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 29. 10. 2006 21:07

vo fife07 na ps2/x/gc/psp?/ds?/win? je 27 lig u 360 - 7, cisla by mali sediet s realom
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 30. 10. 2006 11:07

Uživatel: Asi mas pravdu skor KONAMI to pohnojilo,ale myslel som skor ,ze MS si chce zatraktivnit sluzbu Marketplace tak sa dohodli s KONAMI ,ze vydaju PES6 v takej okliestenej verzii.A hold chces dalsie stadiony tak cvakaj bubaky.

Dufam ,ze to nespeje k takejto forme lebo amen tma.I ked su podobne naznaky ako na PS3-jke Gran Turismo HD.Chces nove auto tak cvakaj.

Nedajboze sa dockame casu ked bude hra zadarmo ,ale bude v nej tak jedno auto a jedna trat.Ked chces dalsie tak cvakaj.
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 30. 10. 2006 11:19

Sh0dAN: tak treba EA chce udajne prodavat na marketplace cheaty pro Godfather (ktere jsou "prekvapive" v ostatnich verzich zdarma), to uz je skutecne vysmech.
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 30. 10. 2006 11:27

jen ať si cheaty prodávají. Když je někdo ochotný zaplatit za zkažení hry, tak proč ne.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 30. 10. 2006 13:10

Eso Rimmer: take nechapu, kdo si to koupi, podle mne je to snad prave o tom to dosahnout sam, ale kdyz muzou lide prodavat penize v MMO nebo gamescore, tak bych se nedivil nicemu.
(ovsem fakt, ze EA provozuje vlastni gold farming a ani je to nic nestoji...)
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 30. 10. 2006 15:40

Par krat sa mozno taky cheat zide ked nevies kam z konopi.Ale pravda je ,ze sa tym hra zmeni na nic na N-tu.

Ale zazenme to do extremu.Vsetky cheaty budu platene.Nedajboze sa dostanes do situacie ked nebudes vediet ako dalej ,100 pokusov a nezdarov a stale nic.Budes mat zufalost na jazyku.A hla rozhodnes sa ..kamosi pomozu ,pretoze maju verziu kde cheaty su zadarmo alebo to uz presli.Poradia ti ako prejst dany problem a je vybavene.Problem nastane ked verzia hry s platenymi cheatmi bude odlisna od verzie bez plateneho cheatu.A KONEC FILMA :)

Samozrejme hlupost.Celym som myslel len urcitu cas hry ked nebudes vediet kadial dalej a nie cheat typu "GOD"
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 30. 10. 2006 21:46

Uživatel:
ale u MMO je to něco jiného. Tam se tomu nedivím, protože ne každý je ochotný obětovat desítky hodin času a tak radši zaplatí. Pak se ale nabízí otázka, proč si vlastně měsíčně platí hru, na kterou nemá čas nebo chuť ji hrát a platí ji tak vlastně dvakrát a přitom se okrádá o herní čas. :)
Eso Rimmer
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka