X360 Club - uzamčeno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sidka 28. 10. 2006 09:36

Kill Zone uz vi kazdy ze to byl render potvrdila to i sony takze neslintejte takle to nebude vipadat v zadnem prade GRAFIKA moooozna ale ty animace to by trvalo te consoli roky spracovat takhle precizní animace
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 28. 10. 2006 10:20

Nechcem nic proti KillZone 2 isto to bude super dielo tak ako jednotka,ale toto je vetva o XBOXE360 a ako vieme tak KillZone sa na XB nedostane.Mame GoW,GRAW,Halo 3 atd.
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 28. 10. 2006 10:43

Sh0dAN: zda se, ze Konami se vydalo cestou EA Sports
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 28. 10. 2006 10:55

Uživatel: Pevne dufam ze nie lebo skalamanie bude velke :(

Mam taky citak ,ze ked vyjde nove PES-ko (bud verzia 6 alebo 7 ) na PS3jke tak bude vsetko OK.Neviem preco by KONAMI tak hnusne orezalo spickovy futbal. Restrikcie od MS?
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 28. 10. 2006 11:32

Sh0dAN: orezane stadiony, odlehceny online... citim, ze uz si Konami pripravuji pudu pro pristi verzi...

EDIT: ted jsem nasel na syspro tohle:
Pro Evolution Soccer 6 ve verzi pro Xbox 360 se dočkal toho samého co umí EA Sports. Pořádně ořezat X360 verzi co to jen jde. Z recenzí je jasné, že lepšího onlinu v PES6 si užijí majitelé PS2, kde hra podporuje online až do stavu 4 vs. 4. U X360 je to pouze 1 na 1 a k tomu někteří recenzenti hlasí při online jedno známé neštastné slůvko "LAG". Další lahůdkou X360 verze je pouhých 8 stadiónů ve srovnání s 33 na PS2. Ptám se, tohle že chceme ? A za víc peněz ? Ve srovnání s PS2 verzí je hra o 500,-Kč dražší a minimalně o další 500,-Kč horší ... ach jo , next-gen někdy vypadá i takto !! PES6 jistě zůstavá dobrou hrou (8/10), ale rozhodně je to nejrozporuplnější verze PESu.
Naposledy upravil Uživatel dne 28. 10. 2006 13:04, celkově upraveno 1
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 28. 10. 2006 12:27

Uživatel: Vyzera to tak :(

Mna vsak v poslednom case zaujala jedna hra na XBOX360.
Velmi to neprekvapi ,ale je to Gears of War
Obrázek

Dostal ma kratky ,kolisavy trailer na GoW na strankach http://www.xlive.cz.K tomu podmaz pesnicky od Gary-ho Jules-a -- Mad World,paradicka ;)
http://xlive.cz/e107_plugins/eplayer/eplayer.php?view.159

Nedostala ma stale propagovana spickova grafika postavena na UNREAL Engine 3.0 ,ale velmi zaujimavy cover styl hrania.Krytie sa za prekazky ala Metal Gear Solid k tomu strielanie zaroven v kryti.Ked si k tomu pridame aj cooperativne hranie vyzera to na zaujimavu gejmu.

fajn video z hrania :

http://games.tiscali.cz/clanek/dl.asp?id=11349
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sidka 28. 10. 2006 13:04

shodam uplne s tebou souhlasi a doufam ze i ty se mnou ze Xbox 360 ma ted same pecky si rekneme na rovinu GoW GRAW SC DA a HUXLEY ale xbox ma zatim jen metal gear solid jinak nic co by nevislo i na xbox 360 ale zato xbox 360 ma kvalitni tituli ktere si PSkari nezahraji a GoW bude pecka a jestli ne tak snim svoje boty prisaham
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sidka 28. 10. 2006 13:09

jo a hra ktera mne jeste ucarovala a kterou muzou zavidet PSkari je MASS EFECT viborny pribeh hratelnost a grafika podle mne se muze rovnat s Metal Gear Solid 4
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 28. 10. 2006 13:24

sidka: Dalsi Ghost Recon bude i na PS3, o SC4 pro PS3 se nejak nemluvi a vzhledem k tomu, co zaznelo na X06 bych se ani nedivil, kdyby vubec nebyla.
Ne, nemuze se mu rovnat, ale na obhajobu MGS4 nutno rict, ze je to jiny zanr.

Mimochodem, tlacitko "editovat" tu neni jen tak bezduvodne.
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 28. 10. 2006 13:40

Nie je vsetko len grafika.Dolezity je aj pribeh a v tom seria MGS exceluje (Nemyslim koncovku .xls :D )

Ano MS sa poucil a vyskusal si herne odvetvie na jeho prvom pocine XB a teraz sa snazi neopakovat chyby na druhom potomkovi.A celkom sa mu dari.

Jedna za vsetky nakup RARE od BigN.Kto dakedy poznal firmu Ultimate Play the Game tak vie co dokazu chlapici menom RARE.
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 10. 2006 20:05

EA ted dělá více zajímavých tahů...třeba přestala distribuovat Gamecube hry od EA v česku...nechápu

Ten GOW podle mě bude opravdu pecka...už abych měl xbox360 což bude ale minimálně za rok :-( Ale teda nevidím moc velké spojení hry MGS a GOW s tím že se tam skrýváš za překážky...to teda není jen u MGS a tam to zas až tak časté není

Edit: Eso ty české stránky jsou strašné...je to spíš jen český překlad těch anglických...třeba hardware napsai jako hardvér...WTF
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Majorus 28. 10. 2006 20:22

Peter S. Kenedy píše:EA ted dělá více zajímavých tahů...třeba přestala distribuovat Gamecube hry od EA v česku...nechápu

n/quote]

Je to hnusný a podlý tah Sony nebo Mircsofoftu jak vyřadit Nintendovské srdcovky ze hry :evil: :evil: :evil:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 10. 2006 20:23

No tak hry od EA zas tak kvalitní nejsou a na GC jich moc není takže mě je to defakto jedno...ale GH se bude snažit je do ČR nějak dostat...je dobře že se tak snaží udělat něco pro zákazníky...hlavně jde o lidi co chtěli nové NFS na GC podle mě
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sidka 29. 10. 2006 10:43

ale jestli nevis tak ve ctvrtem dilu MGS bude hra kde se ti bude vsechno bortit za dne a ty se musis schovat takze je to hodne podobne ne s trojkou ale se ctvrtym dilem
sidka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sidka 29. 10. 2006 10:44

ted jsem myslel ze gear of war bude hodne podobna MGS 4
sidka
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka