Devil May Cry 3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alcil 6. 7. 2006 09:37

kalhotko, jak si to jako stahuješ? Jako pirátíš? Nejsi náhodou pirátský kripl?
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 7. 2006 10:06

->Alcil: kazdy, kdo tu napsal, ze hraje, ci hral PC verzi DMC 3 je
Alcil píše:pirátský kriplp/quote]
:mrgreen:
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod AlienX 6. 7. 2006 10:12

paradoxom je ze v DMC3SE ak hrate za Vergila bojujete aj proti nemu, aspon v US ps2 verzii
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 7. 2006 12:31

Dark_one píše:->Peter S. Kenedy: nemuzu nez doporucit zahrat si to na PS2. Nebo prekousni PC mouchy a dohraj to tam. Pokud to neudelas, pripravis se o jedny z nejgenialnejich souboju s bossy. Co se tyce bossu, RE 4 hadr 8)

No tak ted jsi mě na to natěšil takže to překousnu a budu to hrát...no na PC se to hraje fakt debilně ale ještě že mám rumblepad 2 který je skoro jako dualschock a má i přesné rozmístění tlačítek jako on takže snad to zkousnu...a s painkillerem bych to nesrovnával...tám jdeš dál a dál jen je příšer hodně ale v DMC máš fakt omezenou a docela malou plochu na milion nepřátel...to se mi fakt na tom nejvíce hnusí
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Twinsen 6. 7. 2006 17:00

Nu počkej, takové jsou jen první dvě úrovně. Od třetí už procházíš normálními sériemi lokací s poschovávanými bonusy/secrety apod.
Btw rumblepad 2 mam taky a ty nesedici tlacitka se daj zkousnout. Jsou to stejne jen dve dvojicky - 1/3 a 2/4 ktere jsou naopak.
Twinsen
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 6. 7. 2006 17:05

Alcil píše:kalhotko, jak si to jako stahuješ? Jako pirátíš? Nejsi náhodou pirátský kripl? /quote]

by me zajimalo proc me urazis

ano piratim a co jakO? myslis ze mam na to kupovat hry za 1 k?
si upad ne? zivot neni jen o hrach kdyz to je tvuj zivot neberu ti ho
radsi si 1 k utratim za pivko a za baby nez za hru takze si uvedom co vubec pises a nechovej se jako jeste mladsi nez doopravdy si ...
a jestli mas pravej duvod prijd mi to rict do oci a pote se uvidi machyrka na foru dokaze delat kazdej
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 7. 2006 17:57

Pokud je nekdo pirat, porusuje tim zakon.
Pokud je nekdo pirat a chlubi se tim, je to idiot.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod davee 6. 7. 2006 17:58

Tomkalhotka píše:
Alcil píše:kalhotko, jak si to jako stahuješ? Jako pirátíš? Nejsi náhodou pirátský kripl? /quote]

by me zajimalo proc me urazis

ano piratim a co jakO? myslis ze mam na to kupovat hry za 1 k?
si upad ne? zivot neni jen o hrach kdyz to je tvuj zivot neberu ti ho
radsi si 1 k utratim za pivko a za baby nez za hru takze si uvedom co vubec pises a nechovej se jako jeste mladsi nez doopravdy si ...
a jestli mas pravej duvod prijd mi to rict do oci a pote se uvidi machyrka na foru dokaze delat kazdej

No hlavne, ze na PC mas, ale na hry ne. Nebo jsi to PC taky ukradl? V tom pripade te nechci v zivote potkat...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bitskull 6. 7. 2006 18:21

tomkalhotka: za pivko a za baby? to pivko bych jeste pochopil, ale kupovat si "baby" ? to uz je dobra "luzrovina" :)
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alcil 6. 7. 2006 19:12

já mám takový neodbytný pocit, že si z nás musí kalhotka dělat legraci. Takhle se nechová rozumně uvažující člověk. Když ti přece ta hra za ty peníze nestojí, tak ji nehraj.
Alcil
Rampage

Odeslat příspěvekod Smoke 6. 7. 2006 19:46

bitskull: Naštestí si baby ještě kupovat nemusím :-D Njn looser jednou, looser navždy :lol:

Alcil: ne já myslím že říká pravdu....takových ubožáků je na světě víc :-)
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 19:58

jinak za jak dlouho asi se dá Devl mej kráj 3 dohrát? i když 399 stejně ho asi koupim
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod AlienX 6. 7. 2006 20:09

Skinny píše:jinak za jak dlouho asi se dá Devl mej kráj 3 dohrát? i když 399 stejně ho asi koupimo/quote]
prvykrat som hru dohral za cca 10 hodin ( ps2 verzia, povodny DMC3 dante's awakening )
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod Skinny 6. 7. 2006 20:10

toho myslím já se v tom nevyznám ale DMC 3 Dante's Awakening je za 399 takže ho asi koupím
Skinny
Rampage

Odeslat příspěvekod Bastardik 6. 7. 2006 20:13

Skinny píše:toho myslím já se v tom nevyznám ale DMC 3 Dante's Awakening je za 399 takže ho asi koupímu/quote]

myslis verziu pre PS2 alebo PC ze stoji 399?
Bastardik
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka