Devil May Cry 3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dark_one 16. 7. 2006 15:30

jak elegantne me chytas za slovo,
snad nikoho neprekvapi, ze jsem myslel PS2
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 16. 7. 2006 15:36

Ok, jen sem si musel rýpnout do tvojeho překlepu, sem zvědavý až jednou bude PS5 a X720, jak se to bude plést na kterou konzoli jaká hra vyšla....

Ale máš pravdu, DMC3 je přesně ten typ hry, která je ušitá na míru na PS2 ovládač, a neumím si přestavit to hrát třeba na klávesnici. To musí být požitek z různých komb o 80% horší než na Dualshocku, ani se nedivím, že pak někdo nadává na konverze z konzolí.
Naposledy upravil Majklbig dne 16. 7. 2006 15:40, celkově upraveno 2
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 16. 7. 2006 15:39

Stejně si nemůžu pomoct, ale nejlepší díl série DMC je první díl.
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 16. 7. 2006 16:14

Majklbig píše:Stejně si nemůžu pomoct, ale nejlepší díl série DMC je první díl.n/quote]
aa ani nespominaj, prvy diel bol podla mna najtazsi, v ramci serie sa moze povazovat za najatmosferickejsi.. u tretej formy nightmara som stravil asi najviac casu zo vsetkych bosov celkovo v ramci serie 8)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 7288 16. 7. 2006 16:41

me na gamepadu u PC funguje ovladani levou páčkou.... ba naopak kdyby muj gamepad nemel tlač. mode tak ani nemuzu hrat jinak...
a CHuze je taky v pohode ,ale vubec ji nepouzivam ....
MOzna to jde jak komu ... ja mam jen prehazeny tlacitka...
7288
First Blood

Odeslat příspěvekod KUFI 16. 7. 2006 19:13

7288 píše:me na gamepadu u PC funguje ovladani levou páčkou.... ba naopak kdyby muj gamepad nemel tlač. mode tak ani nemuzu hrat jinak...
a CHuze je taky v pohode ,ale vubec ji nepouzivam ....
MOzna to jde jak komu ... ja mam jen prehazeny tlacitka..../quote]

Co mas za gamepad? Ja mam Rumblepad od Logitechu (viz. obrazek). A ten ma nahore posuvnik pro plyn a z nejakyho neznamyho duvodu je na nej defaultne nastavena osa X (chuze dopredu/dozadu). Osa Y (doleva/doprava) je nastavena spravne na levy páčce. Takze ja dopredu a dozadu chodim sikmo cik-cak zleva doprava. Je to uplne o nervy, furt odnekud padam dolů. Navic se s tim skoro nedaj delat komba. Kdyz ma clovek drzet packu dopredu, nebo dozadu + zmacknout melee attack, tak je skoro nemozny to provect.
Tlacitka mam taky prehazeny, to ale neni zas takovej problem si zjistit ktery je ktery. Ja sem si to vypsal na papir a mam to takto:
tlacitko 1: strelba (na mojem padu tlacitko 4).
tlacitko 2: utok mecem (na mojem padu tlacitko 1)
atd.
Obrázek
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 7288 16. 7. 2006 21:34

KUFI píše:Co mas za gamepad? Ja mam Rumblepad od Logitechu (viz. obrazek). A ten ma nahore posuvnik pro plyn a z nejakyho neznamyho duvodu je na nej defaultne nastavena osa X (chuze dopredu/dozadu). Osa Y (doleva/doprava) je nastavena spravne na levy páčce. Takze ja dopredu a dozadu chodim sikmo cik-cak zleva doprava. Je to uplne o nervy, furt odnekud padam dolů. Navic se s tim skoro nedaj delat komba. Kdyz ma clovek drzet packu dopredu, nebo dozadu + zmacknout melee attack, tak je skoro nemozny to provect.
Tlacitka mam taky prehazeny, to ale neni zas takovej problem si zjistit ktery je ktery. Ja sem si to vypsal na papir a mam to takto:
tlacitko 1: strelba (na mojem padu tlacitko 4).
tlacitko 2: utok mecem (na mojem padu tlacitko 1)
atd.
d/quote]


Ja mam Logitech Rumblepad II (G-UA3)
Obrázek

A jsem snim nad miru spokojenej ... :wink:

Technické parametry:
• Podporované OS: 98, ME, 2000, XP
• Rozhraní: USB
• Druh zařízení: gamepad
• Počet tlačítek: 12

Dva důmyslné motory skryté v úchytech tohoto herního gamepadu vám umožňují pocítit každou
obrátku, náraz nebo ztrátu výšky při letu, jízdě, simulacích nebo hraní her typu adventure. Dva
analogové joysticky s programovatelnými tlačítky a speciálně zdrsněnou gumou poskytující spolehlivé a
pohodlné uchopení budou bezpečnými průvodci vašich akcí.

Realistické vibrace:
Propracovaná zpětná odezva s vibracemi u gamepadů společnosti Logitech rozšíří vaše pocity:
motory v rukojetích vibrují s různou intenzitou a umožňují vám pocítit každou explozi, srážku nebo
turbulenci při letu, jízdě, sportech, simulacích nebo hraní her typu adventure.



Parametry
Připojení USB
Typ gamepad
Tlačítek 12
Poznámka force feedback
(Toto není reklama a je mi jedno jestli si ho nekdo koupi,promeza me si skubnete, tohle je pouze pro toho koho zajima jakej gamepad se da vyuzit k Devil May Cry 3 na pC)
7288
First Blood

Odeslat příspěvekod Twinsen 16. 7. 2006 22:53

Jo, tenhle mám taky a jsem s nim velmi, velmi spokojenej. Hafec tlačítek, je hrozně pohodlnej a vynikající pro většinu her od fotbalu, přes Tekkeny, až po DMC. Jediná jeho chybka v DMC jsou přehozené tlačítka 1/3 a 2/4, což není nic na co by se nedalo zvyknout.
Vřele doporučuju...
Twinsen
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 17. 7. 2006 07:20

Logitech Rumblepad II (G-UA3) ma u kompu i bracha - je to skoro jako dual shock. Stesti, ze je k tomu ten manazer - diky tomu se na to daji namapovat i hry, ktere gamepad vubec nepodporuji anebo se tim da upravit prave to zmrvene ovladani...
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 7. 2006 23:15

JJ rumblepad 2 mám taky a jsem s ním hodně spokojený...jen ty vibrace využívá strašně málo her a dokonce ani konzolové předělávky na PC moc ne
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 19. 7. 2006 01:31

Omlouvám se, že se vám do toho pletu, ale Moderátor....a takové OT :lol: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 7. 2006 10:05

includes píše:Omlouvám se, že se vám do toho pletu, ale Moderátor....a takové OT :lol: ...>/quote]

Include zase takové OT to není...prostě diskutujeme na čem se ta hra nejlépe hraje
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twinsen 19. 7. 2006 10:48

KUFI píše:...pohyb neni analogovej, takze nemuzes pouzivat chuzi (jedine chodit s auto-lockem)....

Tak jsem dneska náhodou zjistil, že pohyb analogovej je, jen mě nikdy nenapadlo nervat tu páčku až do běhu. Normálně můžu chodit i bez auto locku... :oops:
Twinsen
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 19. 7. 2006 10:58

PSK: OK...chápu :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D3vil 21. 7. 2006 20:08

Hraju DMC3: DA a SE už hodně dlouho.... Mam u téměř u každý mise na obtížnost DMD rank SS, prošel jsem Bloody Palace s normálnim kostýmem, atd... :) Všechny hráče Ps i Pc verze bych rád pozval na stránku http://d3vil.xf.cz. Je to moje DMC3 fórum a rád bych tam měl víc DMC hráčů :)
Pokud má někdo zájem o combovidea, návod jak na DMD obtížnost, nebo jenom potřebujete s čímkoliv poradit, tak na D3vil.xf rádi všem odpovíme :)

Enjoy!
Too easy...
D3vil
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků