Devil May Cry 3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod AlienX 16. 7. 2006 09:03

plne suhlasim s Majklbig, nejadna sa sice o megatrhak ale predajnost je pomerne vysoka

Devil May Cry PS2 Capcom JAP-0.65 US-1.26 OTHER-0.83 SPOLU / 2.74 mil. predanych kusov

Devil May Cry 2 PS2 Capcom 0.55 0.62 0.52 / 1.69 mil ks

Devil May Cry 3 PS2 Capcom 0.35 0.73 0.54 / 1.62 mil ks
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 7. 2006 09:06

Ja hrál MGS2,SH2 a DMC3 a žádný problémy sem s nima neměl. Žádný sekání zvuku, přehrávání animaček apod. Akorat u MGS blbla grafika nic víc. Takže problém asi nebude v nepovedených konverzích.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUFI 16. 7. 2006 10:06

AlienX píše:plne suhlasim s Majklbig, nejadna sa sice o megatrhak ale predajnost je pomerne vysoka

Devil May Cry PS2 Capcom JAP-0.65 US-1.26 OTHER-0.83 SPOLU / 2.74 mil. predanych kusov

Devil May Cry 2 PS2 Capcom 0.55 0.62 0.52 / 1.69 mil ks

Devil May Cry 3 PS2 Capcom 0.35 0.73 0.54 / 1.62 mil ks

Vy ste me nepochopily. Ja nemyslim prodej ty hry na PS2, ale na PC!
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUFI 16. 7. 2006 10:08

Lo!Zza píše:Ja hrál MGS2,SH2 a DMC3 a žádný problémy sem s nima neměl. Žádný sekání zvuku, přehrávání animaček apod. Akorat u MGS blbla grafika nic víc. Takže problém asi nebude v nepovedených konverzích.e/quote]

Tak to ses asi jedinej na svete :)
Blbnuti grafiky u MGS2 myslis to vypadavani textur? To byl jenom jeden z miliardy problemu. Dalo se to vyresit stazenim character texture details o jeden stupen.
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 7. 2006 10:23

KUFI píše:Tak to ses asi jedinej na svete :)
Blbnuti grafiky u MGS2 myslis to vypadavani textur? To byl jenom jeden z miliardy problemu. Dalo se to vyresit stazenim character texture details o jeden stupen.

Asi mám štěstí. :wink:
Jo byla to ta chyba v texturách, měli ji snad všichni co znám. Ale nebyl na to nákej patch nebo něco?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 16. 7. 2006 10:58

KUFI píše:
AlienX píše:plne suhlasim s Majklbig, nejadna sa sice o megatrhak ale predajnost je pomerne vysoka

Devil May Cry PS2 Capcom JAP-0.65 US-1.26 OTHER-0.83 SPOLU / 2.74 mil. predanych kusov

Devil May Cry 2 PS2 Capcom 0.55 0.62 0.52 / 1.69 mil ks

Devil May Cry 3 PS2 Capcom 0.35 0.73 0.54 / 1.62 mil ks

Vy ste me nepochopily. Ja nemyslim prodej ty hry na PS2, ale na PC!


No tak to sem tě teda fakt nepochopil, přečti si co si napsal:

quote="KUFI"]Japonci na PC proste serou to je jasny. Mame hotovou hru, ktera uz se na PS2 moc neprodává, tak to soupnem este na PC, at vydelame nakej ten Yen. ./quote]
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUFI 16. 7. 2006 11:04

Lo!Zza píše:
KUFI píše:Tak to ses asi jedinej na svete :)
Blbnuti grafiky u MGS2 myslis to vypadavani textur? To byl jenom jeden z miliardy problemu. Dalo se to vyresit stazenim character texture details o jeden stupen.

Asi mám štěstí. :wink:
Jo byla to ta chyba v texturách, měli ji snad všichni co znám. Ale nebyl na to nákej patch nebo něco?e/quote]

Bohuzel nebyl. Patch sice vysel, ale tenhle bug neopravoval.
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUFI 16. 7. 2006 11:07

Majklbig píše:No tak to sem tě teda fakt nepochopil, přečti si co si napsal:

quote="KUFI"]Japonci na PC proste serou to je jasny. Mame hotovou hru, ktera uz se na PS2 moc neprodává, tak to soupnem este na PC, at vydelame nakej ten Yen. ./quote]

Myslel sem to tak, ze na PS2 se ta hra uz moc neprodava, protoze uz je stara a kazdej ji ma (btw - dneska se da koupit za 369,-). A aby na ni este neco vydelali, tak ji preportovali na PC, kde se tech par kousku jeste muze prodat.

http://www.gamehouse.cz/playstation-2/d ... 3-1457.php
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twinsen 16. 7. 2006 11:28

KUFI píše:
Twinsen píše:
KUFI píše:PS: jinak je ta konverze klasická zmršenina. Clovek si hranim techhle veci na PC akorat kazi zazitek z jinak spickovych her (viz. MGS2, SH2 aspol.)./quote]

Hrál jsem pc verzi SH2 a ani z něj ani z DMC3 jakkoliv zmršenej zážitek nemám. Obojí to jsou i na pc špičkové hry a ultimátní zkušenost. Jen víc takových konverzí... :)"/quote]
Je videt, ze si na PS2 nikdy nic nehral, jinak by sis u PC konverzí tak nechrochtal.
...
Nez takovyhle konverze, tak radsi nic. Clovek je pak jenom ***** a ma zkazenej veskerej zazitek ze hry :x

/quote]


Ano na PS2 jsem víceméně nic nehrál, ale právě proto miluju podobné konverze bez kterých bych neměl příležitost si tyhle špičkové hry kdy zkusit.
To že ty si nechceš zkazit zážitek získaný v PS2 verzi je hrozně pěkný, ale mě, pokavaď tu hru hraju poprvý, detaily jako ovládání nerozhodí. Konverze může být od PS2 verze horší, ale pokavaď zůstává kostra hratelnosti, díky které ty hry dostávaly původně tak vysoké hodnocení a neexistujou bugy které nějako znemožní dohrání hry ( MGS2 možná? ), tak detaily jako analogový ovládání apod nejsou důvodem k tomu, aby tyhle devítkové hry ztratily ze svého lesku.
Pro hráče který dohrál PS2 verzi možná, ale ten taky nemá důvod kupovat si konverzi, když už doma má svou vypolishovanou PS2 verzi a hru zná skrz naskrz.

Jinak z tebou vyjmenovaných problémů jsem v SH2 ani v DMC teda nezažil téměř nic ( vyjma quit buttonu of course a analogovýho pohybu, ale chůze přes auto-lock pro mě nepředstavuje žádný problém a teda ani jednou mě to jakkoliv neobtěžovalo ). Nu a ještě vibrace, ale ty tam nepovažuju za příliš důležité. Žádný slowdowny, kostkovanej obraz ( s forced AA a AF to je věru úžasná věc ), problémy s gamepadem atd...
Twinsen
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 16. 7. 2006 12:24

KUFI píše:
Majklbig píše:No tak to sem tě teda fakt nepochopil, přečti si co si napsal:

quote="KUFI"]Japonci na PC proste serou to je jasny. Mame hotovou hru, ktera uz se na PS2 moc neprodává, tak to soupnem este na PC, at vydelame nakej ten Yen. ./quote]

Myslel sem to tak, ze na PS2 se ta hra uz moc neprodava, protoze uz je stara a kazdej ji ma (btw - dneska se da koupit za 369,-). A aby na ni este neco vydelali, tak ji preportovali na PC, kde se tech par kousku jeste muze prodat.

http://www.gamehouse.cz/playstation-2/d ... 3-1457.php


No to je snad tak s každou hrou, že když je už stará tak se neprodává tak jako když vyšla. Snad kromě ICO, které se začalo v Evropě prodávat,až už nešlo v podstatě sehnat. :wink:
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUFI 16. 7. 2006 13:00

Twinsen píše:Ano na PS2 jsem víceméně nic nehrál, ale právě proto miluju podobné konverze bez kterých bych neměl příležitost si tyhle špičkové hry kdy zkusit.
To že ty si nechceš zkazit zážitek získaný v PS2 verzi je hrozně pěkný, ale mě, pokavaď tu hru hraju poprvý, detaily jako ovládání nerozhodí. Konverze může být od PS2 verze horší, ale pokavaď zůstává kostra hratelnosti, díky které ty hry dostávaly původně tak vysoké hodnocení a neexistujou bugy které nějako znemožní dohrání hry ( MGS2 možná? ), tak detaily jako analogový ovládání apod nejsou důvodem k tomu, aby tyhle devítkové hry ztratily ze svého lesku.
Pro hráče který dohrál PS2 verzi možná, ale ten taky nemá důvod kupovat si konverzi, když už doma má svou vypolishovanou PS2 verzi a hru zná skrz naskrz.

Jinak z tebou vyjmenovaných problémů jsem v SH2 ani v DMC teda nezažil téměř nic ( vyjma quit buttonu of course a analogovýho pohybu, ale chůze přes auto-lock pro mě nepředstavuje žádný problém a teda ani jednou mě to jakkoliv neobtěžovalo ). Nu a ještě vibrace, ale ty tam nepovažuju za příliš důležité. Žádný slowdowny, kostkovanej obraz ( s forced AA a AF to je věru úžasná věc ), problémy s gamepadem atd...
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUFI 16. 7. 2006 13:02

Majklbig píše:No to je snad tak s každou hrou, že když je už stará tak se neprodává tak jako když vyšla. Snad kromě ICO, které se začalo v Evropě prodávat,až už nešlo v podstatě sehnat. :wink://quote]

No samozrejme. Ale o to mi neslo. Jde o to, ze oni nevidi na PC takovej vydelek, za kterej by jim stalo si s konverzí náležitě pohrat. Proste to jenom rozchodi pro PC a hotovo. Zadny optimalizovani vykonu, zadny menu uzpusobeny pro PC ovladaci periferie, zadna volba detailu grafiky, proste nic. S timhle pristupem at dou do *****.
KUFI
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 7. 2006 14:57

KUFI píše:No samozrejme. Ale o to mi neslo. Jde o to, ze oni nevidi na PC takovej vydelek, za kterej by jim stalo si s konverzí náležitě pohrat. Proste to jenom rozchodi pro PC a hotovo. Zadny optimalizovani vykonu, zadny menu uzpusobeny pro PC ovladaci periferie, zadna volba detailu grafiky, proste nic. S timhle pristupem at dou do *****.e/quote]

A stejně to pořád někdo hraje...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 16. 7. 2006 15:26

Pokud nekdo hral DMC 3 na PS3, musi ho zakonite jimat hruza, kdyz si predstavi, ze by ji musel hrat bez analogoveho ovladani...ugh.
V zivote jsem nehral hru, ktera by byla tolik sita na miru Dualshocku 2.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 16. 7. 2006 15:28

Dark_one píše:Pokud nekdo hral DMC 3 na PS3, musi ho zakonite jimat hruza, kdyz si predstavi, ze by ji musel hrat bez analogoveho ovladani...ugh.
V zivote jsem nehral hru, ktera by byla tolik sita na miru Dualshocku 2.


Tak myslím, že takový člověk zatím neexistuje :mrgreen:
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků