Na jake Tv hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Na jaké TV či monitoru hrajete?
CRT TV 56 %  40%  [ 56 ]
LCD TV 48 %  34%  [ 48 ]
Plasma TV 7 %  5%  [ 7 ]
CRT monitor 6 %  4%  [ 6 ]
LCD Monitor 22 %  15%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 139

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 7. 2011 11:38

Nevím přesně jaký, ale určitě LED podsvícení. Nejlépe dva hdmi vstupy, ale stejně budu kupovat A/V reciever, tak asi vemu jen s jedním, ale to záleží na tobě. Tuner tam nepotřebuju, jenže bez něj nejsou další vstupy, takže bys musel vzít asi nějaký televizní. To se dostáváme na 7k,- za úplně obyčejný LED s 27". Přemýšlel jsem o IPS panelu, ale ještě nevím, tam jsou ceny od 5k,- za 24". Nejlépe bez reproduktorů, aby cena byla co nejnižší, protože repro mám vlastní. Další věcí jsou různé módy zobrazování. Pokud to bude umět 1:1 zobrazování, je to plus. Dále bych chtěl co nejmenší input lag, ale ten se nijak nedozvíš, to je spíš o vysoké ceně, protože tam mohli dát kvalitní elektroniku. Naposled bych asi řešil odezvu panelu. TN je v pohodě asi jakékoli, ale vše ostatní se dost liší, takže jedině recenze. A nebo vzít podle náhody cokoli skladem :D Občas to vyjde dobře.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 24. 7. 2011 14:43

No uvidim o tom monitoru zatim moc neuvazuju, jeste bych mohl mit tuhle tv: http://www.volak.net/detail.php?m=3&s=6 ... 6&dzb=2191 za solidni cenu, co myslite ktera je z tech 2 lepsi?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 8. 2011 17:55

Koukam po nove televizi, jak uz jsem psal v topicu vedle - chci novou grafiku a jelikoz mi na svoji stare (ale ze se holka drzi) TV nejde HDMI, tak potrebuju i novou, protoze tam koukam na serialy.

Podminky jsou:
32" - mam tu na televizi misto jen 120x65 cm, takze vetsi bych sem nenarval.
Full HD - tohle spis kvuli konzolim, ma to vubec smysl? Nebo dnes jeste porad staci HD Ready?
za malo penez hodne muziky - cenu bych stanovil tak na max £250 - £350. Cim min tim lip.

Pitomosti jako USB, Freeview, Wifi, internet a podobne nepotrebuji (i kdyz beru, ze ty jsou dneska uz spise standart).

A to je asi tak vsechno. Videl bych to na nejaky Samsung nebo LG, tam je cena/kvalita vicemene zarucena, ze?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 21. 8. 2011 20:41

U televizí obecně platí, že čim dražší, tim lepší... Zkus se podívat do nějakýho elektra, rozdíly v kvalitě obrazu jsou opravdu markantní...

nicméně - http://www.mall.cz/lcd-televize-uhlopri ... g-le32d551

Zkus se poradit spíš v audio video sekci superfóra, tam najdeš odbornější rady..
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 8. 2011 23:14

Diky. Tak shodou nahod a nezavisle na tobe jsem se rozhodoval prave mezi

http://www.amazon.co.uk/Samsung-LE32D55 ... U8CWCO6Y3C

a

http://www.amazon.co.uk/Toshiba-32HL833 ... U8CWCO6Y3C

Ale jelikoz se mi ani ta Toshiba nelibi designove, asi pujdu do toho Samsungu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 22. 8. 2011 20:00

Já má Samsung LED TV a sem spokojen..Krásný obraz a nebylo to drahé.
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 23. 8. 2011 18:37

32" je obecně ten hraniční rozměr do kterého ještě není FullHD nezbytné. Pokud se na ní budeš dívat ze 150-200 cm (což je tak standardní vzdálenost kanape -> TV), mezi 720 a 1080 okem sotva najdeš rozdíl. U 42" a výš už to ale poznáš.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 8. 2011 08:31

Ja mam TV hned vedle monitoru, takze se na ni bezne koukam tak z metru maximalne.

Ale chtel jsem FHD protoze bych ji treba chtel pouzivat i jako druhy monitor, takze kvuli lepsimu rozliseni.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vern 20. 9. 2011 12:07

Hraju na Samsungu LE 40 D550 a nemůžu si stěžovat obraz super a hraní skvělý. :hmm:
Vern
First Blood

Odeslat příspěvekod StefiCZ 11. 2. 2013 21:01

Dlouhou dobu jsem řešil kam dát starou CRT tv, přece jenom zabere to strašně moc místa a navíc to dnes hrozně vypadá. Každopádně starší konzole ps1, Dc, Nes, Snes, MD apod. jsou na LCD špatně zobrazitelný, tak jsem nad tím pořád dumal. Nakonec mi muftu vnuknul celkem zajímavej nápad, tak jsem realizoval :D ( kvalita hrozná, nefunguje mi blesk a lustr mi přes ty dveře nesvítí, takže sorry :) )
Obrázek
A po otevření :D Ještě tam nejsou všechny konzolky co bych chtěl, tak zítra doskládám, snad mi ty hadry nad tím nezhoří :D
Obrázek
Konečně si můžu starý pecky zahrát v klidu v solidní kvalitě jako kdysi :) Navíc mi tu pořád nikdo nekafrá proč tu mám roztáhnuto tolik bordela, když o tom nikdo neví :D
P.S.: Kdo uhádne co je to za hru? Asi nikdo co? :D Ano, je to Final Fantasy VII, ach jo, ta je tak boží :love:
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků