Survival a Psycho Horrory

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 6. 2006 12:37

davee píše:Hru The Thing jsem vlastnil a dohral (2x). Hra je to celkem dobra a celkem me bavila, ale kvalit filmu nedosahuje...
PSK: O ktereho bossa slo?

Nevím jak ti ho popsat...vím že za ním byl nějaký elektrický proud a jak jsi ho zapl tak mu to dalo šok...vylézal tak ze stěny a nebylo tam moc místa takže sis musel dávat bacha když jsi chtěl kolem něho projít...jsem do něho vystřílel tehdy všechny zásobníky ze všech zbraní..měl už život označen červeně že je na pokraji smrti ale pořád žil...jsem to asi po 30 pokusech vzdal...fakt to nešlo
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod davee 23. 6. 2006 12:47

Hm, tak toho si uz nepamatuju :-( Ale vim, ze tam byli vzdycky tvrdi bossaci. A nej byl zaverecny souboj, kde jsi lital helikopterou kolem takoveho obrovskeho monstra. A hadejte kdo ji pilotoval? (ti kdo videli film uz asi tusi...)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kirby64 23. 6. 2006 12:59

NO residen zero mal lepšiu grafiku jednoznačne bol krajší aj tie pozadia ako by mali viac farieb a viac detailov
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 23. 6. 2006 13:01

Teď jsem si vzpoměl na jednu starou hru. Začala na SNES. Jmenovala se Clock Tower. Měla několik konců. Takže hratelnostní doba byla celkem dlouhá.
Hráli jste za holčičku, které měla strávit prázdniny na zámku, ale hned co se nakvartíruje zmizí celá rodina a ona se je vydá hledat. V cestě jí brání mužíci ve fraku a s velkýma nůžkama. Byla to taková point and click adventura s hororovou příměsí.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kirby64 23. 6. 2006 19:18

no jasne vyšla prerabka aj na ps2 robil to capcom
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 23. 6. 2006 19:24

bude podle toho film, jak se jiste mnozi docetli na http://www.filmpub.cz
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod LordDave 23. 6. 2006 20:49

... souhlas , u Residentu jsem se bavil taky ( na PC / PSX ) a ted jsem si jenom kvuli nim koupil i GC.
Nemate je nekdo na prodej ???
LordDave
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 6. 2006 20:51

LordDave píše:... souhlas , u Residentu jsem se bavil taky ( na PC / PSX ) a ted jsem si jenom kvuli nim koupil i GC.
Nemate je nekdo na prodej ???

No nebudeš to mít lehké sehnat ty exkluzivní RE hry pro GC...a jen tak se jich někdo nezbaví...ale zkus mrknout na nějaké inzeráty nebo bazary...něco snad najdeš
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Paar 23. 6. 2006 21:34

residentu je vsude spousta... hlavne remake je temer vsude...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 6. 2006 21:44

Paar píše:residentu je vsude spousta... hlavne remake je temer vsude...

No ani bych neřekl když majitelů GC je v ČR pramálo :wink:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod LordDave 24. 6. 2006 10:02

...řekni kde a kde je maj za rozumnou cenu a jdu si pro ně.
...jo a jelikož mám GC cca 4dny , muže mi někdo říct kolik může bejt tak rozumná cena za hru na GC ? (cenu cca 900,- neberu )
... a jeste je tu nekdo z Jižních Čech-okolí Prachatic , abych mohl Resident-remake,nebo RE0 videt , když ho tak všichni vychvalujou ? (znám pouze hry na PSX,PS2,SNES,N64,PC ) a nazory lidi co maj GC a tvrdí , že vysoká cena za hry je zcela oprávněná , že jsou kvalitnější , než na ostatní konzole . Radši bych PS2 , ale jelikož jsem ujetej na RE , tak jsem pořídil ten GC , páč je na něm celá serie .
Dík !
LordDave
First Blood

Odeslat příspěvekod peanut 24. 6. 2006 10:08

LordDave píše:...jo a jelikož mám GC cca 4dny , muže mi někdo říct kolik může bejt tak rozumná cena za hru na GC ? (cenu cca 900,- neberu-/quote]
Záleží za jakou hru a jestli myslíš z obchodu nebo z druhý ruky.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod LordDave 24. 6. 2006 10:18

... z druhe ruky , za par penez , zajima mne zatim pouze RE a MetalGearSolid-TwinSnakes , možná z nostalgie neakej novej Mário(hral jsem na SNES a skoro dohrál,už ani nevim-byla tam takova spravna zelena kobyla/dracek-co ja vim -proste to melo ctyři nohy a dalo se na tom jezdit :) ) , tak by mne zajimalo , jak technologie pokročila. Ani nevim , jak se novej mario jmenuje
LordDave
First Blood

Odeslat příspěvekod peanut 24. 6. 2006 10:35

Za RE Remake z druhý ruky je to docela dost. Já koupil nový za 999Kč nebo 799Kč, ale nejsem si jistý možná to bylo více. Za MGS TS z druhý ruky ta cena přemrštěná není protože sehnat tuhle hru v čechách je fuška. Ten Mario na GC se jmenuje Super Mario Sunshine. Na Gamehousu je za 1199Kč a je to super hra.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 6. 2006 10:38

Takže myslím si že nového maria kolem těch 600,- seženeš v pohodě...jmenuje se super mario sunshine a mohu ti ho jen vřele doporučit...RE remake by jsi taky měl sehnat v té ceně 600,- dívej se na stránky http://www.aukro.cz , http://www.jarmark.cz a http://www.annonce.cz a pak taky na jiné internetové obchody které mají bazar....dobře jsi udělal že jsi koupil GC kvůli RE série..je tam opravdu celá série a navíc v nejlepší grafice..GC má větší výkon než PS2 pokud by tě to zajímalo
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka