Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 17. 1. 2014 06:43

na psn se da platit i paypalem
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 17. 1. 2014 08:32

ok a jak přesně? je tam vždy na výběr kredit/debth card a nebo PSN card, žádnej páj jsem tam neviděl O:-)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod nox111 17. 1. 2014 14:14

Kupony na psn kupujem na tejto stranke.Po platbe posielaju kod na mail skoro hned.Platba cez paypal.

Kód: Vybrat vše
http://cardscodes.com/index.html
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 17. 1. 2014 15:42

tak czk karty asi zrovna nemaj skladem..
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 17. 1. 2014 18:39

Fuck8r píše:ok a jak přesně? je tam vždy na výběr kredit/debth card a nebo PSN card, žádnej páj jsem tam neviděl O:-)

omlouvam se jde to jen u us uctu a vybranych eu zemi
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 1. 2014 12:50

zdravím konzoláky, potřeboval bych vědět - když si ségra koupí taky PS3 a já se na něj připojím pod mým ps účtem a vše z downloadu tam potahám a instaluju jo.. bude to pak moct všechno pařit nebo ne (přihlášená pod svým účtem)?

teda když jsem se teď na svým PS3 přihlásil pod jiným účtem (co jsem založil klůli LIMBO hře kdy jsem koupil klíč ale už nešlo sosnout demo k tomu odemknutí plné..) tak jsem tam měl pořád k dispozici pod joystickem v menu všechny instalované hry z mého hlavního účtu tak to vypadá že by to jít mohlo..

jinak mám pořád bloklé transakce kartama na PS store a to:

1) na PS pod 1. účtem a VISOU
2) na PS pod 1. účtem a Mastercardem (použitá úplně poprvé takže na ní blok být nemohl)
3) na PS pod 2. účtem a VISOU
4) na PS pod 2. účtem a MC
5) na PC pod 1. účtem.. atd atd..

takže to není chyba přímo v konzoli (chyba i přes web), nemám bloklý účet (pač nejde ani druhý kde jsem kupoval prvně), nemám bloklou kartu se kterou jsem nakupoval tak masívně o vánocích (pač tam nejde ani karta kterou PStore dosud neznalo - Mastercard nikdy nepoužitá).. čili ani blok účtu, ani blok karet, ani SW chyba v PS3... takže jediný co mělo vše společné je IP adresa - to se u někoho ještě zkusím přihlásit na PC a i tu pak vyloučím.. PS store žádnou podporu @/tel v CZ nemá, takže PS4 ani kupovat nebudu pač jsem totálně zhusen!
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 1. 2014 13:46

Nechápu jak tě to může štvát. Máš tolik her, že to nedokážeš dohrát ani do konce života, bud jenom rád, že neutrácíš další peníze :D

Jinak účet jde aktivovat na dvou konzolích, takže to co popisuješ, by jít mělo.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 1. 2014 14:06

no určitě to půjde přímo na mým účtu, když budu já odpojenej a ona se připojí pod mým (jako steam, kde taky kámoš může hrát pod mým když jsem já odpojen) - otázkou je jak to půjde když je tam pod svým účtem jen natahám a hrát to bude už pod vlastním, když jsou ty hry tak divně online připojený (trofeje, upgrady apod.) no ale když jsem se teď připojil pod druhým účtem na svým PS3 tak jsem tam měl vše instalované na HDD v nabídce a moh to hrát - jen od začátku (nebyl tam můj postup vidět prostě savy..) takže asi jo - alespoň singleplayery :-)
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 1. 2014 14:58

Jo jde to, ikdyž bude hrát na svém účtu. Dokonce i multiplayer ;) Není tam ochrana jako na steamu.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod epilepticfish 28. 1. 2014 15:04

Půjde to, akorát ten účet nesmíš ze segřiny konzole smazat - ty hry půjdou hrát na všech účtech v dané konzoli ;)
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree

Odeslat příspěvekod boonno 3. 2. 2014 12:57

včera mě ps3 pěkně vystrašila. Pustil jsem ju večer, že si ještě dáme jednu misi v borderlands 2 před spaním. Zapnu hru a asi po minutě jenom zapípala a vypnula se. Ale tak, že ani nesvítila červená kontrolka a znovu zapnout se musela stiknutím tlačítka 2x po sobě. Pak se pustila a objevila se hláška, že konzole je přehřátá a bude vypnuta. To se stalo asi po pětiminutovém provozu.
Ale na dotek konzole nijak extra nehřála jen byla teplá. No zkusil jsem to pustit za pár minut znovu. To už se pustil ventilátor a několik minut hučel na plnej výkon a pak už všechno jelo v pořádku. Stalo se to už taky někomu z vás? Já z toho mám pocit jako by snad chvilu ventilátor ani neběžel, ale nevím zase sem tak nikdy nesledoval, protože sem neměl proč.

No a ještě bych měl jeden dotaz. Znáte pár dobrých her, který se dají hrát v offline coop módu? Myslím přímo příběhovou linku. Hráli sme tak doma ty borderlands 2 a hodně se nám to líbí. Těžko se mi ale zjišťuje, který hry co za to stojí ještě takovej mulťák mají. Díky za rady
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 2. 2014 13:02

No, asi to není známka úplně ideálního zdraví chlazení :) Mně taky začíná konzole zlobit.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod boonno 3. 2. 2014 13:12

no ale já ji mám od konce listopadu. Nahráno tak nevim 50-60 hodin max. To se mi ještě reklamovat nechce;) chápu že můžu mít smůlu na kus, ale asi by mě to hodně zklamalo....i když v tom určitě hraje roli i přístup prodejce (jrc) k případné reklamaci, pokud na ni dojde.
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 2. 2014 13:35

Být tebou pro jistotu zazálohuji savy.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod boonno 3. 2. 2014 13:53

ty nejsou v cloudu? Mi to furt píše o nějakých synchronizacích a ukládání savů
boonno
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka