Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 12. 2013 09:32

tak tam přece stačí když vlezeš na tu hru a tam je místo download - chose verzion a pak se tam ještě otevře malá tabulka s Free trialem a pod tím s cenou za plnou k výběru - když je zdarma tak tam je download a hned to začne sosat taky to se nedá splíst ne? jen v tom výpisu se člověk zaraduje jak vidí +free zlatě a pak na detailu hry je choose version a má po ptákách :-D

spíš bych dával větší pozor na PS3 vs VITA hry - koupil jsem Motorstorm RC, nainstaloval a když jsem to chtěl spustit tak to psalo "připravte si svojí vitu" a mě málem kváklo, pak jsem zjistil že je to naštěstí kompletní balík s oddělenejma downama pro PS3 a vitu a já dal instalovat tu pro vitu jen.. :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod epilepticfish 27. 12. 2013 11:16

To je ještě v pohodě, download list to je teprv dobrej guláš. Nechápu, že je takovej problém přidat tlačítko pro filtrovaní dle konzole :-| o<:)
Odesláno z ploutviček Mr.Fishky pomocí klávesnice :-))
epilepticfish
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 12. 2013 12:05

Nebo času, nebo jména... Na tohle si lidi stěžují už roky, ale Sony s tím má asi nepřekonatelný problém.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 12. 2013 14:20

hm asi jsem stáhnul Journey kolekci 15GB a jsou to jen bonusy o tvorbě, nahrávání orchestru.. a hry samotný tam nejsou a jsou v downu jednotlivě po cca 500MB! OMFG :roll:
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 12. 2013 14:28

To máš z toho, že chodíš od PS store. Jak ho změnili na horší, tak je ztráta času ho vůbec otvírat. Nejlépe koupit krabici, tu vložit do PS3 a nic jiného neřešit, protože budeš akorát naštvaný :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 12. 2013 14:35

to jo ale třeba GTA IV complete jsem měl za 650 objednaný v e-shopu a včera byl na store jen za 250 - no neber to :D
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod SPY 27. 12. 2013 14:40

Zkousel nekdo PS4 controller na PS3? Da se s tim hrat (100% ?). Budu muset kupovat novej controller k PS3, tak bych vzal nejradeji rovnou dualshock z ps4.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod epilepticfish 27. 12. 2013 14:53

Jen přes usb a ne všechny hry.
epilepticfish
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 27. 12. 2013 14:55

Fuck8r píše:to jo ale třeba GTA IV complete jsem měl za 650 objednaný v e-shopu a včera byl na store jen za 250 - no neber to :D

Neberu. Digitál pro mě není hra :D Hlavně pak nemusíš řešit nefunkční online obchody neschopných firem.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod .soul 27. 12. 2013 15:29

Jsem na mobilu, ale vcera jsem to hledal a existuje oficialni seznam ps3 her podporujici DS4, google najde.
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod SPY 27. 12. 2013 15:34

No spis jsem doufal, ze se jim to uz povedlo patchnou primo ve firmwaru konzole ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 27. 12. 2013 16:31

epilepticfish píše:To je ještě v pohodě, download list to je teprv dobrej guláš.
PS4 ho pro jisotu nemá vůbec...nebo jsem ho nedokázal najít.
Naposledy upravil beat dne 27. 12. 2013 19:08, celkově upraveno 1
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod epilepticfish 27. 12. 2013 17:55

A to ani na samotném store ?
epilepticfish
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 27. 12. 2013 19:09

Právě na Storu ho nemá.
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod nox111 27. 12. 2013 23:33

Mozete niekto prosim napisat ci sa oplati kupit DLC k DMC-Devil May Cry?Je hranie za Vergila nejako vyraznejsie odlisne od Danteho(nove zbrane,schopnosti?).Ma zmysel za to davat tych 7,30?

A co sa tyka toho digitalu-.Ani som sa nemusel pozerat a hned mi bolo jasne kto to napisal.Nechapem preco by niekto napr. nevyuzil zlavy ktore teraz su na store a nekupil by hry lacnejsie.Ja davam prednost digitalu a nezda sa mi ze by som tym o nieco prichadzal.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka