Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 12. 2013 22:16

N.Marko: Jenže on má edici pouze MGS 4.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 12. 2013 12:34

Aha. jo, teď jsem si to našel. Máš pravdu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Fuck8r 14. 12. 2013 14:04

jj, a když dokoupím tu HD kolekci 2,3 tak budu mít vše co je v té ultimátní, pač ty úplně první díly z ultimate jsou elektronické jen pro USA účty = jako by tam nebyly + nějakej ten sběratelskej obsah krabice pro fanoušky série a to já nejsem :-))

teď mně přišla největší várka z originálek.cz a 5 krabiček polepených trapným česko-slovensko-maďarsko-polským štítkem "ať si přečtu manuál" a jen jedna to měla navrchu fólie! navíc všechny anglické nálepky "game of year awards, incuded..." jdou v poho sundat jen tyhle laciné papírové jebky od naší východní distribuce samozřejmě úplné zvěrstvo nesundatelné - teď to jdu namáčet.. :-!

jinak v elektronické distribuci také jeden big fail: koupil jsem LIMBO a mám v my downloads jen 5,9kB unlock a to je vše - takže si mám tu 100MB hru stáhnout na warforu a přes flashku do PS3 nebo jak to inženýři ze sony jako zamejšleli :?: :oboze
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 12. 2013 14:15

Ne, najdi si Limbo ve Store a stáhni trial verzi. Ty jsi si stáhl jen klíč.

Nezapomeň si pak koupit ještě Metal Gear Solid (1). Je na Store v PSX verzi, nebo někde sežeň klasickou diskovou. Budeš mít více méně celou sérii a tenhle dl stojí opravdu za to.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Fuck8r 14. 12. 2013 14:36

no když dám lupu ve store a vycvakám si tam LIMBO tak tam je 2x LIMBO (game) jeden na PS Vita a ten druhej když tam vlezu tak tam je koupeno - download a to je těch 5,9kB, v my downloads (historie kde je vše koupeno a stažitelné) mám taky u LIMBO jen jednu položku unlock 5,9kB - u jinejch her tam je vždy unlock + další položka trial třeba 500MB...

takže jsem koupil LIMBO PS3 hru normál za plnou cenu a je to jen klíč kterým není co odemknout

// tady jsem něco vygooglil:

Kód: Vybrat vše
I bought LIMBO but all I can download is a 6kb file which is titled something in the line of “upgrading LIMBO to full game”.

I guess this is the key or something which upgrades the demo of LIMBO to the full game (opens it up). I can’t find any other game files though.. so all I have is the 6 kb file and nothing else. Am I doing something wrong or is the download missing the game files?

Solved it. For other people who experience the same: You have to have the demo installed before you buy the game.. If you do buy the game without having the demo installed (or having it in your download history) you have to make a new PSN account, log in and download the demo with that account (once you bought the game you can not download the demo anymore). You will then also have it on your original account. Hope this helps anyone else who experiences the same problem.

u žádný jiný hry která funguje jako DEMO + klíč = plná jsem určitě žádný demo mít stažený jako první nemusel, prostě jsem najel na detail PS3 hry ve storu, dal BUY a měl jsem v downloadech klíč položku, trial položu + třeba i jiné položky ke hře.. protože maj ve storu u LIMBA bordel, tak si mám tedy vytvářet nové účty?? >:-(
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 12. 2013 14:50

Prostě trial je vlastně plná hra, jen časově omezená, takže u některých her musíš stáhnout trial a pak jen klíč na odemčení full verze. Jinak ta MGS edice se prodává i normálně evropská, jen Xzone má US verzi.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fuck8r 14. 12. 2013 15:06

aha, dík.. a ještě jedna věc by mě zajímala, to musíte vědět: jak je teď nabídka asi 8mi her na PS+ (GRID2, Remember Me....) tak musím všechny stáhnout (abych tam měl purchased u nich) a měl je v download historii napořád co budu mít + účet, nebo je stahovat nemusím aby mi tam zůstaly i příští měsíc? já je radši všechny stáh, pač jsem se bál, že za měsíc by zmizla ta cena "+ Free" na normální cenu a neměl bych tam u nich "purchased" že bych si jí pak už musel koupit :-)
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 12. 2013 15:08

Přesně jak říkáš, stačí si je jakoby koupit aby jsi je měl jednou zakoupené a pak jak si zase předplatíš Plusko, tak je můžeš zase kdykoliv stáhnout.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SPY 15. 12. 2013 03:41

Jestli mas PS+, tak muzes pres online store aktivovat i ps4 hry.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 15. 12. 2013 11:33

jako že až začnou naskakovat i PS4 +free hry, tak i s PS3kou budu moct dát download (jakoby koupení) a udělat si digital sbírku než vůbec koupím 4ku jo? to by bylo fajné tedy ^^
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod SPY 15. 12. 2013 11:43

s ps3 ne, musis se pripojit pres web store

https://store.sonyentertainmentnetwork.com
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Fuck8r 15. 12. 2013 11:57

aha - tak to nic.. sem na tu stránku se mi ještě nikdy nepodařilo připojit :D
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod Fuck8r 16. 12. 2013 18:26

měl jste někdo v ruce nějakou řadu tohodle ? vypadá to, že je to na větší (nejaponské) pracky, ale zajímala by mě funčnost (houbičky, tlačítka, odezva apod..)
Fuck8r
Rampage

Odeslat příspěvekod boonno 19. 12. 2013 14:31

Měl bych jeden dotaz. Hry na psn store jsou v češtině (pokud je i cz verze) nebo je to vždy anglická verze?
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Pillowrecker 19. 12. 2013 16:05

Málo kdy. Osobně mám ale zkušenost se Slyem Cooperem: Thiefs of Time na PS Vita. Ten byl v CZ i na PSN. Jak je to u her na velké PS3 nevím, kupuju krabicovky.
Lenovo Y700-15ISK | Samsung Galaxy Note 8 | Sony PS4 | New Nintendo 3DS XL | Sony RX100
Pillowrecker
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka