Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 2. 2012 18:47

Tom: Když na notes, nebo PC nemáš, tak dát tři kila za myš&klavír je celkem schůdné. ono to ale stejně mělo největší smysl v době, kdy na PS3 šlo provozovat LINUX.
Imho se dá koupit klavír s touchpadem od Logitechu. Je sice poněkud dražší, ale zase bezdrát a100% kompatibilní.
Jo teď jsem si ještě vzpomněl. V Kolíně na výstavě jsem viděl jednu takovou speciální klávesnici pro PS3 od Hamy (něco takového http://www.hama.de/portal/picType*abb/a ... 855abb.jpg ) a vypadalo to velmi schopně.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 9. 2. 2012 18:49

To sice ano, ale nalijme si čisteho píva , kdo tu nema PC nebo NTB .

Jenom doma mam 3 notebooky(strategicky rozmistene po celem baraku :D ), z toho jeden pracovni, jedno stolni herni PC a na pude mam asi 3 stolni PCčka , ktere nemam kam dat i kdyz jsou zcela funčkni az na jedno vlastne .

edit: dostavaj me diskuze o tom jak je PC nepohodlne, krčeni u PC stolu a buhvi co jeste.

Ja osobne ! neznam lepši a pohodlnejši zpusob nez si sednout do sveho PC kresla k PC stolu . Popijim u toho kafe a brouzdam nebo hraju. Vse zvladnu v jedne poloze a necitim se po delši dobe unaven . Zatimco kdyz du hrat na konzoli , rozvalim se do kresla. Coz je imho pohodlne ALE ! Kdyz hraju a musim se soustredit nebo snazit . Coz je u vetsiny her na vyšši obtiznost apod , tak proste pohodlne sedet nedokazu a musim si sednout spise do křeče abych se mohl lepe soustredit. Coz se soustredit , kdyz sem rozvalenej neda. U PC toto vubec neresim.Proto sem byl drive schopnej hrat WOWko nebo dotu cely den , kazdy den :roll:

U konzole takovej maraton nezvladnu
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod HALI32 9. 2. 2012 19:04

Nemyslel jsem využívat browser v PS3 primárně, ale občas.

Je pravda, že v leže, rozvalený spoustu většina her hrát nejde a jak říkáš, chce to sednout rovně a soustředit se. Ale to už nemá s prohlížením webu nic společného.
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 2. 2012 19:07

Tom: Já s tebou souhlasím, ale vem to z pohledu nějakého náctiletého puboše (a méně), jenž žije z pár korun kapesného a počítač mu maminka nedovolí - a co si budeme říkat, stále jich je dost, protože to je další investice a krize neustále řádí.

O tom jak je hraní u PC pohodlné či nikoliv bychom se mohli bavit spíš v jiném vláknu. Ono to je jako vždy o preferencích a o tom, jak pohodlné si to posezení uděláš. Já osobně dokážu dlouhé hoduny vykysnout v křesle u konzole a několik hodin u PC když něco smolím - ale hrát na PC nedovedu. Z nějakého důvodu mi to nesedí.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod HALI32 9. 2. 2012 19:12

Někdo má doma třeba jen jedno PC a má sourozence, který často hraje, nebo ségru, co vysedává na facebooku a chatu no tak co mu zbývá. Browser na PS3 teď už bez problému může používat :)
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 9. 2. 2012 19:15

sice jsme trochu OT , ale chtel jsem zaragovat na to pohodlne sezeni pri prohlizeni webu a dostal sem se uple jinam :D

Nmarko : Ja si myslim, ze kdyz uz v domacnosti internet je (reakce na prohlizeni internetu) , tak zakonite je v domacnosti i PC.

Kdyz nekdo jezdi na kolej , tak NB ma ke studiu aspon na ty zapisky.

Co se tyče stredni skoly, tezko rict. Dneska chce kazdej nb misto Stolniho PC. Vsiml sem si toho , tudiz tak nejak soudim dle okoli . Urcite jsou vyjimky.

-- 9. 2. 2012 19:15 --

HALI32 píše:Někdo má doma třeba jen jedno PC a má sourozence, který často hraje, nebo ségru, co vysedává na facebooku a chatu no tak co mu zbývá. Browser na PS3 teď už bez problému může používat :)

Jo to ma logiku :D

Jenom podotknu , ze na aukru se da poridit PC na prohlizeni internetu zhruba za 3 stovky : )) .
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 2. 2012 19:26

N.Marko píše:Tom: Já s tebou souhlasím, ale vem to z pohledu nějakého náctiletého puboše (a méně), jenž žije z pár korun kapesného a počítač mu maminka nedovolí - a co si budeme říkat, stále jich je dost, protože to je další investice a krize neustále řádí.

Za to koupit PS3 neni financne zadny problem. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod papucek 9. 2. 2012 19:50

Tom- notas jsem dostal teprve pred pul rokem....a zil jsem uplne spokojene i bez neho :-)
Ted parim:
papucek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 9. 2. 2012 19:53

Bohužel mluvíte z cesty :-P

Browser na PS3 používá spousta lidí. Nemluvím za lidi tady na fóru, dokonce ani tady v republice...ale celosvětově.

Proč to někdo používá - to je každého věc. A můžete si spekulovat jak chcete.

Lojza: Zatím mě tu moc lidí nenachytalo při lži nebo nepravdivé informaci :-P
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 2. 2012 20:08

beat píše:Lojza: Zatím mě tu moc lidí nenachytalo při lži nebo nepravdivé informaci :-P

To myslis vazne, nebo je to je spis tim, ze si nedokaze pripustit, ze nemas pravdu? ;-]
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod HALI32 9. 2. 2012 20:50

Mi beat vůbec nevadí :)

...teda, asi jsem tady chyběl za jeho éry a přišel jsem o zajímavé příspěvky :D jak tak koukám teď.
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 2. 2012 21:19

Pak říkejte portapro, že tu kazí IQ průměr :D Řešit křeslo proti židli, to je hodně mimo, ale sem to prostě patří. Hraju na kancelářské židli, která je ideální na práci, hraju na herním monitoru, který je ideální na hraní a teď to přijde... hraju na konzoli. Na křesle nejde hrát na PC? Samozřejmě mám u konzole i klávesnici a myš, ale nikdo neříkal, že psaní je lepší na gamepadu. Na FB a psaní dokumentů je myš s klávesnicí ideální.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 9. 2. 2012 21:58

mas ode me prvni srdičko :D

jeste to chce facepalm button a bude to awesome !

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod portapro 9. 2. 2012 22:56

Já u xboxu marně hledám polohu, tak aby mi byla pohodlná a vydržel bych u ní déle. Přijde mi, že čím dál víc spíš řeším to jak sedím než hraní
Ležet u toho nejde, když sedím na sedačce, kterou mám do pravýho úhlu k televizi, tak když se opřu, tak mě za chvíli začnou bolet záda...nějaká akční scéna ve hře a já se stejně předkloním a opřu si ruky o kolena,ale to si zase hrbím záda
Když si sednu na hraní k NTB tak je to daleko lepší, pohodlné kancelářské křeslo, kde vím, že mi správně tvaruje záda, nemám potřebu se vrtět, prostě sednu a hraju, ale chápu že někomu lépe sedí hraní na sedačce, ale nechápu jak
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 10. 2. 2012 00:02

beat píše:Lojza: Zatím mě tu moc lidí nenachytalo při lži nebo nepravdivé informaci :-P
Keep telling you that ;-)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka