Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 17. 4. 2012 23:23

Tomkalhotka píše:jen tak mimochodem : ))) musim jenom dodat, ze ps+ vam nic zadarmo neplati .) mam takovy dojem , ze se to ps+ plati :D


To je pravda, kazdopadne ja mel treba PSplus zadarmo na celych 16 mesicu (neptejte se me jak) navic i kdybych si jej platil, tak se mi vrati s prehledem na slevach (ty hry jsou pak na furt). viz Penny Arcade obe epizody dohromady za 101Kc! 8-) apod. Nemluve o DLC a exkluzivnim obsahu, cili veskere zapujcene hry + cloud mam na ten rok a neco skutecne zadarmo. Jinak nejsou nahodou napric ceskymi internet. fory ruzna temata o tom proc v CR nejsou pujcovny s hrama? kde dotycni pisi jak by za par dni pronajmu nejake pekne gamesy vyplazli pomalu par stovek? Ja myslim ze jsou :-)

A jen jeste takovy dotaz, vy kdyz si koupite z PSN/XBLA nejakou digitalni arkadu tak ji hrajete v kuse treba 10 let? Takoveto hry stejnak prodavat nejdou, nejsou hmotne cili mi prave to jejich zapujcovani prijde jako vhodna varianta, navic ta doba neni vubec kratka krom tedy her ktere obdrzite ke konci clenstvi a mate na ne treba jen mesic. Jinak se omlouvam ze tu permanentne kazdy mesic rozjizdim flame o PSplus :-)) kdyz me na ostatnch webech nekteri obcas docela vytaci, tak si sem chodim lecit komplexy. tdjohn: A zdali ti pripada, ze plusko neni pevne definovano treba jako Gold u X360, tak mi prijde ze si platis internet asi zbytecne ;-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 4. 2012 08:17

Tom: Kdo tady mluvil o tom, že na Plusku je něco zadarmo? :) V zásadě je to takhle - na XBoxu musíš za multiplayer platit, u Sony ne. Co je lepší? :)

ad volanty: Logitech dělá kvalitní volanty. Jenže je potřeba srovnávat je v příslušné třídě. G25 je hodně kvalitní střední třída :) Zato G27 je zase poněkud slabší top... Skvělý volanty začínají hodně nad deseti tisíci.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 4. 2012 10:54

Na Xku je multiplayer v pohode, hlavne pro kazdodenni HC parmeny i treba nejlepsi hraci SSFIV vim ze z 90% hraji na X360, prave diky spickove vyladenemu online ac bojovky jako takove vice frci na PS3. Problem je ze pokud nekdo hraje po siti jen zridka a nema na online ty nejvyssi naroky, bohate mu postaci sluzba Sony, pokud pak takovyto clovek vlastni X360, tak proste musi calovat i presto ze moc nehraje a vselijake ty veci navic jako party chat apod. ci stabilnejsi sluzbu moc nevyuzije. O tomhle se oba tabory hadaji jiz roky, ale ono je to v podstate padesat na padesat, jde jen o uhel pohledu.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 4. 2012 11:17

Jsem to myslel tak, že lepší je neplatit za MP ;-) Ještě aby nebyl multiplayer na xku vychytanější, když se za něj platí...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 18. 4. 2012 11:19

SCobra píše:Tom: Kdo tady mluvil o tom, že na Plusku je něco zadarmo? :)


casto to tu zde a na konzolistovi nekdo zminuje
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 4. 2012 11:33

To je asi jako si platit za internet a 3000 za rapidshare a pak machrovat, jak warezim zadarmo :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 18. 4. 2012 11:44

to me prijde trochu odlišne,

u rapidu zaplatis a mas moznost neomezeneho vyberu a dat zatimco ps+ ti samozrejme vybere par kousku , ktere ti po nezaplaceni ps+ propadnou :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 4. 2012 11:53

Trochu odlišný to určitě je. Myslel jsem to jako ilustraci relativity pojmu "zadarmo" :) Jiný příklad, zase trochu odlišný - když v obchodě dostanu něco zadarmo, znamená to, že jsem to zaplatil v ceně něčeho jiného apod. Pro mě by bylo třeba lepší, kdybych si mohl vybrat (jak na PSN+ tak na Live Gold) jen některé služby, za které zaplatím nějakou dílčí částku.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 4. 2012 12:49

Jeste k tem hardiskum a backup utility, zajimalo by me jak je tomu u PS Vity, brzy budu svou 8GB menit za 32 a tato moznost je tam take (zalohuje se do PS3). Tak snad pak vse pujde, mozna se tez rozlisuje zdali menite jen kartu ci cely pristroj, u PS3 jsem pri vymene problem nemel.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 18. 4. 2012 13:49

A jak to pak dělá člověk bez PS3 ? :hm
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 4. 2012 14:11

Nejak snad kabelem skrze PC/Mac by to melo jit.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 18. 4. 2012 14:58

.soul píše:A jak to pak dělá člověk bez PS3 ? :hm
CMA
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 4. 2012 19:56

Dneska vysel The House of the Dead 4 :love: Nebude se tu doufam zas nekdo ptat zdali tech par drobnych stoji za to :-))
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 18. 4. 2012 20:08

do tech drobych si zapomnel pricist poplatek za sluzbu :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 18. 4. 2012 20:16

Stoji 215Kc a House of Dead III pak 160Kc (pro vsechny), spis poplatek za PS Move :-)

Me s pluskem a levnejsim voucherem vysla ctyrka na 112,5Kc, coz je pomalu jedna navsteva herny.



:-))
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků