Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 3. 5. 2014 23:11

cau
koukam na ps3 na bd hvezdne valky komplet 4-6 a presto ze to ma byt v 1080p a monitor tolik ma a OSD ukazuje ze to jede v 1080p tak proste mam nahore a dole cerne prouzky jak to ?

Nikde jsem to tam nevidel nastavit..


jinak vsim sem si ze je tam RGB color range.. bylo to na limited.. dal jsem to na FULL a myslel jsem ze se pos.. uplne jine barvy zivejsi obraz :) Ja teda nekde cetl ze to clovek ma zkusit dat na FULL ze na lepsich monitorech je to znat.. ale nevedel jsem ze tolik. Nastavim to v cele ps3 a doufam ze i hry budou vypadat lepe :) cerna je konecne cerna (mam VA panel.. myslim ze jsem to zkousel kdysi na TNT a nic..)
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod boonno 4. 5. 2014 11:17

ty černý pruhy jsou dány poměrem stran, ve kterém byl film natočen. Takže je běžný i film co je 1080p, tak jede s černýma pruhama.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 5. 2014 17:59

Dnes se na PSN objevilo

Obrázek

Trailer PlayStation 3 nadale vladne exkluzivitam i v roce 2014.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 12. 5. 2014 20:12

bonno - a proc to delaj ? sakra
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 5. 2014 14:02

rodierczuk2 píše:bonno - a proc to delaj ? sakra

Protože takhle byl prostě natočený pro konisál. Aby jsi měl film na TV v 16:9, muselo by se buď useknout z okrajů, nebo změnit proporce. Krom toho v osmdesátých letech věděli prd co budeme mít dnes za televize. ;)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 13. 5. 2014 22:04

jak píše N.Marko...film v kině není ve formátu 16:9. Pak je vždy otákza jestli mít černý pruhy a nebo ořezat či deformovat obraz.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 13. 5. 2014 23:11

N.Marko píše:
rodierczuk2 píše:bonno - a proc to delaj ? sakra

Protože takhle byl prostě natočený pro konisál. Aby jsi měl film na TV v 16:9, muselo by se buď useknout z okrajů, nebo změnit proporce. Krom toho v osmdesátých letech věděli prd co budeme mít dnes za televize. ;)


Je to se mnou asi hodně špatný, když jsem se musel na pár minut pozastavit nad tím, co to je vlastně "konisál" :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 5. 2014 23:29

Njn, psal jsem to na mobilu a v práci. Tvrdé podmínky, znáš to :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 14. 5. 2014 11:54

Na to jsem vůbec nenarážel, každej se přestřelí ale fakt jsem nemohl vymyslet co to sakra je a napadaly mě strašný zvěrstva.. :D

Jinak teda uvažuju o novým Atelieru.. pořád tu nikdo nehrál? Je to zatím ze série nejlíp hodnocený a poměrně se mi to líbí.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 29. 5. 2014 16:27

Konecne to zacina na PSN trochu vypadat, po R-Type Dimensions se vcera na CZ Store obejevil dalsi legendarni hardcore Shoot Em Up. Pro X360 hra pred lety jiz vysla, a to jak digitalne, tak i retail, ale prave jen v Jap. a US, nikoli EU.



Lo!Zza: Dik:)
Naposledy upravil sega.maniac dne 29. 5. 2014 16:33, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 5. 2014 16:31

Musis umazat "s" z https://...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 30. 5. 2014 15:11

Nevíte jestli vyšla/má vyjít u nás oficiálně kolekce MGS Legacy Collection..?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 31. 5. 2014 09:48

U nás oficiálně určitě ne, protože Konami tu nemá ofic. distributora. Některé obchody (Xzone) si to vozí od distributorů v EU, tudíž je to taková šedivka.
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 31. 5. 2014 10:07

No mě jde hlavně o to aby to byla EU verze.. jenže třeba Xzone píše, že je to z US a to vzhledem k digitálnímu obsahu moc nechci..
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 5. 2014 10:09

Přesně :D

-- 31. 5. 2014 10:09 --

Asi už je mi to jedno. Z MGS mě bavila jen 4 a ještě je tam plno DLC, což nechci.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků