Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod .soul 9. 12. 2011 01:43

LOL v leaderboards na BF1943 je první člověk, co toho nahrál 3966 hodin (!). Tzn. že za poslední 2 roky strávil skoro půl roku čistýho času hranim 3 map jedný hry :D
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 9. 12. 2011 03:23

Tak ti lidi nejsou normalni, mne stacilo co jsem videl u stareho Bonda: Quantum of Solace, na Platinu stacilo 1000 kilu a nekdo jich mel 220K :-)) Venku hry jako Killzone 2, CoD, Battlefield apod. a nekteri travili mesice pobihanim s Bondem po par nudnych mapach.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 12. 2011 04:33

tdjohn píše:
N.Marko píše:tdjohn: U PS+ je naprosto jasné co za prachy dostaneš. Cloudové ukládání savů (bomba věc). Možnost nastavit si automatické stahování updatů u her co máš, v tobě zvolenou hodinu, plus automaticky se ti při tom sesynchronizují trofeje. A to hlavní - slevy a hry zdarma. Za ten rok jsem si stáhnul asi čtyři PSX hry co mě zajímaly z nabídky (nabízejí jich samozřejmě mnohem víc, ale buď to mám, nebo nechci sporty) a další čtyři PSN hry co jinak stojí asi 600 korun (včera například Tomb Raider: Underworld). No a do toho tu jsou slevy, které většinou dělají něco kolo 30-25%, což není málo. Jo a taky se dávají Minis zdarma a na hodinu ti dají vyzkoušet klasickou velkou hru - třeba Assassin Creed, Borderlands a podobně - byť u tohodle mi přijde, že nám v EU dávají poslední dobou velké kulové.

Něco nejasného?


Ukládání je dost nefér. Když nezamknou savy, tak mi to nevadí. Ukládání se hodí jen na zamčené savy.


Hele já mám už něco okolo 80 PS3 her. Do toho něco stažené přes PSN a něco půjčené - opravdu si myslíš, že mě baví u každé hry běhat s flashkou a zálohovat pokaždé když ji zapnu? ;) Vzpamatuj se :D

tdjohn píše:
Fakt někdo potřebuje automatické stahovaní updatů? :D Napadlo mě hodně funkcí, které bych chtěl, ale tohle tam není.


Já jo. Nemusím na to pak čekat. Krom toho se updatuje i samotné XBM když už něco vyjde. Ve dvanáct hodin bývám obvykle v práci, takže když přijdu domů, všechno mi jede a nemusím na nic čekat.

tdjohn píše:Slevy her a hry zdarma jsou snad standard u digitální distribuce, ne? Za to nebudu přece platit. Oni lákají a já kupuju, tak to funguje všude. Na steamu také neplatíš za dema a slevy her.

A to ti řekl jako kdo? :shock: Nepamatuju že by to bylo uzákoněné, nebo tak nějak.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 12. 2011 09:01

Mám jich kolem stovky a je to možná zvláštní, ale nehraju je všechny najednou, takže po dohrání mi stačí si zazálohovat tu jednu. Nemusím pokaždé, ale u zamčených mám zálohu pouze při zálohování HDD, což není moc rychlé.

Dobře, tobě to pomůže a mě to nezajímá, to chápu.

Takže já budu platit za dema, abych si je v případě zájmu mohl koupit? Nebylo by lepší se potom na celou Sony vykašlat, když to konkurence má jinak?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 12. 2011 09:09

Jaký placení dem? Dema jsou normálně zadarmo (naopak na LIVE platíš za to, že si je zahraješ o týden dřív). Tohle je regulérní plná hra - říká se tomu trial.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 12. 2011 09:15

Pokud takové demo někomu stojí za placení, tak v pořádku. Jak jsem měl ten měsíc PSN+, tak jsem také něco zkoušel, ale stejně jsem si tu hru šel potom koupit, protože se mi líbila. Proto nechápu, proč bych měl za taková dema platit. Jestli to někdo v té době dokáže dohrát a nekoupí to, tak mu to samozřejmě přijde výhodně. Já to tak nedělám.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 12. 2011 10:52

tdjohn píše:Pokud takové demo někomu stojí za placení, tak v pořádku. Jak jsem měl ten měsíc PSN+, tak jsem také něco zkoušel, ale stejně jsem si tu hru šel potom koupit, protože se mi líbila. Proto nechápu, proč bych měl za taková dema platit. Jestli to někdo v té době dokáže dohrát a nekoupí to, tak mu to samozřejmě přijde výhodně. Já to tak nedělám.
Hele ty jsi vychodil jenom nějakou pomocnou malotřídku nebo co? Ti říkám, že to nejsou dema, ale TRIALY! A smysl není v zaplacení hodiny zdarma, ale o vyzkoušení plné hry a případné koupi se SLEVOU! Ta hra by mohla mít slevu a být jen pro pluskaře sama o sobě, možnost vyzkoušet je navíc.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 12. 2011 11:00

Nebo by mohla mít slevu jako třeba na steamu a demo by tam bylo také. Pořád nic pro mě. Hlavně kupuju pouze krabice. Nevadí mi, že ta služba je pro někoho zajímavá, ale opravdu z ní dělat něco skvělého, mi přijde zvláštní.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 9. 12. 2011 11:24

Nevim, nevim... pred nedavnem jsem stahl trial Lary Croft a zadne PSN+ jsem k tomu nepotreboval. A jeste k tomu prihodne pak byla sleva, tak jsen zaplatil nejakych 185 korun misto 270.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 9. 12. 2011 11:29

Rick: Jo, ony jsou nějaké ty akce pořád i pro normální uživatele. Jenže na plusku toho je víc, takže si spíš vybereš. Navíc jsou i velké hry zdarma viz ten Tomb Raider.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 10. 12. 2011 17:39

V noci bude odhalen trailer na tu neskutecne ocekavanou PS3 exkluzivitu 8-) Jenz byla slibovana na tento vikend.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 12. 2011 17:54

Což bude nějaká PSN ptákovinka za 150 korun... :D Přehypováno? No ještě uvidíme.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 10. 12. 2011 18:10

Humbuk je okolo toho pořádnej, doufám že to bude stát aspoň za to.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 10. 12. 2011 20:09

N.Marko píše:Což bude nějaká PSN ptákovinka za 150 korun...
To nebude...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 12. 2011 20:28

Doufejme. Stačí si vzpomenout třeba na finále konference E3, kde ta slavná hra nakonec byl Twister Metal...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků