Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod fales 21. 4. 2007 12:41

Tak jiz zitra se stanu dalsim DOUFAM stastnym majitelem PS3!!! :D
fales
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrtak 21. 4. 2007 12:52

Mno tak GoW je co se velikosti tyce asik spatnej priklad, ale co treba takovej Mass Effect? Jinak co si vzpominam, tak v Resistance nebo co to bylo ze hru bylo nekolik GB prazdnych souboru, jen proto aby se BR vic zaplnilo. Bylo kvuli tomu skandal
Zamysli se nad tím, budeš chtít, aby Howard volil mezi sexem a Halo.
NE! Budu chtít, aby volil mezi sexem a Halo 3.
Leonard vs Sheldon. Big Bang Theory.
hrtak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 21. 4. 2007 12:59

hrtak píše:Mno tak GoW je co se velikosti tyce asik spatnej priklad, ale co treba takovej Mass Effect? Jinak co si vzpominam, tak v Resistance nebo co to bylo ze hru bylo nekolik GB prazdnych souboru, jen proto aby se BR vic zaplnilo. Bylo kvuli tomu skandal

O tom jsem neslysel (kdyztak nejaky link).
Treba u Oblivionu je na BD zase cela hra dvakrat...jsou tam potom kratsi loadingy.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 23. 4. 2007 21:03

Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 23. 4. 2007 21:17

Dnes jsem poprvé hrál PS3, konkrétně Motorstorm... Hra je celkem v klidu, mohlo by být lepší ovládání +využití gyroskopu (?), hudba byla fajn, fyzika průměr ale z grafky jsem zklamán, ale je to launchová hra, podívejme se na launchovky PS2 a hry teď, nechcu pak vidět co z PS3 vytáhnou :o)
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 23. 4. 2007 21:27

Grafika je dost dobrá, co bys nechtěl zmlsanče... Gyroskop tam funguje, musíš si ho zapnout v nastaveních. A ovládání ? Co bys tam chtěl měnit ???? Nechápu... Motorstorm je o tom vybrat si to správné auto na správnou trať.... O ničem jiném to není... Po závodě jsem si moc rád pouštěl replaye - tehdy vypadala grafika fakt super !
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 4. 2007 22:14

Lloyd.Irving píše:Dnes jsem poprvé hrál PS3, konkrétně Motorstorm... Hra je celkem v klidu, mohlo by být lepší ovládání +využití gyroskopu (?), hudba byla fajn, fyzika průměr ale z grafky jsem zklamán, ale je to launchová hra, podívejme se na launchovky PS2 a hry teď, nechcu pak vidět co z PS3 vytáhnou :o)s/quote]

ja dnes zas stravil asi hodinu u F1.. jako hraje se to moc pekne ale to technicke zpracovani me nijak neohromilo... myslim ze na PS3 by takova hra mohla vypadat jinak. nemluve o tom ze to jelo na kvalitni HD LCD..
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 23. 4. 2007 22:49

Myslim, ze jsem z next-gen konzoli nazivo videl vetsinu tech znamejsich her a Motorstorm a Gran Turismo HD byly jedine dve hry, na ktere jsou koukal s otevrenou pusou. Proste prvni hry, u kterych jsem si rekl - tohle je next-gen.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 4. 2007 23:15

kdyz sem pred rokem videl nazivo NFS Most Wanted na X360.. tak ta grafika byla takova rana ze sem to malem neustal.. Motorstorm je kazdopadne pecka ale uz proste tolik neohromi...

myslim ted prvni dojem.. ne hru jako takovou.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrtak 24. 4. 2007 09:30

Souhlas MotorStorma jsem videl, hral (to Demo) a neprekvapilo ani neudivilo me to nicim :(
Zamysli se nad tím, budeš chtít, aby Howard volil mezi sexem a Halo.
NE! Budu chtít, aby volil mezi sexem a Halo 3.
Leonard vs Sheldon. Big Bang Theory.
hrtak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tragedy 24. 4. 2007 09:35

Na první pohled mě MotorStorm taky zklamal, ale už na ten druhý... ano TOTO JE NEXT-GEN. Fakt si nedokážu představit jak bude vypadat MS2... to bude ultra nářez.
Atari 800->Amiga 500->Amiga 1200->SNES->3DO->GB->PS1->PS2->GBA->NDS->PSP->PS3
Now playing: Guitar Hero 3, Burnout Paradise
Tragedy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 24. 4. 2007 09:37

Ja jsem Motorstorm videl taky nazivo a rikal jsem si: Tak toto je ten nextgen? Tak to neni kam spechat...
Ale mozna je to tim, ze jsem cekal vice.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 24. 4. 2007 09:41

Já jsem to hrál a dost a je to next gen. Fakt jo ! Hlavně to blátičko je super - možná to mohlo být ještě o fous lepší ale rozhodně to je hezká hra !
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tragedy 24. 4. 2007 09:51

Ono hlavně si na tu interaktivitu terénu člověk rychle zvykne... navíc to běsnění při 15ti vozech na trati. Když pak vidim nový videa z DIRT, tak člověku připadá, že se Codemasters zasekli někde na PS2.
Atari 800->Amiga 500->Amiga 1200->SNES->3DO->GB->PS1->PS2->GBA->NDS->PSP->PS3
Now playing: Guitar Hero 3, Burnout Paradise
Tragedy
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 24. 4. 2007 15:37

k tomu Motorstormu sem myslel jen to ze po roce a ctvrt X360 na trhu te uz PS3 lauch titul tolik neohromi, jinak to vypada dobre..
Tragedy píše:... tak člověku připadá, že se Codemasters tb]zasekli někde na PS2../b]

ses si jisty zes videl skutecne videa z DIRT.. :shock: :)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků