Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 22. 1. 2015 01:45

V nedeli vyjde pro PS3 jiz desata hra ze serie Resident Evil, coz je docela mazec 8-) Tolik dilu pro zadnou konzoli nikdy nevyslo.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 1. 2015 10:24

Hmmm, těžko uvěřit. Mário pro Nintendo? Myslím, že by se ještě něco našlo. Třeba FIFA. Ale jinak jo, hukot.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 22. 1. 2015 20:24

Myslel jsem jako tolik dilu primo Residenta. Ale jinak treba Ratchet pro PS3 uz ma na konte take 10 dilu.

Kazdopadne v nedeli je 25.ledna, 1.epizoda Revelations 2 vychazi az 25.2. ja uz koukam ani nevim co je za mesic :)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 1. 2015 21:38

Revelatons mě nějak vůbec netankuje.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 1. 2015 03:53

Znamej si objednal PS3 verzi RE HD z Asie (jedina vydana diskove) a jeste navic limitku.

link
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 1. 2015 12:32

Co tam je navíc v té limitce?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 23. 1. 2015 22:44

trochu s krizkem po funuse, ale neda mi nereagovat (mozna se to uz resilo) na to ze je lepsi kupovat krabičky nez digital verze. lepsi to je, ale jen z hlediska vlastní potechy a sberatelske vasne. Jinak to je silne kontraproduktivni. Tedy pokud jde o PS3. Vetsina her z krabičky ma bud jen castecnou nebo zadnou instalaci. Digitalni kopie většinou bezi lip, protože nepotrebuje nic nacitat z pomale BR mechaniky, coz se třeba da ještě prezit. Ale hlavni důvod je ze hrani z BR media razantne snizuje zivotnost mechaniky, a v dnesni době kdy se pomalu PS3 zacina propadat do propadliste dejin a za cas nebude vůbec legrace ji nechat opravit, nebo koupit novou, to je celkem zasadni problém.
Z vlastní zkusenosti vim jaky je problém sehnat funkci mechaniku pro PS2, nebo sehnat celou PS2 aby dobře fungovala.
osobne nechapu, proc Sony ještě nepridala funkci kompletních instalaci na disk, jako to udelal MS u x360 před casem. V době 500GB HDD by to nemel byt problém ani v pripade BR medii. Povazuju za zverstvo, vydat remake Kingdom Hearts nebo FFX/X-2 bez jakekoliv instalace a nechat hru bezet komplet z nacitanim z media.
Ja mam taky rad krabičky, ale tenhle problém me od nich dost odrazuje.Porad je dost her které digitalne nejsou, a zrejme nikdy nebudou a proste mam obavu ze třeba za pet let si je clovek nebude mit na cem zahrat poradne, tak se snazim tu mechaniku setrit jak to jen jde, prave kupovanim digital kopii.
HDD vydrzi mnohem vice,a v pripade poruchy ho je celkem snadne nahradit, kdezto nahradit BR mechaniku je dost velkej problém.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků