Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod rgnatro 26. 2. 2011 10:19

Lo!Zza: Hmmm, ty to tady asi fakt bedlivě sleduješ.
rgnatro
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 2. 2011 11:53

N.Marko píše:Pokud hádám správně, Lojza píše z PS3 že? Takže...

Nene, pisu z PC, ale pisu rychle a nebavi mne to po sobe cist. :D Vetsinou, to co mam v hlave, hned vybleju a nijak to neupravuju.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 2. 2011 12:03

Z PC? Tak to jsi mne docela zklamal. Háčky, čárky, to je ten problém. Na PS3 to nejde, ale na PC? Dělej něco se sebou chlape :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 2. 2011 12:05

Hacky jdou tezko, kdyz mam anglickou klavesnici. ;-]
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 2. 2011 12:11

What?!? A to je takový problém zmáčknout tu kombinaci kláves a přepnout do rodného jazyka?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 2. 2011 12:15

Neni, ale za a) jsem si uz zvykl psat bez diakritiky a za b) si nepamatuju ktera klavesa je pro ktery pismenko.

Kdyz potrebuju napsat neco duleziteho tak samo prepinam, ale tady je to zbytecne. Navic bych to psal 3x tak dlouho.

Ze zrovna tobe, co tu mivas takove pravopisne chyby, to vadi... :-)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 2. 2011 13:18

Já mám na to perfektní výmluvu. Celou základku jsem totiž prospal a minulé září jsem vrátil školný :D

Ale vážně, najdi si nějaké moje příspěvky cca tři, čtyři roky nazpátek a budeš koukat na ten prasopis. Ohromné zlepšení.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 2. 2011 16:26

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 26. 2. 2011 17:49

N.Marko: I přes svůj "nedostatek" píšeš kolikrát lépe nežli někteří jedinci "bez handicapu" :-)
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 2. 2011 17:55

Praxe, nic jiného :)
Díky.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 26. 2. 2011 18:08

beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 2. 2011 18:24

Jsem koukal na ten vývojářský deníček Motorstormu a musím říci, že to je poprvé co se o tuto sérii vůbec vlastně začínám zajímat. Skvělá grafika, nějaké to tunění vehiklů, masivní multiplayer. Neříkám, že si to koupím, ale vypadá to pěkně.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 2. 2011 17:00

rgnatro píše:A ještě jedna věc: Kupovat si hry z bazaru je morálně správné. Žádná jurisdikce něco takového nezakazuje. Tím, že něco tak přirozeného chce Sony uměle omezovat, opět šlape do ***** a pravděpodobně si s tímto přístupem brzo natluče hubu. No ale jsou to Japonci, ti nikdy nepřiznají porážku.

Prodáváním her v bazaru je porušena a zneplatněna uživatelská licence...

Na bazary se kašlalo, protože jde o určitou formu propagace - a navíc relativně levnou. Jenže poslední dobou začínají přerůstat přes hlavu klasickým prodejcům.

A Sony není ani první ani poslední, kdo se snaží bazary omezit (a zatím na to nikdo nedojel). Ostatně, proto se na PC už leta nasazuje jako protipirátská ochrana internetová aktivace omezená na počty aktivací, a Steam (kde přeprodej lidem prakticky nechybí). Bojem proti bazarům jsou i bonusová DLC apod.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 27. 2. 2011 17:13

Zajimave to mel vyreseny Saboteur, ktery pri spusteni chtel kod, ktery byl v krabicce. No a kdyz to chtel hrat nekdo na jine konzoli (tzn. Pri koupi bazarove verze), tak byly ve hre cenzurovany jiste casti zenskych těl :)
Kod se pak musel koupit jako DLC..
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 2. 2011 19:01

Jo, to je slušné řešení :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků