Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod beat 24. 2. 2011 16:18

Protože nesnáším, když někdo krade...a hackuje.
Prostě je to humus.

Tak máme na světě první ingame z Crysis 2. A docela mě fascinuje, jak se hned objevují informace a názory na to, že X360 verze je lepší :mrgreen:
Přitom neexistuje srovnávací video(video z PS3 verze je z jiného levelu než videa z X360).

Se zas xboxáci ukazují v dobrém světle...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod rgnatro 24. 2. 2011 16:38

SCobra píše:Tak jen zkráceně - Autorské dílo nesmí být upraveno bez souhlasu autora.

A co je tohle?
Obrázek
rgnatro
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 2. 2011 16:54

Nevím, dám se podat... Rozhodně to není příklad úpravy bez souhlasu autora. Ta má totiž svoje výjimky. Ale užívání software se vždy řídí licenčními podmínkami.
Však si to můžeš snadno sám dohledat... Na ignoranta, jako jsi ty, se mi nechce plýtvat časem.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rgnatro 24. 2. 2011 17:37

Možná jsem trochu ignorant, ale ty sám jsi überignorant. Jinak bys věděl, že
Do práva autorského nezasahuje ten, kdo
...
b)
zařadí do svého samostatného díla vědeckého, kritického, odborného nebo do díla určeného k vyučovacím účelům, pro objasnění jeho obsahu, drobná celá zveřejněná díla,

Jenže začínám mít pocit, že většina uživatelů tohoto fóra neví, co to hacking vlastně je. Možná tak o něm slyšeli v televizních novinách. Tudíž je ztráta času někoho tady přesvědčovat. To ani není mým cílem. Mým cílem je vyvážit snůšku pokřivených tvrzení, která by mohla být zavádějící pro někoho, kdo ještě není úplně zabedněný.
rgnatro
First Blood

Odeslat příspěvekod beat 24. 2. 2011 17:45

To máš fuk...

Hack - nabourání se do cizího systému. A to se prostě nedělá.

A jinak.. Samozřejmě je nelegální zveřej%novat a pozměňovat cizí autorské dílo. S tím nenaděláš nic :-)
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 2. 2011 18:27

A jak se ten odstavec týká hacku? Hack není ani vědecké, ani kritické, ani odborné dílo a ani dílo určené k vyučovacím účelům. Kromě toho se to netýká softwaru...

(1) Do práva autorského nezasahuje oprávněný uživatel rozmnoženiny počítačového programu, jestliže:

d) rozmnožuje kód nebo překládá jeho formu při rozmnožování počítačového programu nebo při jeho překladu či jiném zpracování, úpravě či jiné změně, a to ať již sám nebo jím pověřená osoba, jsou-li takové rozmnožování nebo překlad nezbytné k získání informací potřebných k dosažení vzájemného funkčního propojení nezávisle vytvořeného počítačového programu s jinými počítačovými programy, jestliže informace potřebné k dosažení vzájemného funkčního propojení nejsou pro takové osoby jinak snadno dostupné a tato činnost se omezuje na ty části počítačového programu, které jsou potřebné k dosažení vzájemného funkčního propojení.

(3) Informace získané při činnosti podle odstavce 1 písm. d) nesmějí být poskytnuty jiným osobám ani využity k jiným účelům než k dosažení vzájemného funkčního propojení nezávisle vytvořeného počítačového programu. Dále nesmějí být tyto informace využity ani k vývoji, zhotovení nebo k obchodnímu využití počítačového programu v podstatě podobného v jeho vyjádření nebo k jinému jednání ohrožujícímu nebo porušujícímu právo autorské.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 24. 2. 2011 21:54

Mican píše:Protože je ta karta moje a jenom já si s ní můžu dělat co uznám za vhodný.


Tady bych si dovolil poopravit - karta v žádném případě není tvoje - je to majetek banky a máš ji jenom propůjčenou.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 25. 2. 2011 12:49

Jeste jak jsme tu resili cenu Killzone 3, tak v gamehouse jej maji za 1199Kc.

http://gamehouse.cz/playstation-3/killzone-3-8829.php
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 25. 2. 2011 21:58

http://www.computerandvideogames.com/29 ... es-braben/

Nojo, co by člověk čekal od vývojáře, že? :mrgreen:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod rgnatro 25. 2. 2011 23:02

Vědět, nebo nevědět, to je, oč tu běží. To ale retardovaní lidé, kteří jenom konzumují a nikdy nic nevytvořili, nemají schopnost pochopit. Security by obscurity v dlouhodobém horizontu nefunguje, to vám řekne každý, kdo o bezpečnosti něco ví. To, že Sony pláče na hrobě své bezpečnosti, je pochopitelné (že na někoho posílají policisty, je jenom projevem tohoto pláče). Sony se svým přístupem prostě zaspalo dobu, o čemž svědčí čím dál znechucenější hráčská komunita, možná až na pár zaslepených patolízalů.

A ještě jedna věc: Kupovat si hry z bazaru je morálně správné. Žádná jurisdikce něco takového nezakazuje. Tím, že něco tak přirozeného chce Sony uměle omezovat, opět šlape do ***** a pravděpodobně si s tímto přístupem brzo natluče hubu. No ale jsou to Japonci, ti nikdy nepřiznají porážku.
rgnatro
First Blood

Odeslat příspěvekod beat 25. 2. 2011 23:15

Sony držela bezpečnost PS3 nejdéle ze všech platforem...

A o tom vytváření bych raději pomlčel, být tebou. Právě lidé kteří něco tvoří, tak za to chtějí brát peníze. Stejně jako každý, kdo chodí do práce.

Sony chce u soudu dosáhnout pouze toho, že chrání svůj(duševní) majetek. A to je v kapitalistické společnosti to jediné aprávné.
Nemáme tu komunismus - kdy vše patří všem.

Kapitalismus - někdo tvoří hodnoty - ostatní za ně platí.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 2. 2011 00:45

rgnatro - jen takovej dotaz. Proc kazdej svuj prispevek jeste 3x zeditujes?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rgnatro 26. 2. 2011 00:53

Že se na to ptáš zrovna ty, jehož příspěvkům by editace jen prospěla (ale to bys nejdřív musel umět česky).
rgnatro
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 2. 2011 00:58

Obrázek

//btw je rozdil mezi doplnenim carek nebo zmenenim slova a prekopani nebo smazani celeho prispevky, chytroline.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 2. 2011 02:27

Pokud hádám správně, Lojza píše z PS3 že? Takže...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků