Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 2. 2011 16:35

Jsem si PSP půjčil v práci :-) Akorát jsem zjistil, že půl hodiny v autobuse denně je i na handheld dost málo.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 22. 2. 2011 16:37

Cobra: Já jezdím autobusem tak hodinu (denně dvě hodiny - do práce i zpět) + jednou za měsíc nechám celý týden na ubytovně, takže se mi to hodí. Navíc hraju na PSP i doma, když nemám náladu na PC hraní nebo když mi PC chroupe (třeba počítá video) :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 2. 2011 16:39

Torhame, s těmi hrami pro PSP je to bohužel dost přeRPGované, takže ikdyž je tam dost her z roku 2010 s více jak 75% hodnocením, tak já bych si z nich vybral třeba maximálně MGS:PW (u kterého bych se ale vztekal s ovládáním) a GOW ghost of sparta
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 22. 2. 2011 16:44

PSK: Jo, je jich tam dost. Ale myslím, že i jiných her bude přibývat. Na druhou stranu je mi PSP v tomhle velmi sympatické - třeba Valkyria Chronicles... krásná hra, která na PS3 prodejně totálně propadla, zažívá na PSP renesanci a handheld ji velmi prospívá :) PSP prostě zachránilo krásnou, ale komerčně nezajímavou hru. V Japonsku vyhlížejí už třetí díl, u nás jsou dva. Plusy navíc :) RPG (zvláště ty více "hardcore") totiž nemají na velkých konzolích moc šancí (příliš komerce, hlavní masy koupěchtivých hráčů se orientují na jiné žánry), takže se odklízejí na handheldy.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 2. 2011 01:59

PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 23. 2. 2011 18:39

Můžu mít zítra Kz3, ale za oficialní cenu 1799 kč. Brali byste? Je to sice dost, ale ja se znám, tak to koupím.
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 23. 2. 2011 18:44

To už mají snad všude, ne? I dnes :-)
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 23. 2. 2011 19:05

SmartinS píše:Můžu mít zítra Kz3, ale za oficialní cenu 1799 kč. Brali byste? Je to sice dost, ale ja se znám, tak to koupím.


jezis marja jsi normalni ?
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 2. 2011 19:06

Noo, ja bych to teda rozhodne nebral. ^^
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 23. 2. 2011 19:21

Já takhle hry kupuju normálně :-[
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 23. 2. 2011 19:22

Ja beru Collector Edition za 1350, jestli je nekdo ochotnej dat za normal 1800, tak to se pak tezko divit, proc jsou ty hry u nas tak drahy ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 2. 2011 20:15

Xzone 1500.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 23. 2. 2011 20:39

Tak teda asi počkám, až to budou mít v mironetu.
Díky
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 2. 2011 20:53

Ten typek co jako prvni postnul GT5 na youtube a proslavil tak nasi vlast :D mi K3 nabizel uz v polovine ledna za 1600Kc nove, jinak Gamehouse melo predobjednavku na 25.2 za 1349Kc, normalne za 1579Kc a uz od minuleho tydne ho tam prodavaji, spolu s JRC byly mezi prvnimi. Dneska bych tedy kupoval podle ceny, kdyz uz tedy nechces UK dovoz cca 1130kc vcetne posty, mrknul bych se po necem lacinejsim nezli 1799Kc :-)) viz. treba ten Xzone, skladem na vsech pobockach nebo JRC - 1449Kc (e-shop).
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 23. 2. 2011 21:39

Díky, já to chci ale jako dárek (překvapení), tak bych radši za osobní převzetí.
SmartinS
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků