Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 21. 2. 2011 22:32

Tjn, ale to neni zas tak extremni problem. Me osobne to je jedno. Aktualizace je stahnuta hned a protipiratske opatreni zrejme otravovat poctiveho zakaznika nebudou . Treba tu bude možnost aktivace jedne kopie a tim padem odpadne bazarovy prodej coz by mrzelo i mne, ale jine problemy v tom nevidim. Beat by si možna mohl uvedomit, ze zivot se netoči jen kolem PS3 :)Ne kazdej na to hrani má a argument nemas na to nehrej je sice hezkej, ale ten dotyčnej by si to stejnak nekoupil, takze ztrata je teoreticky velmi mala. Kazdopadne čim je človek starsi nebo ma fin. prijem , tak si hry kupuje. Vidim to na sobe i v okoli.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 2. 2011 22:39

Dneska se mi jeden týpek přiznal k pirátství přímo do mailu... Napsat hernímu distributorovi, že jsem pirát, to chce hodně odvahy :-) A nebo blbosti...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 21. 2. 2011 22:42

Chce to delat dobry hry :) Ty si na sebe proste vydelaj.

Namatkou , batman a Dead space (čekal to nekdo?) se prodavali dobre a dočkali se pokračovani? A proc? Pač to byly Sakra dobry hry :) A ted mam pocit, ze se DS stane cecík na peníze.

Starcraft 2 take trhal rekordy prodeje. Pritom co se tyče single playeru , tak me hodne zklamal .
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 21. 2. 2011 22:43

A co takhle cheateři? Sony ani nezjistí, kdo má hacklou konzoli...
Stači jeden cheater a hra pro 24 lidí je v pr*eli.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 21. 2. 2011 22:46

Tak to je fail ! Tohle by mela sony pořešit. Ale opet se to netyka Beata :D Ten MP nehraje.

Sony to urcite driv či pozdejc podchyti . Na tohle se mohla pripravit uz drive. Potykala se s tim urcite kazda platforma.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 2. 2011 14:42

Už vykukojou na povrch zprávy, že bude vyjde nová PS3, která bude mít HW ochranu proti pirátům :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 2. 2011 15:07

Nebude mít USB porty? :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 22. 2. 2011 15:14

Tomkalhotka: Já prostě ty svině hackery a piráty nesnáším. Nemám rád, když s někdo hraje zdarma..když někdo dělá s nějakým zařízením něco, k čemu není určené..když se někdo hrabe v cizím kódu, krade cizí duševní vlastnictví...

Konzole je stavěná na hry, nikoli na homebrew. Chceš homebrew? Kup si počítač nebo smartphone. Tam si může stáhnout freeware.
Konzole se kupuje kvůli hraní her. A žádné homebrew hry nejsou a ani nebudou(nikdy ani nebyly).
Proč bych si měl stáhovat homebrew do zařízení, které jsem si koupil k jinému účelu?
Kupoval sis PS3 s tím, že si na něm budeš pouštět homebrew a "zálohované" hry? Tohle ta konzole nikdy neměla umět.

Jsou to všechno jen trapné řeči k tomu, aby se pirátil soft(hry).Na což dojede každý, kdo rád hraje hry.
Mě stačí, co hackeři udělali s PSPčkem. CFW v PSP nemám..ale žádné pořádné hry na něj taky ne. Dostal jsem PSP, hrál jsem hry...byl jsem spokojen. Pak hry přestaly vycházet.

Fakt nevím, proč tady ty tohle vůbec píšu. Prostě hackování je trestné. když někdo hackne bankovní systém(a neudělá žádnou škodu), hned ho všichno odsuzují.
Když někdo hackne zabezpečení DVD, Blu-ray nebo herní konzole, hned je z něj GURU.
Všechno jsou to stejný *****. Od hackerů přes piráty až po tvůrce virů.
A já bych tyhle ***** prostě střílel. Nemusím vysvětlovat proč.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 22. 2. 2011 15:48

ja mam pocit, ze PSP prohralo spise kvuli Nintendu DS nez pirastvi .
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 22. 2. 2011 15:55

beat píše:Mě stačí, co hackeři udělali s PSPčkem.

Nebo třeba s PS2, X360 a Wii. Oh wait...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 22. 2. 2011 16:02

beat: PSP hry přestaly vycházet? :hm Na Metacriticu jich za poslední rok vidím slušnou hromadu a naprostá většina má nadprůměrné skóre :hm Téměř polovina jich má skóre 75+. Možná se ti současná nabídka "jen" netrefuje do žánrového vkusu... já tam vidím tunu RPGček, což můžu. Pro mne je současné PSP velmi kvalitní s dobrými hrami. Co se týče zvučných jmen/značek, je jich tam hromada. PSP hry navíc mají velmi příznivou cenu a dají se slušně sehnat. Podle mne té platformě ublížila spíše sama Sony tím, že si od DSka nechala dát fakt nechutný faceroll a také failem jménem PSP Go!. Je pravda, že pirátství je na PSP těžké a problémové. Jenže mrkni na PS2 - na tu se pálilo a pirátilo o sto šest, přitom samotná konzole i hry na ni trhly banzilion prodejních rekordů a Sony se s ní povedlo udělat desetiletý životní cyklus...

USER: Jo, PS2 vydržela na výsluní DESET let a přitom trpěla jednou z nejvšyšších mír pirátství, možná se dala srovnat s PC. Přitom ta konzole vydržela s námi deset let, udělala šílené prodeje nejen hardwaru, ale i her. Ovšem to se beatovi zjevně nehodí do krámu...
Naposledy upravil Torham dne 22. 2. 2011 16:07, celkově upraveno 1
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 2. 2011 16:02

Tom: Mám stejný názor :-) Navíc prodeje PSP se teď (aspoň v Japonsku) dost zvedají. Akorát je už asi trochu pozdě.

Torham: Taky se mi nezdá, že by hry na PSP přestaly vycházet.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 22. 2. 2011 16:10

Cobra: Zvedají se proto, že tamní trh je DSky přesycen :) Ale máš pravdu, je to pozdě. Tam rozhodl začátek, kdy si to Sony nechala utéct (DS byl v podstatě velmi horkou jehlou šitý projekt, anžto Sony měla Nintendo na lopatkách a hrozila útokem na handheldovou scénu - prostřednictvím právě PSP). Asi je podcenili nebo co. Rozhodně PSP dostalo od DS brutální faceroll a nikdo ti nebude vyvíjet na platformu, která má problémy s odbytem (kromě first-party studií samozřejmě) :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 22. 2. 2011 16:25

Však pred nekolika lety sem si chtel koupit HH. A co sem si koupil ? Nintendo DS... pak sem se s udivem divil , ze strasne moc lidi udelali tu samou vec. Ted mam doma jak PSP tak i DS a DSko me prijde o nekolik trid lepsi.

Piratsvi k PSP nebylo vubec jednoduche. Kazdy PSP bylo jine a musel se delat jinej zasah do SW a u nekterych i do HW !! TO nebylo vubec snadne.. a nintendo DS?? Tomu stačila koupit flash karta , ktera i pres to, ze beat nebere homebrew , tak zrovna DS nabizelo takovou pridanou hodnotu , ze to ani nebylo hezke :) TO same nabizelo PSP a z tohoto duvodu mam PSP flashle a na nintendo DS mam r4 revolution i pres to , ze ty hry ktere sem chtel , tak mam v originalu, ale stejnak je hraju pres flashkartu , protoze me nebavi neustale menit kazetky.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 22. 2. 2011 16:32

Tom: Já také před lety koupil NDS :) Teď mám od N.Marka půjčené PSP, objevuji jej a ona je to moc dobrá mašinka :) V dnešní době za koupi IMO stojí, hry tam jsou a dobré (Kingdom Hearts: Birth by Sleep, MGS: Peacewalker, Valkyria 2 :love: A tím zdaleka nekončíme...). Jen v tom KH jsem zabil desítky hodin, mám to dohrané na Critical obtížnost (nejvyšší) a jedu to znova na Normal, protože chci 100 % - a věř mi, že udělat 100 % kompletaci v této hře je ku*evská fuška :) Ale když hra baví, tak není co řešit ;-) Myslím si, že PSP má dnes velmi kvalitní tituly a hry na něj vycházejí.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků