Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 26. 5. 2012 14:35

jedna rychlá, je teď když se přihlásim na ps store ke stažení demo gran tourisma 5?
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 5. 2012 14:40

Ne. Ale na US Store si můžeš stáhnout GT Academi 2012, což jako demo poslouží stejně.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 26. 5. 2012 14:41

NA 99% není, leda by jsi ho stahoval když ještě bylo a dal ho stáhnout znovu z archivu tvých downloadů.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 26. 5. 2012 14:52

:-( dík, proč?
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 26. 5. 2012 14:59

No podstatná část dem je časově omezená, teď když jsem se ale po dlouhé době podíval na Store je tam demo nové GT academy, co to je ale přesně ti musí říct někdo z povolanějších :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 5. 2012 15:15

V zásadě to je autoškola co je v každém GT, jen trochu uzpůsobená. Jde o to, že každý týden se otevře dalších pět testů (nyní jsou odemčené myslím už 4 série) až do určitého data, kdy se vyhlásí vítězové za nejrychlejší časy. Nejlepší účastníci z protěžovaných zemí pak mají tu čest si na vlastní kůži projít dalším kolem soutěže, tentokrát s reálnými auty. No a vítěz pak může nastoupit do opravdových závodů. Tahle soutěž má už asi čtvrtý ročník a například Lucas Ordonez (nebo jak se to píše) již několikrát vyhrál. Naposledy se jelo 24 LM závod na Nurbureringu a tým Poliphony ve své kategorii zvítězil. Celkově obsadili cca 33 místo. Pěkná práce.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 5. 2012 16:23

A ze nikdo nerekl, ze na Storu je I am alive ve sleve.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 5. 2012 16:26

Až bude na BD, tak bych o tom informoval, ale kupovat hry bez krabice? Nikdy :D Třeba si ale časem zvyknu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 5. 2012 16:36

I am alive v krabici asi nikdy nevyjde,
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 5. 2012 16:42

Udělají třeba nějaký megapack, kde toho bude víc. A když ne, tak ne, no.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 5. 2012 16:49

Lo!Zza píše:A ze nikdo nerekl, ze na Storu je I am alive ve sleve.

Já se to dozvěděl z twitteru od SONY, jinak bych to taky vůbec nevěděl, platí to prý jen tento víkend. Ted jsem ale v Třinci, tak se na to nepodívám, ale zítra přijedu a snad na to nezapomenu, protože za tu cenu už to myslím i stojí. Taky mě to dost láká.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 26. 5. 2012 16:51

Ad demo GT5. Ono je to jednoduché...demo GT5 nikdy nevyšlo, proto na Store být nemůže. Demo vyšlo pouze na Prologue. Ne každá hra má demo..
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 5. 2012 19:11

Zkoušeli jste Sorcery? Já to musel asi po dvou minutách vypnout, protože by mi časem upadla ruka. By mě zajímalo, pro koho to jako má být. Nápad zajímavý, ale při té "citlivosti" je to pro mě nehratelné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 5. 2012 20:35

PSK: Ja to hned vzal co jsem to videl. :)

Myslite ze se to da napoprve dohrat na ten Survivor mod? Neni to treba moc tezky?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 27. 5. 2012 20:10

Dá se to dohrát a není to moc těžký. Jen si dávej bacha na to, jestli chceš po smrti opakovat od checkpointu nebo od začátku kapitoly. Je tam limitovaný počet pokusů. Jinak se to celkem dá.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků