Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 18. 2. 2012 00:09

HALI32 píše:Nejlepší je koupit až fakt není co zahrát. Ty hry nikam neutečou. Jsou jich plné sklady :D


nerekla bych ,, nektere veci uz nemuzu ani zaboha sehnat
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 18. 2. 2012 19:56

Zkoušel někdo z vás demo Mass Effect 3? Nezdá se vám hra tak trochu sekaná, jak ve filmečcích tak i během hraní? Taková trochu slideshow. Já jen jestli to není monitorem, co mám nebo to je fakt hrou.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 2. 2012 21:42

Podle EG to tak nějak je. Určitě to bude pecka, tak ani demo zoušet nemusím. Koupím to a hodím to ke dvojce, kterou jsem ani nehrál :D

Alianna Hitomi píše:
HALI32 píše:Nejlepší je koupit až fakt není co zahrát. Ty hry nikam neutečou. Jsou jich plné sklady :D


nerekla bych ,, nektere veci uz nemuzu ani zaboha sehnat


Právě. Občas jsem něco minul a už to nikde není. Tak kupuju radši všechno :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 2. 2012 11:31

Už tu někdo reklamoval PS3? Co vše je potřeba vrátit? Nechce se mi tam dávat kabely a ovladače. Myslíte, že stačí jen samotná vadná konzole?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 19. 2. 2012 12:50

No tak každopádně do krabice zabal všechno, co bylo ke konzoli tzn. kabeláž, samotná konzole, dualshock. Pokud to bylo v nějakém bundlu, nebo něco, tak by po tobě mohli chtít pravděpodobně i tu hru.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 2. 2012 12:52

Hmmm, třeba ten analogový kabel jsem myslím vyhodil :D Zkusím to všechno najít a ještě se jich i zeptám, ale to nejdříve zítra, tak zatím zjišťuju.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 19. 2. 2012 13:12

V manuálu máš napsané, co všechno tam má být a při reklamaci, pokud bude obsluha poctivá, tak se přesně koukne, jestli něco nechybí. Co s tím vůbec máš?
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 2. 2012 13:19

Jdu se do něj podívat. By mě nenapadlo, že to bude v manuálu :D Jen mi odešel disk a určitě jim řeknu, že USB jsou nějaká divná. Pravděpodobně nedávají potřebný proud.

-- 19. 2. 2012 13:24 --

Nevíš, kde to tam najdu? Akorát jsem našel, že při reklamaci si můžu nechat disk, když nechci přijít o data :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 19. 2. 2012 13:32

Nemám to teď po ruce, ale rozhodně to tam je. Minimálně nějaký seznam, možná i obrázky. No v podstatě nic hledat nemusíš. V balení je konzole, ovladač, USB kabel, AV kabel, HDMI kabel :)

EDIT: Teď mě tak napadlo, jestli si ze mě neděláš legraci.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 2. 2012 13:40

Proč bych si dělal legraci? Přišlo mi ale vtipné, že bych si doma mohl nechat vadný disk a jít to reklamovat bez něj. Ok, to je fakt, moc toho není, tak vemu všechno.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 2. 2012 14:14

HDMI kabel není ve standardním balení konzole.

tdojhn: Krom toho to je systémově kravina, protože když ti třeba dají novou konzoli (jakože ti uznají kompletní reklamaci), tak si stejně ty stará data neužiješ, protože v okamžiku kdy ho tam strčíš, tak ho PS3 zformátuje.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 19. 2. 2012 14:16

hdmi kabel v baleni urcite neni
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 2. 2012 14:18

Oni tam píšou, že ti snad předělají i tu identifikaci. Protože disk a konzole jsou spárované, tak to prý umějí, ale jen někdy. Pokud ti dají tu stejnou zpátky a jen vymění mechaniku, tak je to úplně v pohodě. Každopádně jsem na to zvědavý a jestli by to třeba šlo na počkání.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 19. 2. 2012 14:29

Ty ses naivni :D

JJ počkas si . Realita bude takova , ze 14-30 dni : )
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 2. 2012 14:38

Fakt nevím, jak to chodí u Sony, ale běžné autorizované servisy na počkání opravují, pokud mají díly skladem (a mají čas). Jsou obchody, kde dávají kus za kus rovnou, ale to bys snad mohl vědět.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků