Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 1. 3. 2014 14:55

ten fuck8r pise takhle schvalne, nebo v jedlickarne povolili internet?
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 3. 2014 15:25

Rek bych ze povolili, kdyz sem mas pristup i ty.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 1. 3. 2014 15:58

navíc jedličkův ústav je pro tělesně postižené ty yntelygente.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 3. 2014 22:20

Mate nekdo k PS3 ty Sony Pulse sluchatka? Ony ted prave vysly nejake dalsi http://cz.playstation.com/ps3/periphera ... fonem-2-0/ a tez maji virtual surround sound 7.1.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 1. 3. 2014 22:42

Řekni mi kde se dají koupit, a já je klidně otestuju :-)
Nic není dokonalé.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 1. 3. 2014 22:49

Tak ty Pulse z konce r. 2012 maji skoro vsude, ale chtel bych spis uz ty nove. Poslouchat vrzajici zvuk z me LG TV uz me nebavi, na kvalitni zvukovou sestavu nemam a PS3 produkuje velmi kvalitni audio, cili je skoda toho nevyuzit.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 3. 2014 00:22

Jo. Ja mam ty starsi.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 3. 2014 00:51

Taky o necem takovem premyslim.Tady v Anglii v podnajmu a jeste se spolubydlicimi si poradne audio dovolit nemuzu :/
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 2. 3. 2014 15:48

já mám k PS3 připojenou tuto sestavu 2.1 :arrow: Corsair ..jde z toho hodně silnej, čistej a dynamickej zvuk i pro DTS-HD m.a. blu-raye s maximální snesitelnou hlasitostí a hry samozřejmě taky luxus např. motory v GT5, nebo jakýkoliv akční scény.. vhodné do rodinného domku :-D

jediný mínus, že není i 5.1 varianta (čili stejně luxusní ale navíc prostorovej zvuk) - i když třeba já bych to zrovna neměl kam rozmístit..
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 3. 3. 2014 17:31

včera mě opět ps3 "příjemně" překvapila. Chtěl jsem si vyzkoušet stáhnutý metro z ps+. Akorát sem ho jednou pustil hned jak to vyšlo, ale ani jsem to nehrál. Tak to chcu pustit a dozvěděl jsem se, že už mi vypršela hrací doba a nejde to teda pustit. Kouknul jsem teda na info o hře, ale bylo tam fakt nastavený, že je to platný jen deset dní po stáhnutí. No mrknul jsem se pro jistotu ještě jednou do storu jestli sem něco nepřehlíd, ale tam nic o tom, že je trial nebo jen na určitou dobu nic nebylo. Zkusil jsem se na hru podívat pak ještě jednou a najednou podmínka zmizela ;) no asi nějakej bug, ale už sem začínal být skoro naštvanej.

Na druhou stranu já sem taky zaperlil, kdy sem si omylem koupil předplatný do ps+ dvakrát :-) No aspoň ho nemusím dlouho prodlužovat;) tak snad ho jen moc neslevní za rok :D
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rodierczuk2 4. 3. 2014 11:39

Ja mel na usich ty sony pulse a proste mi to nesedi.. tim ze je to takova pevna konstrukce to chce vetsi hlavu, jak ma clovek malou, tak to proste nejde.. na prd.

ma nekdo ty drazsi za 3500 s bass vibracema? :D

boonno - uz si pro tebe jedou
rodierczuk2
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 3. 2014 12:20

Rikam, ze je mam...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 3. 2014 22:54

Jsem se vcera dostal k The Beyond: Two Souls a jsem opravdu znepokojen tim, jak svet hru vnima, IGN-6/10, Level CZ - 4/10, celosvetovy prumer 7/10. Nejenom ze se u titulu bavim mnohem vice nez u prehypovaneho TLoU, ale po Shenmue (ktere prekonat nelze) se nejspis jedna o nejzajimavejsi hru co jsem kdy hral. Grafika neskutecna a pribeh primo paradni, coz alespon u me dava dohromady desitkovou hratelnost. Clovek si mozna rekne, ze Beyond neni tak uplne hra, plno veci se tam deje samo/nelze olivnit atd. a proto se k nemu musi pristupovat objektivneji. Potom ale nechapu proc Heavy Rain dostavalo na plno webech plny pocet a celosvetove ma skoro 9/10 v prumeru, kdyz je po vsech strankach slabsi.

Jedna z mala veci, kde musim dat pomatenym plejkam za pravdu, Beyond je vazne neskutecny skvost, co nema v hernim prumyslu obdoby a docela me mrzi, ze je tak nedoceneny. Ohledne udileni cen za rok 2013 snad hra nebyla ani nominovana. Ani si nedovedu predstavit jakej hukot teprve Quantic Dream ukaze s HW PS4.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 7. 3. 2014 23:16

Udileni cen? Svoje GOTY ceny si udili snad kazdej herni web :-)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 3. 2014 01:10

sega: HR dostávalo známky tak vysoké, protože bylo před Beyond... A taky proto že po Fahrenheitu udělal David Cage hru s realistickým příběhem (vynechal tu haluzoidní poslední čtvrtinu Fahrenheitu bez které by to byla naprosto skvělá adventura).
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků