Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 20. 6. 2012 21:45

Ten pocit z toho! :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 20. 6. 2012 22:00

V takhle extrémní verzi, kdy je někdo schopen si i zaplatit za nacheatování, mi to spíš připadá jako nějakej vážnej případ [url=http://cs.wikipedia.org/wiki/Obsedantně_kompulzivní_porucha]OCD[/url]. :mrgreen:
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 6. 2012 15:33

http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=chysta-se-journey-compilation-170323 Kupuju! Konečně si vzpomněli i na fetišisty krabičkáře!!!

Jinak k Deus Ex, trochu jsem hru zahrál a mám zatím rozporuplné dojmy. Jsem ve fázi kdy ty desítkové hodnocení moc nechápu. Hra se mi defakto líbí, 8/10 možná o něco výš bych zatím hře nebral. Porazil jsem prvního bosse a vážně jen doufám, že byl jediný svého druhu, protože nic až tak přehnaně akčního jsem ve hře nečekal. I když to k němu sedělo, byla to přece jenom klasická hrouda svalů, která nemůže chybět nikde. Dál nějak nechápu ty meele killy, proč každý musí doprovázet ta filmová animačka? Ke všemu před ní obrazovka šedě problikne, což člověka úplně vytáhne z atmosféry. Další bod, město mi přijde absolutně mrtvé, je fajn, že ulice jako by z oka vypadli Blade Runnerovi, do podobného světa jsem se chtěl vždycky podívat herně, jen nechápu, proč když všude postávají zástupy aut a bicyklů, proč na nich ( v nich ) nikdo nejezdí? Možná se to později ve hře změní ale moc tomu nevěřím. Pak je tu řada do očí strašně bijících nelogičností, proč takovej super agent s praxí u SWATU nemůže na blízko zneškodnit protivníka aby mu to vyštavilo všechnu baterku? To to jako neumí bez toho? Před tím je všechny ukecal k smrti? To u nich v obrovské společnosti nemají nikoho přes zbraně a on sám si musí všechno kupovat nelegálně u pouličních obchodníků? Spousta ulic a kanálů je jako přes kopírák, o tom se ale mluvilo skoro ve všech recenzích. Uspořádání šachet radši nechme stranou, tam je to kvůli hratelnosti. Na druhou stranu jsem se bál grafiky, především vyhlazování, v komentářím všichni psali jak je hra zubatá a rozplizlá, mně ovšem po spuštění celkem překvapila a nevidím v ní žádný problém, dokonce se mi dost líbí ( že by patch jako u RDR? ) Loadingy mi taky nepřijdou zase až tak ubíjející. Každopádně hra se mi líbí a začíná mně celkem pohlcovat až jsem začal všechny chyby přehlížet. Dokonce jsem i pozastavil Skyward Sword, každopádně uvídím co bude dál. Jo a proč má sakra Jensen tak obrovský ramena? :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2012 16:41

Konečně krabice. Ne že bych o tu hru stál, ale třeba z toho alespoň jedna hra bude v pohodě.

U toho DE to je pravda, proto to nemá desítku :) A co mají všichni s tím patchem pro RDR? Nějaké info by bylo?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 6. 2012 16:49

Flow je divný, ale Flower a Journey jsou rozhodně must have tituly :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2012 16:59

Zrovna Flower je pro mě strašná nuda a vyhozené peníze. I jsem tam získal všechny trofeje, abych viděl, co tam všechno je. Nic pro mě. Se právě bojím, aby Journey nebylo podobné. Při dobré ceně je to ale jedno a stejně to vemu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 21. 6. 2012 17:20

Co blbneš. Právě flower je dobrá odreagovačka. Prostě si lítáš krajinou a všechno je ti putna. Žádná honba do úspěšné cíle na časový limit, nebo vyvražďování enemáků z cizí planety. :)
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2012 17:25

To asi jo, ale pro mě je to moc nezábavné. Možná mi nesedlo ovládání, protože máchat ovladačem je pro mě nevhodné ovládání. Plno jiných lidí bylo spokojených, takže to jen není hra pro mě.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sedli 21. 6. 2012 17:46

USER47 píše:V takhle extrémní verzi, kdy je někdo schopen si i zaplatit za nacheatování, mi to spíš připadá jako nějakej vážnej případ [url=http://cs.wikipedia.org/wiki/Obsedantně_kompulzivní_porucha]OCD[/url]. :mrgreen:


Tuhle poruchu mám snad jen ohledně jídla, na konci týdne si pravidelně objednávám stejné jídlo. Ty peníze tam jsem tam dal, abych lidi zaujal a případně motivoval, protože už jsem tady psal dvakrát a žádné pozitivní reakce nebyla.

A co bych z toho měl?… Asi úlevu. U takovéto nesmyslně zadané trofeje to ani za cheatování nepovažuju, všechny ostatní trofeje jsem udělal poctivě sám a bez pomoci za několik desítek hodin, ale abych dodělával jednu trofej ještě několik stovek hodin navíc, což by prakticky znamenalo asi 400x udělat jednu stejnou singleplayervou misi se mi vůbec nechce… a ani na to nemám čas.

Schopnostně náročné trofeje chápu, ale dát takhle časově extrémně brutálně náročnou trofej, která se nedá férově prakticky splnit, nechápu. A to jsem dohrál i RPG hru (SO), kterou na platinu dalo asi několik procent hráču (asi 2,5%) a trvalo mi to 6 měsíců usilovného hraní (a 1 měsíc to bylo jen bezduché zabíjení v jedné lokaci - to jsem ještě nemohl chodit do práce)

Chápu, že někomu se může zdát hon za trofejemi nesmyslný, ale já to dělám, abych ukázal, že se mi ta hra líbíla a proto jsem ji dohrál na platinu. A dále ji chci hrát, jak to asi tvůrci zamýšleli (třeba u Dead Space 2 obtížnostní trofeje se třemi savy na hru a nebo tou maximální obtížností)

Jak koukám, tak jsem napsal dost dlouhý příspěvek, který obsahuje většinou nadávání na tu trofej. :-D
PSN ID - SedliUK
Sedli
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2012 17:49

Smysl to docela dává, ale sem moc podobných lidí nechodí. Zkusil bych to třeba konzolistovi mezi dětmi, protože tam trofeje poměrně jedou.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 21. 6. 2012 18:06

Sežeň mi hru a ten čas k jejímu pokoření ti věnuju :D
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 21. 6. 2012 20:05

http://blog.us.playstation.com/2012/06/ ... tion-home/
dneska vyšlo. Ještě jsem neměl čas se na to kouknout, ale i na to dojde. Zatím jsem se koukl na Dust 514 (po dlouhé době v HOME na návštěvě). Dávají tam beta klíče, ale něco za něco. Podmínkou je vítězství v jedné deskové hře a musím říct, že ač to ze začátku vypadá velmi jednoduše, neudělal jsem ani jeden zápas, protože AI je sakra agresivní (plus že to jde hrát ještě proti živým hráčům, ale to jsem se už nechtěl ztrapňovat dokud se nenaučím pravidla). Takže doporučuji. Já sám jsem u ní zabil víc než hodinu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 21. 6. 2012 23:07

Betu Dust514 mám, ale ta hra se mi vůbec nelíbí, nejen že je graficky fakt ošklivá, ale vůbec nechápu ten smysl MMO, když tam jsou jen samé deathmatche nic víc.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 6. 2012 03:28

Kde jsi přišel ke klíči? Já ho marně sháním už měsíc :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 6. 2012 13:26

Kamos na facebooku daval klic k dispozici
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků