Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 11. 2011 16:13

A to je snad problem PC, ze na konzole nejsou zadne slusne kompetetivni tituly? :-| To je bomba ty silna kavo...na PC je na WCG 8 titulu a na X360 jen jeden a uz uz konzole dominuji cele progamingove scene.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod srato 13. 11. 2011 16:26

Videt za rozporovanim vety "vidíš,že by se někdy pořádaly (turnaje*) na konzolích?" kdy jsem uvedl konkretni pripady kde tomu tak je (pro neajnstajny** i s dodatkem "samozrejme prevladaji PC hry") tvrzeni "konzole dominuji cele progamingove scene" uz chce opravdovy mozkovy potencial kompetitivniho*** internetoveho fightera :D
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 13. 11. 2011 17:04

Kompetetivni tituly jsou , byli a zrejme budou hlavne na PC .To je fakt o kterem nema smysl jakkoli diskutovat.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod srato 13. 11. 2011 17:55

naprosto souhlasim (mozna bych lehce oponoval v pripade bojovek a sportovnich her), ale o tomhle snad ani zadna diskuze nebyla
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 11. 2011 18:05

No, ono co se kompetetivních titulů týče, tak na konzolích jich je v zásadě docela dost. Většina FPS nebo TPS co má MP, obsahuje klanové funkce a podobně, takže teoreticky na nějaké ty soutěže připraveny jsou. Jenže něco v psychologii konzolistů brání vytváření nějakých lig, nebo rovnou takové té verze progamingu. Svého času byly docela zajímavé soutěže v Tekken 3 a SF. Dneska co koukám, tak na špičkové úrovni se hraje už je GT5 Academi a nějaký ten fotbálek. Na PC to nemá ani náhodou.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 13. 11. 2011 20:33

Na konzolich to nejde uz jen ze zasady. Konzolove hry chteji jit na odbyt a kompetitivni tituly se casto hrajou 10 + let a to je na to aby na tom nekdo vydelaval dost malo.

Tohle je presne duvod proč povazuji PC platformu za ,,nejlepsi,, ( neberte to doslova ja mam rad konzolove singlovky), protoze hraji par her nekolik let a porad a neustale me bavi.Nikdy se nestane , ze bych to znal naprosto dokonale , protoze se vzdycky najde nekdo lepši . To je motor , ktery me žene dopredu .

U konzoli si opravdu dovedu predstavit turnaje v bojovkach , ale stejnak mam dojem , ze se ty turnaje poradaji v arcade hernach na hlavnich platformach bojovek ----herni automaty s popularitou hlavne v japonsku
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod portapro 13. 11. 2011 21:28

PC platforma je nejlepší,vlastně ani nevím,proč si tu konzoli kupuju,PS3 je velice zastaralý stroj
Líbí se mi ty porovnání-PC vs PS3 na youtube,kde je vidět jak PS3 hodně zaostává,nehledě na to,že kvůli konzolím se pořád využívají slabší(starší-nekvalitní) enginy a i na nich je vidět,jak zaostává,ale to není jen PS3 to je i xbox,který je mi absolutně proti srsti, právě jak už jsem psal,že je to od stejné firmy jako windows
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 11. 2011 05:32

portapro: Ty máš zase náladu "nechápu ty konzole" co? Hádám, že tak za dva dny to bude "miluji konzole". Obvyklá manická a utlumená fáze. Počkej až si pustíš na TV Uncharted. Ono tě to na nějaký čas přejde :D

Tom: Ona teoretická výhoda konzolí v progamingu je v tom, že jsou jaksi přenositelnější. Televizi seženeš všude a díky své kompaktnosti a faktu, že nic nemusíš nastavovat/ladit by šlo opravdu o skvělý stroj na turnaje. Jenže tu je pár i objektivních překážek. Jako například jen málo her má možnost LAN nastavení. Pak taky neexistence dedikovaných multiplayerů a pak samozřejmě jak už píšeš - krátká životnost a rychlá rotace. Byť takové HALO 2 nebo Moderní Warfár se hrají/hráli dlouho.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod portapro 14. 11. 2011 16:17

Myslíš,že jedna povedená hra,na kterou má autorská práva Sony může změnit můj názor na špatnou grafiku konzolí? Pochybuju
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 11. 2011 17:07

portapro píše:Myslíš,že jedna povedená hra,na kterou má autorská práva Sony může změnit můj názor na špatnou grafiku konzolí? Pochybuju

To měl být příklad a upřímě - je mi to úplně egal.
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod xb0x 15. 11. 2011 12:14

**** - jestli to nebude tim, ze tekken i fifa konzolove turnaje plati prave MS a Sony. Navic jsou nejmene oblibene, je tam nejmin hracu a nejhorsi penize. I to blbe zminovane CSko ma vic.

-- 15. 11. 2011 12:15 --

koukam jmeno sr.a.t.o. je zde cenzurovano. tak ja bych mu dal ban :-D

ad skyrim - po tweaknuti ini jsou veskere problemy s konzolovou zaostalosti pryc. Zadne lagovani mysi, daleko lepsi grafika, plne DX10. A nehlede n ato, ze uz vznikla rada modu
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 11. 2011 12:30

Aha, takže ona to nakonec nebude konzolová zaostalost (kterou jsi jen tak mimochodem nevysvětlil), ale jednoduše zprasené programování. To si pro příště zapamatuji... ;)
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod Torham 15. 11. 2011 12:45

N.Marko píše:Televizi seženeš všude a díky své kompaktnosti a faktu, že nic nemusíš nastavovat/ladit by šlo opravdu o skvělý stroj na turnaje.
Televize žere trošičku více než monitor a kdybys měl LANku s řekněme 200 hráči (na jednoho hráče jedno zobrazovadlo), tak by se ti při pohledu na účet za šťávu pěkně zježily vlasy ^^ Dneska také existují i kompaktnější PC, někteří si kvůli turnajům kupují herní NB (často ti movitější lidi) a nebo není problém sehnat/udělat transportní kastli. Jsou i PC se skříní uzpůsobenou na přenášení. Monitory obvykle zajišťují pořadatelé LANky/turnaje a stěhování klavíru s myší je maličkost. Ohledně nastavování - není to zase tak zcela pravda :) Své PC máš nastavené z domu a připojením na jiný monitor se nic nemění. Maximálně bys musel změnit rozlišení plochy na nativ zobrazovadla na turnaji a pak rozlišení ve hře. To je ale naprostá maličkost. Všechna ostatní systémová nastavení, keybindy, nastavení maker a dalších věcí ve hrách zůstává a stěhování na ně nemá vliv :) Koneckonců, všechna tahle data máš na HDD a ty stěhuješ CELÝ PC, takže... :)

N.Marko píše:Jenže tu je pár i objektivních překážek. Jako například jen málo her má možnost LAN nastavení. Pak taky neexistence dedikovaných multiplayerů a pak samozřejmě jak už píšeš - krátká životnost a rychlá rotace. Byť takové HALO 2 nebo Moderní Warfár se hrají/hráli dlouho.
Modern Warfare je na PC zabitej (s výjimkou jedničky - tedy celkově 4. dílu CoD). Je to kvůli tomu "inteligentnímu" matchmakingu a dalším věcem. Samotné hry jsou také přeplácané a nevybalancované. Dedikáče mají pro obecné hraní spoustu výhod jako třeba 24/7 chod (u hostovaných her na to zapomeň; jak to host vypne, máš utrum, případně hra bude přesměrovaná na jiného hosta - dobrý ping ti ale nic nezaručí) nebo často spolehlivé připojení, někdy dokonce na páteřní síti (zejména pokud je server veden u gamehostingové společnosti). LAN síť má další obrovitánskou výhodu - v podstatě nulovou latenci a žádné vnější interference jako je tomu u netu. Mimojiné proto jsou ty největší turnaje LANky. Nikdy se ti nestane, že bys chytl náhodnej lagspike, co by ti zkazil hru ;)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage

Odeslat příspěvekod srato 15. 11. 2011 17:34

xb0x píše:**** - jestli to nebude tim, ze tekken i fifa konzolove turnaje plati prave MS a Sony. Navic jsou nejmene oblibene, je tam nejmin hracu a nejhorsi penize. I to blbe zminovane CSko ma vic.

Souhlasim, ze je to tim, ale opet musim dodat ze to nikdo nezpochybnoval. A na CSko mne nesahej :D
(ted jsem se koukal na svuj account na clanbase.com a ono uz to bude 11 let let co jsem na CSku zacal ujizdet :) )
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 15. 11. 2011 18:42

Jo, kde jsou ty časy CS:S, kdy jsme s klanem jezdili po turnajích :oboze
Pak jsem si koupil Everquest 2 a bylo po ptákách :D
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka