Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod portapro 12. 11. 2011 18:03

PS3 by si zasloužila lepší grafiku a Xbox by se měl podle mě zrušit úplně.Místo aby microsoft uznal,že konzole snižují rozvoj her na PC,tak to ještě podporuje,MS má a vždycky mít bude jako herní platformu windows a toho by si měl hledět,xbox je urážka pro uživatele PC
Jinak co je pravdy na tom,že PS4 má vyjít na konci 2012?
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 11. 2011 18:45

MS hraní na PC nezajímá. Má svoje Windows a to mu stačí. Ještě k tomu má výdělečný Xbox, takže spokojenost.

S tím PS4 to moc pravděpodobně nevypadá, pokud se v Sony nezbláznili. Což si nemyslím, když teď plánují dost povedený launch Vity. Několik let na to PS4, takže tak 2015?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod portapro 12. 11. 2011 19:15

To by ale mělo,protože hry jsou jediný důvod,proč lidé kupují na své PC windows a nenainstalují si např Ubuntu
Ať jim xbox vynáší jak chce,měli by si také hledět svých zákazníku s windows,a uvědomit si,co jejich xbox dělá windowsům
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 11. 2011 19:29

Ne, hry to opravdu nejsou :D Ubuntu si tam nikdo nedá, i kdyby vůbec nehrál.

Oni si zákazníků hledí, mají jich snad nejvíce na světě. Windows ale nejsou na hraní. Nevšiml jsem si, že by Xbox toho tolik zničil, ale spíše naopak dostal MS do vod, kde vůbec nebyl.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod portapro 12. 11. 2011 21:20

Windows nejsou na hraní? Ty jsi dobrý troll! PC je a vždycky bude největší herní platformou na světě a nějak nechápu k čemu je MS xbox
Nevím,jestli berou peníze za tituly,to můžou brat i na windows,kdyby k tomu aspoň nepřistupovali jako sony a u té konzole jednou za 3-4 roky vyměnili HW
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 11. 2011 21:33

On každý v práci čeká na to, až si bude moct zahrát nové pecky :D

3-4letý cyklus nemá pro nikoho smysl. Jedině udělat nějakou PC platformu a na té to dělat. To by sice šlo, ale nikdo se do toho nehrne, tak asi ne :)
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod portapro 12. 11. 2011 21:41

Myslíš,že windows slouží jenom pro práci? Podívej se na herní turnaje,vidíš,že by se někdy pořádaly na konzolích? Probuď se člověče
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 11. 2011 21:46

Vidíš, jsem úplně zapomněl na to, že herní turnaje přinášejí MS největší zisky :D
tdjohn
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 11. 2011 21:53

tdjohn, priznej se. Na cem jedes? Chci to taky.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod xb0x 12. 11. 2011 23:36

koukam dalsi mys na PS3
http://www.shopto.net/PS3/ACCESSORIES/P ... r%203.html

ale prej nejlepsi je EagleEye pres ten se da na PS3 napojit normal klavesnice a mys z PC a je to daleko lepsi nez tyhle kejdy co nefachaj.. hodne lidi nadava ze je to skoro cheat .. velka vyhoda pri hrani fps her

-- 13. 11. 2011 00:33 --

nova grafika neudela hru lepci? bohuzel takhle si to mysli 99% firem co delaj hry poslednich 10 let. Nevadi mi konzolova zaostalost, pokud dokazou udelat grafiku PEKNOU, ze tam nebude rozmazavani, mlhou zkracenej dohled atd. proste kdyz to udelaj inteligentne. A pravdou je, ze spis by meli delat lepsi hry. Kde jsou na konzolich poradne RPG? strategie? vsecko jen tupe akce a sporty. To je hlavni duvod proc jde vsecko do kopru.

JInak asi nejvic ta zaostalost vadi lidem, co jsou ochotni investovat a investuji. Napriklad skyrim je hnusnej prave kvuli konzolim. (ja vim na konzole to vypada taky nic moc.. ale to je zas holt rukama vyvojaru bethesdy. nevim proc se furt cpou na konzole kdyz jim to nejde).
Utrpi tim obe strany. PC strana, ze se skyrim spatne ovlada, konzole strana ze hra neni plne udelana na maxima konzoli a tak vypada divne..
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 13. 11. 2011 10:58

http://youtu.be/o921p4TIzH4?hd=1

Jestli to není fake tak mi ps3 verze nepřipadá tak špatná a nejspíš do ní půjdu, včera jsem zkoušel Skyrim na mém pc a není to žádné terno takže mi moc možností nezbývá...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 11. 2011 11:00

xb0x: Mě zaráží ten termín "konzolova zaostalost"
Mohl by jsi mi ho prosím vysvětlit?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike

Odeslat příspěvekod srato 13. 11. 2011 11:51

portapro píše:Myslíš,že windows slouží jenom pro práci? Podívej se na herní turnaje,vidíš,že by se někdy pořádaly na konzolích? Probuď se člověče

pro priklad muzeme vzit hned ty dva nejvetsi turnaje - na WCG se hraje Tekken 6 (xBox360) a na ESWC FIFA 11 (PS3). Vidis to taky?
PS: samozrejme prevladaji PC hry jen chtel upravit zrejme nechteny omyl od odbornika na herni turnaje :D
PS2: az se nekdy dostanes do zahranici doporucuju navstivit herni obchody budes prekvapeny :D
srato
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 11. 2011 12:29

Ono to asi bude tim, ze Tekken ani Fifa na PC nevysly...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod srato 13. 11. 2011 15:43

haha, dobre :)
a co takhle tvuj argument obracene "na PC se tam hrajou jen hry co na konzolich nevysly" :D myslim, ze prestoze se pohybuju ve tve argumentacni rovine je takovahle demagogie uz trosku silna kava a proto je to muj posledni prispevek na tohle tema takze se povazuj za viteze.
(prosim o privreni oci nad FiFa Soccer 11 ktera se hraje na WCG na PC :D)
srato
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka