Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 4. 2011 13:53

Asi jenom totalne zaostaly jedinec by to netusil, ale aspon to tu mate ofiko http://konzolista.cz/articles/onearticl ... ce=novinky

Priste to poznate podle vypadku nebo alespon castecneho omezeni ofiko stranek, na ktere se uz nekolik dni nejde prihlasit. Jelikoz ty jako takove fungovaly vzdy i v dobach udrzby. Minule jsme tu meli uplne stejnou situaci, jen netrvala tri dny.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod beat 23. 4. 2011 17:10

Možná někho naštvu, ale řeknu to takhle....

Mě jsou hackeři u pr***e...
PSN je služba Sony, a je JEJICH starost, aby byla dostatečně bezpečná a chráněná vůči hackerům. Vlastně by to mělo být samozřejmostí, stejně jako např. "internetové banokovnictví".

Hackeři jsou sice hajzlové a střílel bych je, ale tohle je chyba POUZE A JEN Sony, že PSN není bezpečná a kvůli pár "vypatlaným puberťákům" jsou miliony majitelů Playstationů bez PSN, kterou jsem si samozřejmě ZAKOUPIL spolu s PS3 a PSP.
Je mijedno, když mi Sony odstraní OtherOS. Ale není mi jedno, když mi Sony odstraní PSN. Jednu z věcí, kvůli které jsem si PS3 KOUPIL.

Tohle je absolutně neomluvitelný amatérismus a Sony tím u mě hodně klesla.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 4. 2011 17:28

Nepsal jsi tu nedavno naprostý opak? :-)

PSN sis nekoupil ;-) PSN není garantovaná služba. PSN můžou klidně vypnout a nechat přístupné jen pro platící uživatele. Děláš si tu nároky na něco, na co žádný nárok nemáš ;-)

A mám takový pocit, že proti těm lidem, kteří hackli PSN, jsi vypatlaný puberťák ty ;-)

Nemáš ani představu, co znamená "dostatečně bezpečná a chráněná vůči hackerům" - žádné zabezpečení není neprolomitelné a investice do každého bezpečnostního řešení se musí zvažovat vzhledem k pravděpodobnosti konkrétního útoku.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 23. 4. 2011 17:29

aspon , ze sem si nekoupil portala 2 na ps3 . :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 4. 2011 17:46

Ja cetl neco lepsiho :-) Nekteri pirati s CFW se dostali do rebug verze PSN kde je vse jiz odemcene ke stazeni a vesele sosaji veskery placeny obsah, jelikoz jim to vlastne ukazuje jakoby meli vse koupene. Sony si s tim zatim nevi vubec rady, tak PSN radeji docasne odstrihla.. Vsem :-)) a problem resi.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 4. 2011 17:50

Hmm.. Ale to by mohla odstavit jen Store, ne? Neni potreba zavirat i tu socialni slozku. Prece musi mit PSN rozdelene na vrstvy.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod beat 23. 4. 2011 18:04

SCobra píše:Nepsal jsi tu nedavno naprostý opak? :-)
Ne, tohle jsem já opravdu nikdy nepsal. To tady píší jiní...
A řeknu jen toliko...mě je jedno, jestli je zabezečení složité. Já to nezabezpečuju. Já jsem jen uživatel, a ten na neschopnosti firmy tratit nesmí. Jsou firmy, které si bezpečnost zajistit dokážou(Steam, Banky, společnosti provozující kreditní karty, Live, Ovi, AndroidMarket, iTunes...)

Pokud službu nedokážu chránit, proč ji spouštím? Je to prostě amatérismus a s tím neudělají nic ani obhájci Sony. Sony je prostě neschopná...v tomto(a nejen tomto) ohledu.

To že jsem vlastníkem PS3 neznamená, že budu Sony omlouvat za jejich neschopnost :-P
Naposledy upravil beat dne 23. 4. 2011 18:40, celkově upraveno 1
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 4. 2011 18:20

Ale prdlajs... Nic z toho, co jsi vyjmenoval, nemá neprolomitelné zabezpečení proti všem typům útoků... Většinou se řeší jen DoS útoky a u ostatních se více či méně spoléhá na to, že k nim nedojde s větší intenzitou. Pravda, banky mají velmi kvalitní zabezpečení, ale třeba Pentagon má ještě lepší... A přesto je i Pentagon prolomitelný - s dostatečně velkou výpočetní kapacitou.

Proč vůbec pouštíš svoje PC, když si ho neumíš dostatečně zabezpečit? Neměl bys ho radši hned vypnout? Asi měl, protože by si s ním jakýkoliv skutečný hacker mohl dělat, co by chtěl... Kdyby chtěl... Jsi neschopný amatér ;-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod beat 23. 4. 2011 18:46

Hele...PSN nejede od středy. Tohle prostě nejde okecat a je to amatérismus.
Sony tohle absolutnš nezvládá...a pokud někdy někdo někoho prolomil, tak daná služba nebyla odstavená týden.
Neschopnost, nic jiného. Klidně si to obhajuj, ale tohle obhájit nejde.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 4. 2011 18:49

beat píše:Já jsem jen uživatel, a ten na neschopnosti firmy tratit nesmí.

Lol, kdyz jsem pred dvouma tydnama psal prakticky to same, tak jsem tu byl za kokota.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Lepusek 23. 4. 2011 18:55

CHACHA
se musím smát :-)
prej PSN je zadarmo je to lepší
věci co jsou zadarmo jsou lepší nemusíme platit výpalné
tečou mě slzy od smíchu
Trolling is a art
Lepusek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 4. 2011 18:59

beat: To není neschopnost firmy, tak to prostě je... Odstranit následky napadení a implementace opatření, aby se nic podobného neopakovalo, není otázka dvou hodin. Jediné, na co doplácíš, je jednání nějakého harckera...

Lepus: Nedělám si iluze, že by jiné podobné služby obstály líp... Jakmile není služba garantovaná, nikdo nebude investovat do naddimenzovaného zabezpečení.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod .soul 23. 4. 2011 19:06

Smat se nestesti druhych je trochu unohy, nemyslis?
Ale je fakt, ze mit tu moznost te zabanovat, udelal bych to a taky bych se ti smal.
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 4. 2011 19:09

Lepusek píše:CHACHA
se musím smát :-)
prej PSN je zadarmo je to lepší
věci co jsou zadarmo jsou lepší nemusíme platit výpalné
tečou mě slzy od smíchu

Nojo, nekdo nam tady chybel :-))

Kdyby si trochu cetl, zjistil bys ze tomu jen tak pro nic za nic neni.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
sega.maniac
Dominating

Odeslat příspěvekod Lepusek 23. 4. 2011 19:24

já vím čím to je
Sony jsou hovádka boží ktery dos.... na co šáhnou a lidi už to asi nebaví
jen ad jim pořádně zatopí
ono je to jedno z druhým kdyby sony nedělalo podrazy tak by k něčemu takovemu nejspíš ani nedošlo
nevšiml jsem si že by měl MS nějake problémy banhammer dopadá pravidelně a tvrdě a jde vidět že to stačí
sony je nepoučitelná
Trolling is a art
Lepusek
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka