Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 8. 2010 11:48

Jasné, takže celý závěr je o Crysis.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 8. 2010 11:50

Jo :-)
Nicméně to nemusí znamenat, že autorův úmysl byl okopírovat závěr a jen změnit jméno hry. Já třeba taky používám jiné články jako šablony a jen přepíšu text, abych se nemusel psát s formátovacím html. Akorát pak člověk nesmí zapomenout přebytky odmazat :D
Naposledy upravil SCobra dne 12. 8. 2010 11:54, celkově upraveno 1
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 8. 2010 11:54

Ty dojmy z toho článku mi přišly přehnaně nadšené a dost neprofesionální, ale u KZ mi to nevadí, protože už dvojka byla pro mě dost dobrá. Trojka je pro mě samozřejmou koupí a to FPS moc nemusím.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 8. 2010 11:58

Hlavně si to po sobě vůbec nečetl :-) Dobrých redaktorů je holt málo... Většina buď neumí vůbec nic, a nebo když umí aspoň psát, jsou to zase lajdáci, případně neumí pořádně česky... Tak se holt do magazínů nabíraj kdejací blogeři a pak to takhle dopadá :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 8. 2010 12:05

Třeba to na kvalitní novináře nevydělá, tak se musí někde šetřit. Zahraniční magazíny můžou mít daleko více přístupů.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 8. 2010 12:08

No, myslím, že řešit nedostatečný výdělek najímáním nekvalitních novinářů, není zrovna optimální :-) Protože se tak magazín dostává do bludného kruhu...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 8. 2010 12:26

To určitě, ale zase když si představím průměrného čtenáře, kterých je hodně, tak ti stejně kvalitu neocení. Novinky.cz mají také obrovskou návštěvnost a z toho je potřeba vycházet. Platí to reklama a většina lidí čte raději hloupé články od hloupých lidí. Musíš také často rozpoutávat flame v článku, protože to přiláká lidi zpět do diskusí a přístupy mnohonásobně narůstají. Kvalita tam nikde místo nemá, minimálně u nás.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 8. 2010 12:29

Tak flamovat se dá i kvalitně... Že se to u nás málo kde vidí, je věc jiná... Takový články obvykle píšou ti největší dementi z redakce (ještě navíc kolikrát aniž by sami chtěli) :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 8. 2010 12:34

Je to možné, já v tom většinou viděl jen dobrou strategii na přístupy, protože se jim tam pak tři dny děti hádaly v diskusích, jaká je ta jediná pravda. Líběj se mi nezaujaté články, které něco opravdu řeknou a to se málokdy vidí. Ještě k tomu složení redakcí bývá dost různorodé a pak se kvalita na jednom serveru může radikálně lišit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 8. 2010 12:37

Bohužel za tím myslím často není úmysl... I když někteří lidi si na tom založili živobytí (RH třeba) :-)
Tak od toho je tam vedení, aby se snažilo držet kvalitu na určité úrovni napříč redakcí.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 12. 8. 2010 13:53

Peter S. Kenedy píše:Rozbalování PS Move balíčku http://ps3.ign.com/dor/objects/14318622 ... ml?show=hi pěkné balení


Sice mi to kazdych 5 sekund bufferinguje ale vazne pekne, je to ten Starter Pack, ale koukam v US maji nejake hezci baleni nez bude k dostani u nas http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=42487. Stejnak je zajimavy ze maji finalni produkt na zkousku uz takhle brzy, to jsem redaktorum vzdycky zavidel, hlavne tem z IGN :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza20 12. 8. 2010 14:06

Tak jak se vám na PS3 líbí Mafia 2 ?
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 8. 2010 14:24

To už se řešilo v Mafia 2 vlákně. Je to příšerné po technické stránce, ale přesto se to hraje docela dobře. Jen nechápu, proč tam všichni mluví tak sprostě, si pak připadám, že jdu do toho lihovaru bojovat s dělníkama ze stavby po boku.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 12. 8. 2010 15:32

Jako příšerné bych to zas nenazýval...řekl bych takový multiplatformovy standart na konzole.

Ta sprostá mluva mě tam docela baví takže já si nestěžuji :-D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 8. 2010 15:46

To asi ano, já moc multiplatformních her nehrál. Srovnával jsem to hlavně s GTA a tam to těžce prohrává, ale to bylo jasné už předem. Tenhle typ mám dost rád, proto se mi to hraje docela dobře, ale ta plynulost, tearing a přeblikávání stínů ruší.

Asi jo, záleží na každém. Mám raději něco slušnějšího a myslím, že i jednička byla. Tady mi to přijde jak naschvál, aby tam toho bylo za každou cenu co nejvíce.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků