Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 7. 2011 21:19

No co jsem koukal na Youtube jak lidi hrajou Rez3, tak vesměs spokojenost.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 7. 2011 21:24

Spokojenost s čím? Graficky by to mohlo být dobré, ale ten input lag a nízký frame rate není moc dobrý. I KZ3 tím dost trpí a příjemně se to nehraje, i když je to dobrý MP. Asi zase dám jen SP a budu spokojený.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 7. 2011 21:38

30 fps je dost, pokud je stabilní. 60 je samozřejmě lepší, ale to zase máš chudší grafiku. Vyber si, nikdo nebude 100% spokojený. To mi věř.

EDIT// Když budeš mít grafiku na 60fps a bude ti kolísat, tak ti to přijde stejně trhané, jako u 30fps hry. Tak je totiž konstruované oko.

Hra ještě není hotová a už se hodnotí technická stránka? Zajímavé. Jak ti lidé vlastně dělají? :)

Jinak historicky vzato, Insomniaci neměli nikdy problém s technickou stránkou věci, takže jsem ochoten přestat vyskakovat a prostě si počkat na výsledek. Kdo ví kdo to hrál a jaká verze hry to byla.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 7. 2011 21:48

30fps je málo kvůli input lagu. Na MP to není. Potom při MP nikdy nemáš stabilních 30, protože se to špatně dimenzuje. MW také nemá stabilních 60, ale při vypjatějších situacích se klesá třeba až ke 30. Nemám moc náladu při míření se v půlce zaseknout jen proto, že vedle vybouchnul granát. Hratelnost je vždy před grafikou. Jestli to má někdo jinak, může hrát na PC.

GOW3 ti přišel sekaný? Nemyslím to úmyslné "zpomalování času".

Jak není hotová? Vychází to v září, tak je hotová už dávno. Nic to nemění na tom, že to demo bylo dost staré, takže se to určitě o něco zlepší. Každopádně 30fps je asi jistých a menší rozlišení také. Ten input lag možná ještě bude vylepšený.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 7. 2011 21:54

GOW3? Myslíš God of War? Nehrál jsem víc než demo, nevím.

Já si počkám. Nevychyluj kvůli něčí předčasné ejakulaci.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 7. 2011 21:56

Mně to nevadí, protože SP bude vynikající. Tam je jedno, jestli někoho netrefíš. U MP je to ale problém a stejně vychází MW3, takže i to je vyřešené. Teď jen počkám a možná to vemu hned jak to vyjde. Dvojka byla na 6 hodin a to bylo ideální :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 30. 7. 2011 22:34

Slabota ... to delaj novej engine a dropnou rozliseni? :shock: Za cenu ceho? low res textury na autech / rukach jasne viditelny, efekty taky zadnej zazrak a 60 fps to taky nema :hm.
Insomniac proste neumi, u multiplatformy bych to spolkul, ale studio co dela treti exluzivitu pro PS3 s novym enginem ... WTF

Uvidime jak bude vypadat beta, ale vzhledem k tomu, ze 10 dni na to vychazej Gearsy tak tomu moc sanci momentalne nedavam.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod xb0x 30. 7. 2011 22:39

tdjohn co to placas? 60fps je uplna zbytecnost. celou radu her hraju 30fps a pohoda (naPC) radeji lepsi kvalitu nez mit 60fps, ktere jsou zbytecne (az na par vyjimek kde je 30fps fakt znat)

Je fakt ze tomu vubec nerozumis. Input lag nemas FPS nic spolecnyho.
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 7. 2011 22:50

"celou radu her hraju 30fps a pohoda"

Tím se to všechno vysvětluje :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 30. 7. 2011 23:14

Cože? To už i exkluzivky na PS3 nemají "nativní" HD rozlišení? No, to není moc dobrá vizitka pro PS3. Tohle si Sony většinou hlídalo...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 7. 2011 00:14

Twe vy jste fakt komici. Současné konzole si už sahají na dno, nemají kde brát a když se někde ukáže ne až tak pěkná textura, nebo se sníží framerate aby to stíhalo konkurovat, tak se ozvou framepočítalové se svým "fůůůůj, to je ale hnusný, to to nemohli udělat lépe? Neschopáci, ani kalkulačku bych jim nedal naprogramovat" a podobně. Pokrytecké. Vskutku. Ale co takhle říct, kde brát? Jak dosáhnout lepší grafiky? Nikdo neví. Ticho po pěšině. Hlavně, že tu máme chytráky.

Někdo z videí Rez3 vyčte i poslední chybějící pixel a samozřejmě kydá hnůj. Jenže víte co? Já to tam nevidím. Já si počkám na finále a jestli to bude tak zlé, že to zkazí hru, teprve pak něco řeknu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 31. 7. 2011 00:52

Ale co takhle rict, kde brat - lepsi grafika - ticho po pesine, tady kecas jak kdybys tech her udelal na PS3 600. At se zeptaj v Naugty Dog/Guerilla games/Santa Monica kde brat, je divny, ze oni maji lepsi technickou uroven jeste k tomu v HD, ale Insomniac asi nema dostatecnej vykon :roll:. Porovnavam pouze s tim co na PS3 uz je a Res3 je kilometr pod spici.

http://images.eurogamer.net/assets/arti ... 00.bmp.jpg
http://images.eurogamer.net/assets/arti ... 01.bmp.jpg
http://ps3media.ign.com/ps3/image/artic ... 257550.jpg
Grc ...
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 7. 2011 10:09

HD rozlišení není potřeba s dobrým vyhlazováním. MW je toho dobrým důkazem a nikdo nemůže říct, že by to graficky nestačilo.

Framerate mi u SP nevadí, stejně hraju na easy, ale u MP je 30 k ničemu. Někomu to možná stačí jako třeba xboxovi, ale nehraje se to moc příjemně.

Hlavně mi nevadí "ošklivá" grafika. Nevím, proč musí IG začít dělat hezké hry. Resistance 2 vypadal občas také úplně skvěle. I daleko horší grafika by mi stačila, když tam budou velké levely, rychlé nahrávání a velké FPS.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 31. 7. 2011 11:49

Když jsem ještě na starym počítači hrál s klanem CS:S, normálně jsme jezdili po turnajích, denně jsme si 3-4 hodinky zahráli včetně pár "zápasů" a já celou tu dobu měl FPS 25-40 a ničemu to nevadilo.. Jen řikám, že mám v MP s 30 FPS nahráto víc, než ty všech her dohromady včetně Člověče nezlob se a ujišťuji tě, že to stačí..
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 7. 2011 11:56

Když nejsi náročný, tak jsi na tom jako xbox. To je váš problém, ale na první pohmat poznáš lepší odezvu a o to jde. Také jsem třeba hrával UT s pingem kolem 150ms a musel jsem střílet do budoucna, abych se trefil. Ty doby jsou ale už pryč a dneska můžeš mít rychlou odezvu všeho.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků